Місячник добровільної здачі зброї

 

На виконання вказівки МВС України від 03.03.2014 року проводитиметься загальнодержавні заходи добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів. Основної метою яких є не лише вилучення у населення незареєстрованих «стволів», але й офіційна реєстрація добровільно зданої зброї на громадян в установленому законом порядку.

В минулому році під час подібного заходу громадянами району було добровільно видано вісім одиниць зброї та 68 набоїв армійських зразків, які зберігалися не законно, чим вберегли себе від неминучої кримінальної або адміністративної відповідальності.

Відповідно до ст. 263 КК України носіння, зберігання, придбання, виготовлення або збут вогнепальної нарізної зброї (крім вогнепальної гладкоствольної), боєприпасів або вибухових речовин без відповідного дозволу карається позбавленням волі на строк від двох до семи років. Громадяни, які добровільно звернуться в міліцію з метою здачі вогнепальної та іншої зброї, що зберігається у них незаконно, або без відповідного дозволу, звільняється від кримінальної відповідальності.

Носіння, виготовлення або збут кинджалів, фінських ножів або іншої холодної зброї без відповідного дозволу карається позбавленням волі на строк до п’яти років або виправними роботами на строк до п’яти років.

Отож, якщо ви маєте незареєстровану зброю і хочете жити у злагоді з законом, зверніться під час проведення цієї акції з відповідною заявою в районний відділок, де працівники дозвільної системи РВ УМВС нададуть кваліфіковану консультацію і допоможуть легалізувати вашу зброю. Для отримання детального роз’яснення про порядок добровільної здачі зброї, умови її реєстрації можна отримати в секторі громадської безпеки дозвільної системи Новоушицького РВ УМВС України в Хмельницькій області (смт Нова Ушиця, вул. Українська, 3), або за телефоном 2-16-63.

 

Інспектор ДС Новоушицького РВ УМВС України в Хмельницькій області, капітан міліції С.Гедз