Адміністратор сайта


***

Відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу, а державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни.

Сьогодні з цієї нагоди відбулись урочистості на центральній площі селища. Тут зібрались представники колективів державних установ, підприємств, учасники бойових дій в АТО, молодь та громадськість.

Право підняти прапор України надали учасникам АТО. Пролунав Гімн і над Новою Ушицею гордо замайорів жовто-блакитний прапор України. Присутні хвилиною мовчання засвідчили шану тим, хто у різні часи історії поклав своє життя за волю і незалежність України, становлення української державності, а представники молоді Новоушиччини поклали квіти до обеліску загиблим у роки Другої світової війни, пам’ятника загиблих воїнів-інтернаціоналістів та пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

У залі будинку культури урочиста частина заходу продовжилась. Щирими українськими піснями всіх присутніх вітали талановиті аматори будинку культури та мистецтв, творчі колективи та ансамблі зі всіх куточків району.

23.08.2019

Шановні жителі Новоушиччини!

Щиро вітаємо вас із найвизначнішими для українського народу датами – Днем Прапора та Днем незалежності України!

Сьогодні державний стяг став для нашої нації символічним оберегом, який наповнює серце почуттям патріотизму, любові до Батьківщини та гордістю за свій народ. Саме під покровом синьо-жовтого прапора, який став символом незламності духу українського народу і свободи нашої країни, ми прийшли до проголошення своєї самостійності.

Проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за нашу національну ідентичність, державну самостійність і місце на політичній карті світу.

Незалежність дала нам демократію і свободу, почуття громадянської гідності і національної єдності, навчила захищатися і відкрила європейську перспективу.

Нам є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати. Проте, перш за все, завжди варто пам’ятати, що світ можна змінити тільки змінивши себе.

Кожен з нас щоденно, незалежно від соціального статусу, віросповідання та політичних поглядів, має робити усе можливе для розбудови рідного краю, його економічного та соціального піднесення.

То ж нехай серця наповнюються прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна спільна праця буде надійною запорукою розбудови та уславлення нашого рідногокраю та всієї України!

З Днем незалежності!

Слава Україні!

Шановні новоушиччани! Запрошуємо на заходи до Дня Державного прапора та Дня незалежності України!

23 серпня:

10.00 – урочисте підняття Державного Прапора (на площі біля ЦНАПу);

10.30 – хода Гідності з покладанням квітів до пам`ятників;

10.45 – святкова програма у будинку культури та мистецтв.

22.08.2019

Понад 3,3 млрд євро інвестовано в «чисту» енергетику та енергоефективність України за 5 років завдяки ефективним законодавчим змінам (.pdf, 0,315 Мб)

22.08.2019

Президента просять створити Міністерство сім’ї та дитинства і відповідний Комітет Верховної Ради

Така петиція зареєстрована на офіційному веб-сайті Президента України. Як зазначає її автор Леонід Лебедєв, в останні роки в Україні у державній політиці спостерігається тенденція до нівелювання пріоритетності питань сім’ї та дитинства.

Зокрема, відсутня ідеологія формування культури сімейних відносин та підвищення відповідальності батьків за сім’ю та виховання дітей. Недостатньою є кількість механізмів підтримки сімей, зростає кількість випадків сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, злочинів проти дітей. Також ліквідовано 80% штату соціальних працівників, які супроводжували сім’ї у складних життєвих обставинах.

Одним із шляхів розв’язання цієї ситуації автор бачить створення окремого Міністерства сім’ї та дитинства, яке буде опікуватися питаннями підтримки сімейних цінностей, захисту материнства, дитинства та батьківства, а також відповідного Комітету Верховної Ради.

Петиція розміщена за посиланням

22.08.2019

Національна молодіжна рада України запрошує молодіжні організації області долучитися до створення молодіжної ради

Національна молодіжна рада України – унікальна платформа молодіжних організацій, що створена для просування та захисту прав молоді по всій Україні та на міжнародному рівні. Платформа об’єднує понад 100 молодіжних громадських організацій та має 16 відокремлених регіональних підрозділів. Наразі Національна молодіжна рада України запрошує молодіжні організації долучитися до створення регіональної молодіжної ради (Відокремленого підрозділу НМРУ) у Хмельницькій області.

Національна молодіжна рада України – єдина національна платформа, що визнана на міжнародному рівні та впливає на формування молодіжної політики на місцевому, регіональні, національному та міжнародному рівнях (Рада Європи, Європейський Союз, ООН).

Що дає членство у регіональній молодіжній раді (ВП НМРУ)? Хто може подаватися та що для цього потрібно читати на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації

21.08.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Майже 900 учасників АТО (ООС) скористалися послугами Хмельницької обласної служби зайнятості(.pdf, 0,161 Мб)

21.08.2019

До уваги керівників фермерських господарств та тих, хто бажає створити сімейні фермерські господарства!

28 серпня в приміщенні центру зайнятості управління агропромислового розвитку райдержадміністрації проводитиме круглий стіл на тему «Програми підтримки фермерських господарств».

Запрошуємо керівників фермерських господарств та тих, хто бажає створити сімейні фермерські господарства, розширити свій молочний бізнес до участі у заході.

Круглий стіл розпочнеться о 14.00.

21.08.2019

Батьки отримають більше можливостей для навчання дітей вдома - набуло чинності відповідне Положення

Монетизовану субсидію можна отримати у будь-якому з 38 уповноважених банків

Які послуги, обстеження та аналізи для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань можна отримати безоплатно?

21.08.2019

Україна та Ізраїль домовилися остаточно вирішити проблему масових відмов українцям у перетині ізраїльського кордону – Володимир Зеленський

Україна та Ізраїль, між якими запроваджено безвізовий режим, домовилися остаточно вирішити проблему масових відмов українським громадянам у перетині ізраїльського кордону. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу.

«Останнім часом наші держави активно співпрацюють і в міграційній сфері. Йдеться про численні відмови громадянам України на в’їзд до Ізраїлю. Ми домовилися остаточно вирішити цю проблему», – заявив Глава держави.

Володимир Зеленський також наголосив, що громадяни обох країн повинні максимально користуватися перевагами безвізового режиму.

«Громадяни обох держав повинні максимально користуватися перевагами безвізового режиму, а українські громадяни не повинні тисячами затримуватися на кордоні Ізраїлю», – наголосив Президент України.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України.

20.08.2019

Відбувся фестиваль часнику

17 серпня вже втретє у нашому районі відбулось незвичне дійство – Міжнародний фестиваль часнику.

З’їхалися у село Песець часниководи зі всіх регіонів України, та світові лідери галузі, виробники із країн Європи – Іспанії, Франції та Польщі.

Часник і страви з ним – надзвичайно популярні в Україні, проте часниківництво як галузь, розвинена недостатньо. А проведення фестивалів часнику, які, до речі, популярні в світі, є великою рідкістю.

Організатором заходу виступила Спілка виробників часнику України на чолі з Володимиром Власенком.

На захід завітали поважні гості: заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета та віце-президентНаціональної академії аграрних наук України Микола Роїк.

Невід’ємною частиною фестивалю стала конференція з часниківництва. Така конференція – чудова нагода для обміну досвідом та партнерства.

Кращі виробники часнику обмінювались інформацією щодо технології вирощування часнику, підвищення рівня захисту рослин, селекції, особливостей збуту продукції, презентували різноманітність сортів тощо.

По завершенню конференції делегації було представлено виставку сучасної техніки для вирощування часнику.

Крім виставки сучасної техніки тут можна було придбати різні сорти часнику, овочі, розсаду декоративних кущів та квітів, сувеніри.

Колориту додали виступи місцевих та запрошених із сусідніх областей аматорських гуртів.

19.08.2019

З 1 вересня школярі вивчатимуть фінансову грамотність за новими підручниками

Учні 9-х та 10-х класів отримають нові навчальні матеріали, що допоможуть їм освоїти фінансову грамотність. Їх презентували сьогодні, 16 серпня 2019 року, в приміщенні Міністерства освіти і науки.

Програму, навчальний посібник та робочий зошит «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?» було створено 2019-го. Вони повністю враховують зміни в фінансовій галузі за останні 5 років. Так, є блоки про основні права споживачів фінансових послуг, правила безпечної роботи з платіжними картками, криптовалюти, електронні гроші, платіжні інтернет-інструменти тощо.

У розробці матеріалів взяли участь фахівці МОН, Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Університету банківської справи та низка експертів.

«Підприємливість і фінансова грамотність – одна з компетенцій, якою мають володіти учні та випускники Нової української школи. Ми вдячні Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за створення якісного підручника. Цей посібник – не просто практичний порадник. Він має розвинути в учнів критичне та системне мислення у фінансових питаннях, уміння оцінювати ризики та приймати зважені рішення щодо фінансів. Ми впевнені, що нові підручники допоможуть молоді в реальному житті», – наголосив під час презентації заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій.

Читати далі на сайті Міністерства освіти і науки України.

16.08.2019

Обережно, змії!

Влітку відпочинок у лісі, горах, біля водойм стає небезпечним, адже в теплу пору року активізуються змії. Будучи нічними тваринами, удень змії ховаються у старих пеньках, у копицях сіна, під каменями або стовбурами дерев. В окремих випадках їх можна зустріти і на своєму подвір’ї. Як правило, якщо життю змії нічого не загрожує, на людей вона не нападає. Якщо не порушувати спокій змії, не наступати на неї, вона ніколи першою не нападе.

Найбільш небезпечними є укуси в ділянці голови, шиї, поблизу великих кровоносних судин. Після укусу змії можуть розвиватися тяжкі ускладнення, а в найгіршому випадку він може призвести до летальних наслідків.

Cаме ця норма покликана захистити здоров’я та життя дітей, адже в Україні спостерігається ускладнена епідемічна ситуація та вже два роки триває спалах кору. Перебування нещеплених дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, що є загрозою для життя та здоров’я не лише учнів, а й членів їхніх сімей та працівників закладів освіти.

Про ознаки отруєння зміїною отрутою та як надати першу допомогу при укусах змій читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

16.08.2019

Чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків, - роз’яснення від МОН і МОЗ

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду.

Стаття 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.

Cаме ця норма покликана захистити здоров’я та життя дітей, адже в Україні спостерігається ускладнена епідемічна ситуація та вже два роки триває спалах кору. Перебування нещеплених дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, що є загрозою для життя та здоров’я не лише учнів, а й членів їхніх сімей та працівників закладів освіти.

Читати далі (на урядовому порталі)

15.08.2019

Виїзний прийом громадян

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Мазур провів виїзний прийом громадян в с.Вільховець.

Серед проблемних питань, які турбують жителів села – ремонт дороги у селі, ремонт автомобіля для надання ритуальних послуг та ремонт дахового перекриття будинку культури.

Окремі жителі села зверталися із питанням щодо продовження (розірвання) договору оренди земельних паїв з ТОВ «АГРО-Дністер».

Крім того посадовець відвідав заклади соціальної сфери серед яких спортивний зал для занять з вільної боротьби відділення дитячо-юнацької спортивної школи.

У ході проведення прийому громадянам надавались роз’яснення. Окремі звернення будуть переадресовані за належністю органам влади, установам, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань.

14.08.2019НОВИНИ за попередні періоди:
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
2015 рік
НА ГОЛОВНУ


© 2005-2019 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International
вул.Подільська, 17, смт Нова Ушиця Хмельницкої області, Україна, 32600;
admin@nu-rda.gov.ua; +380688449980, (03847)21281, (03847)21170, (03847)21878