Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
English          Русский

Карта сайта
Адміністратор сайта
Новини - події - інформації

***

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Фахівець з рекрутингу – допомога роботодавцям у пошуку працівників (.pdf, 0,309 Мб)

18.07.2019

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко!

Відповідальність за ухиляння від сплати аліментів (.pdf, 0,312 Мб)

18.07.2019

СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути пильними

Напередодні й під час проведення виборів до Верховної Ради України СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути бути пильними та свідомими.

Будьте уважними та інформуйте правоохоронців про ситуації, які можуть зашкодити виборчим правам і свободам громадян. Якщо вам стали відомі факти:
- про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча;
- посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії;
- про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачених статтями 157-160 Кримінального кодексу України,
просимо невідкладно звертатись за телефоном «гарячої лінії» Управління СБУ Хмельницькій області (0382) 65-12-57, 65-72-73, Кам’янець-Подільського МВ УСБУ у Хмельницькій області (03849) 3-88-01 або скористатися електронною скринькою usbu_hml@ssu.gov.ua.

Також закликаємо краян повідомляти про виявлення вибухонебезпечних предметів, залишених без нагляду транспортних засобів, перебування в регіоні підозрілих осіб. Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

Прес-група Управління СБУ у Хмельницькій області

16.07.2019

Дотримуйтесь пожежної безпеки під час збирання урожаю!

Управління з питань цивільного захисту населення закликає громадян та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю!

15 липня в с. Рудківці нашого району через грубе порушення правил пожежної безпеки виникло пожежа хліба на корені на площі 3 га, що перебуває у використанні ТОВ «Енселко Агро».

Винуватцем пожежі став один із пайовиків, який вирішив спалити післяжнивні рештки на власній земельній ділянці, яка межувала з полем ТОВ «Енселко Агро». Через пориви вітру вогонь швидко перекинувся на озиму пшеницю, загальна площа якої 34 га. Завдяки оперативним діям хліборобів, місце пожежі вдалося швидко оборати та не допустити поширення вогню на більшу площу. Понад 100,0 тис. грн нанесених збитків будуть відшкодовані винуватцем пожежі.

Нагадуємо, за самовільне спалювання стерні та післяжнивних решток передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність.

16.07.2019

16 липня 1990 року – прийнята Декларація про державний суверенітет України

16 липня 1990 року Верховна Рада України виражаючи волю й прагнення українського народу прийняла Декларацію про державний суверенітет України.

Документ визначив головними пріоритетами створення самостійної, правової держави, розвиток демократії, всебічне забезпечення прав і свобод людини. Він став провісником Акту проголошення незалежності 24 серпня 1991 року і встановив найважливішу ознаку держави – її суверенітет, завдяки чому Україна не лише формально, а й фактично стала державою.

Декларація відіграла надзвичайно важливу роль у становленні в Україні конституційного ладу на демократичних засадах, заклала фундамент для Конституції 1996 року.

Це був перший акт, який організував та надихнув парламент України на нові пріоритети суспільного розвитку. Ухвалення Декларації про державний суверенітет стало безпрецедентним прикладом консолідації різних за поглядами політичних сил навколо загальнонаціональних цілей. Попри істотні розбіжності у поглядах, народні депутати об'єдналися навколо ідеї захисту національних інтересів, проголошення створення суверенної демократичної незалежної держави.

Приклад єднання навколо національної ідеї, результатом якого стала Декларація про державний суверенітет, зараз повинен спонукати суспільство до консолідації, надихнути нас на подальшу боротьбу, і, найголовніше, навчити попри всі перешкоди йти до омріяної десятками поколінь українців мети – побудови процвітаючої держави.

16.07.2019

Жнива у розпалі

Агроформування району активно приступили до збору врожаю 2019 року. Всього підлягають обмолоту ранні зернові культури на площі 9495 га.

Станом на сьогодні обмолочено 1554 га (16%), валовий збір зерна – 7742 т, урожайність – 50 ц/га. Озимий ячмінь обмолочений на площі 500 га, намолочено 2197 т, урожайність – 44 ц/га. Озима пшениця зібрана з 1054 га (15%), намолочено 5545 т, урожайність – 53 ц/га. Озимий ріпак обмолочений на площі 2297 га (71%), намолочено 6571 т, урожайність – 29 ц/га.

Підготовлено 2,0 тис га з 10,5 тис га грунту під посів озимих 2020 року.

15.07.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

141 учасник АТО знайшов роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості (.pdf, 0,184 Мб)

12.07.2019

Обстежили пункт прийому металобрухту

Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації В.Бакулея робоча група з питань контролю за додержанням умов і правил здійснення операцій з металобрухтом провела обстеження приймального пункту ТОВ«УКР-МЕТ АЛЬЯНС».

За результатами обстеження членами робочої групи складені акти щодо відповідності вимогам Закону України «Про металобрухт».

12.07.2019
Зарплата всіх освітян зросте від 20% до 70% вже 2020 року

Реформа оплати праці передбачає збільшення оплати праці для всіх освітян від 20 до 70% вже наступного року, а також поетапне продовження підвищення зарплати для них до 2023 року. Відповідну Постанову було прийнято сьогодні, 10 липня 2019 року, Кабміном на засіданні в Будинку Уряду.

«Ми сьогодні запропонували абсолютно нову систему оплати праці, яка буде стимулюючою і яка буде початком гарної системи винагороди для українського вчителя. Тобто це буде вже не питання єдиної тарифної сітки, де є багато прив’язок, які не дають нам вивести українського вчителя на достойний рівень оплати праці. Ми запропонуємо нову систему. Сьогодні Уряд її розгляне і ми її ухвалимо. І це буде означити, що вже з січня 2020 року українськи вчителі отримають підвищення заробітної плати від 20 до 70 відсотків», – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Лілія Гриневич, доповідаючи це питання, наголосила, що особливий акцент буде зроблено на підвищення оплати праці молодих вчителів, дошкільників та майстрів виробничого навчання у закладах профосвіти.

Читати далі (на сайті Міністерства освіти і науки України)

11.07.2019

Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області запрошує на службу до поліції

10.07.2019


Цьогоріч на впровадження Нової української школи в області вже профінансовано видатків на 20 млн.грн

Вчора т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина взяли участь у засіданні Координаційної ради з питань реформи освіти, що відбулося у форматі відеоселекторної наради. Провів його Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Глава Уряду основну увагу приділив трьом питанням: реалізації концепції Нової української школи, реформуванню професійно-технічної освіти та розвитку інклюзивної освіти. Зокрема, першочергово він доручив прискорити підготовку до нового навчального року, особливо щодо матеріального забезпечення шкіл, закладів профтехсвіти, підключень до мережі Інтернет та комплектації підручниками.

Глава Уряду наголосив, що інвестиція в освіту, забезпечення доступу кожної дитини до дитячого садочка, якісної середньої освіти, якісної і ефективної професійної і вищої освіти – виключний пріоритет Кабінету Міністрів. І має стати таким же пріоритетом для місцевих керівників.

Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

10.07.2019

Засідання робочої групи

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації В.Бакулея робоча група з питань контролю за додержанням умов і правил здійснення операцій з металобрухтом провела своє перше засідання.

Товариство з обмеженою відповідальністю «УКР-МЕТ АЛЬЯНС» звернулося до райдержадміністрації з заявою щодо складання акту обстеження на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт» і контролю за додержанням встановлених ними умов і правил здійснення операцій з металобрухтом.

Члени робочої групи вивчили усі надані документи, у результаті чого прийняли відповідні рішення.

09.07.2019

На захисті прав та законних інтересів дітей

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.Мазура відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

На порядок денний комісії було винесено 4 питання.

Члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту населення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації та щорічний звіт про функціонування прийомної сім`ї мешканців смт Нова Ушиця.

Жителька с.Нова Гута звернулася з заявою щодо виконання батьківських обов`язків відносно її малолітнього племінника його мамою.

Крім того комісія розглянула заяву подружжя із Нової Ушиці щодо надання дозволу на вчинення всіх необхідних дій для отримання безоплатно у власність їхнім малолітнім сином земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства.

Члени комісії вивчили усі надані документи, у результаті чого прийняли відповідні рішення.

08.07.2019

Новоушицький відділ Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури інформує

Кримінальна відповідальність неповнолітніх (.pdf, 0,192 Мб)

05.07.2019

Безпечне святкування Івана Купала: управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації попереджає

Напередодні святкування дня Івана Купала управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації нагадує основні правила безпеки на воді та заборону купання у невідведених для цього місцях.

З початку року на водних об’єктах області загинуло 18 людей.

Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є купання в необладнаних, неперевірених місцях і місцях, де купання заборонено; купання в нетверезому стані; пустощі на воді; купання дітей без нагляду дорослих.

Правила безпеки, яких необхідно дотримуватись під час відпочинку на воді:
купайтеся тільки у спеціально відведених та обладнаних місцях;
не купайтеся відразу після прийому їжі та в нетверезому стані;
не доводьте тіло до сильного ознобу – купатися можна не більше 10-15 хвилин;
не переривайте купання частими виходами із води і не стійте мокрими на вітрі;
при судомах не розгублюйтесь, намагайтеся утриматися на поверхні води, кличте на допомогу;
потрапивши у сильну течію, не боріться проти неї, а пливіть за течією, наближаючись до берега;
не плавайте далеко від берега, не запливайте за попереджувальні знаки;

Забороняється:
стрибати у воду з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів, човнів, катерів;
подавати помилкові сигнали небезпеки;
заходити глибше, ніж по пояс, людям, які не вміють плавати;
підпливати близько до плавзасобів, які проходять неподалік від місць купання;
використовувати для плавання такі небезпечні засоби як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, не передбачене для плавання.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил безпеки вбереже Вас від трагічних наслідків!

За інформацією управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації

05.07.2019

Завдяки додатковим 380 млн грн урядового співфінансування ще 3 тис. ОСББ зможуть утеплити будинки та зменшити вдвічі комунальні платежі до кінця цього року

05.07.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Інститут кар’єрного радника – новий підхід в роботі Державної служби зайнятості

05.07.2019


Держпродспоживслужба інформує

Розпочався грибний сезон. Будьте обережними!

04.07.2019

 

День Національної поліції України

День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

Свято було встановлено в Україні враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку.

З нагоди свята голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук привітав працівників Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу поліції Головного управління національної поліції України в області.

Юрій Танасійчук відзначив, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та підтримці з боку суспільства, працівники поліції з честю виконують відповідальні завдання із зміцнення законності та правопорядку у нашому районі.

Кращі працівники підрозділу поліції відзначені подяками районної ради та районної державної адміністрації.

04.07.2019


 

На зв’язку із жителями району

Сьогодні у райдержадміністрації відбулась пряма телефонна лінія. На дзвінки відповідав голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук. За відведений час надійшло 3 телефонних дзвінки.

Першою звернулася жителька с.Глібів з питаннями щодо відновлення руху громадського транспорту до села та щодо обприскування фермерами сільськогосподарських угідь, що негативно впливає на здоров`я людей. Житель с.Заборознівці звернувся з питанням щодо ремонту дороги у селі. Мешканка Нової Ушиці хотіла почути роз`ясненння щодо тарифів за споживання природного газу.

У ході проведення прямої телефонної лінії громадянам були надані роз’яснення. Окремі звернення будуть переадресовані за належністю органам влади, установам, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань.

02.07.2019


 

Пропонуємо ознайомитись з порядком денним чергового засідання колегії

25 липня відбудеться чергове засідання колегії Новоушицької районної державної адміністрації.

Пропонуємо ознайомитись з порядком денним засідання колегії.

Свої пропозиції з питань порядку денного пропонуємо надавати відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (e-mail: admnu@ukrpost.ua або admin@nu-rda.gov.ua; контактний телефон: (03847)21767, 0688449980; адреса: 32600, смт Нова Ушиця Хмельницької області, вул. Подільська, 17, каб.209) до 24.07.2019.

01.07.2019

Засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог та субсидій малозабезпеченим сім’ям, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.Мазура відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог та субсидій малозабезпеченим сім’ям, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії було розглянуто 8 заяв щодо призначення державних соціальних допомог, 2 з яких задоволені.

Також на розгляд комісії надійшло 9 справ по призначенню субсидій. За рішенням комісії 4 із них були задоволені. Решті заявникам було відмовлено.

01.07.2019


 

Шановні жителі Новоушиччини!
Щиро вітаємо вас із 23-ю річницею Конституції України!

У складних умовах сьогодення відзначення цього свята набуває надзвичайної актуальності – це вже не просто данина традиції, а консолідуючий фактор українського народу у питаннях захисту суверенітету і цілісності держави.

Від усієї душі зичимо міцного здоров’я, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України! Нехай віра у краще майбутнє об’єднає нас для збереження миру та спокою на Українській землі!

Слава Україні!

28.06.2019НОВИНИ за попередні періоди:
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
2015 рік
НА ГОЛОВНУ


© 2005-2019 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області

Версія сайта для осіб з вадами зору


Основний дизайн

Ласкаво просимо!

Зворотній зв'язок:

e-mail:
admin@nu-rda.gov.ua поштова адреса:
вул.Подільська, 17,
смт Нова Ушиця
Хмельницкої області,
Україна, 32600

телефони:
+380688449980, (03847)21281, (03847)21170
fax: (03847)21878


"Гаряча лінія" з головою адміністрації:
перший вівторок місяця
з 10.00 до 11.30
за телефонами
+380688449980, (03847)21170


Режим роботи райдержадміністрації:

понеділок-четвер:
8.00-17.15
п'ятниця:
8.00-16.00
перерва на обід:
12.00-13.00
вихідні дні:
субота, неділя

Хмельницький обласний контактний центр:
0382795079,
0382703081


Каталог
корисних
посилань