Адміністратор сайта***

Ще раз про субсидії…

Громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово-комунальні послуги житлова субсидія на наступний строк призначається у грошовій готівковій формі.

Якщо за результатами розрахунку розмір субсидії становить більше 5 тис. грн., така субсидія надається у грошовій безготівковій формі.

Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено номер мобільного телефону.

Громадянам, які одержували житлову субсидію в попередньому опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю (погашення заборгованості, укладання з надавачем послуг договору про реструктуризацію боргу або оскарження боргу у судовому порядку).

За заявою одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного після подання заяви місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі, в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

Читати далі на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації.

22.10.2019

Наша юна землячка гідно виборола нагороду на обласній дитячій науково-практичній конференції

16 жовтня 2019 року на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулась щорічна обласна дитяча науково-практична конференція для школярів та юннатів Хмельниччини, котрі виконують дитячі науково-дослідницькі роботи в галузі біології, екології, сільського і лісового господарства під керівництвом учителів, керівників гуртків, науковців та фахівців народного господарства.

Конференція проводилась відповідно до Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Хмельницької області на 2016-2020 роки і плану роботи Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на 2019 рік.

Відповідно до підсумків проведених презентацій конференції та з метою стимулювання школярів і юннатів – активних учасників заходу до виконання науково-дослідницьких робіт під керівництвом науковців та провідних педагогів і фахівців народного господарства, було відзначено кращих юних знавців і дослідників природи грамотами й цінними подарунками.

Серед нагороджених у секції сільського та лісового господарства Грамотою Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді і цінним подарунком за творчий підхід до виконання завдань дослідницько-натуралістичної роботи та змістовну презентацію її результатів на обласній дитячій науково-практичній конференції юннатів Хмельниччини нагороджено – Бакай Руслану Олексіївну, ученицю 10 класу, члена гуртка «Екологічна варта» Отроківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тема роботи: «Перспектива вирощування нутрій в домашніх умовах без басейну для купання»).

Крім того, керівника роботи Грицаюк Валентину Семенівну, вчителя біології та хімії Отроківської ЗОШ І-ІІІ ступенів нагороджено Грамотою Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. З чим ми їх щиро вітаємо!

За матеріалами сайту Хмельницької обласної державної адміністрації.

21.10.2019

Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності (.pdf, 0,241 Мб)

Катарський бізнес вивчає перспективи «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні (.pdf, 0,281 Мб)

Україна та Швейцарія мають широкі можливості для поглиблення співпраці у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики (.pdf, 0,245 Мб)

Держенергоефективності оприлюднило результати моніторингу комерційного обліку тепла і води в регіонах України (.pdf, 0,257 Мб)

Сергій Савчук: 4 млрд євро «зелених» інвестицій за 5 років свідчать про те, наскільки затребуваними є проекти з енергоефективності та «чистої» енергетики в країні (.pdf, 0,225 Мб)

18.10.2019

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Інформуємо, що 14 листопада 2019 року у Києві відбудеться ХІ Міжнародний форум «ДНІ ПОЛЬСЬКОГО БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ».

Форум щороку збирає на майданчику представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних установ, підприємців України та Польщі з метою налагодження ділових і торговельно-економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці.

В межах форуму будуть розглянуті питання щодо перспектив торговельно-економічної співпраці між країнами, проекти в сфері будівництва, інфраструктури, вагонобудування, переробній галузі та обговоримо питання щодо готовності бізнесу до відкриття вільного ринку землі в Україні.

Цьогорічний форум традиційно пройде під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Польща.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична Група EUCON, співорганізатори – Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі та Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Проведення щорічного міжнародного бізнес-форуму в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Так, у листопаді 2014-2018 роках у Києві відбулися I, III, V, VII та IХ міжнародні форуми «ДНІ ПОЛЬСЬКОГО БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ», а у травні 2015-2019 роках у Варшаві були проведені II, IV, VI, VIII та X форуми «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ У ПОЛЬЩІ».

Контактна особа: Олена Вакулік, тел. +380 (44) 238 09 44, email: office@ukrbizpol.org.

17.10.2019

Призначення житлових субсидій та державних соціальних допомог на порядку денному комісії

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Мазура відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог та субсидій малозабезпеченим сім’ям, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії було розглянуто 97 справ по призначенню субсидій. За рішенням комісії 93 із них були задоволені. Решті заявникам було відмовлено.

Також на розгляд комісії надійшло 2 заяви щодо призначення державних соціальних допомог. Відносно кожної було прийняте позитивне рішення.

За рішенням комісії пільги на житлово-комунальну послугу надано за фактичним місцем проживання 1 пільговику.

17.10.2019

Верховна Рада ухвалила законопроект «Про верифікацію та моніторинг державних виплат»

17.10.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Легальна зайнятість: впевнене сьогодення і стабільне майбутнє (.pdf, 0,241 Мб)

16.10.2019

Володимир Зеленський ініціює запровадження дворічного мораторію на перевірки ФОПів

Президент України Володимир Зеленський ініціює запровадження мораторію на перевірки фізичних осіб – підприємців (ФОП) усіх категорій, крім «ризикових», терміном на два роки.

В Офісі Президента України відбулися консультації з експертами, представниками підприємців, народними депутатами – співголовами міжфракційного депутатського об’єднання «За ФОПів» та представниками Кабінету Міністрів з метою формування спільної позиції щодо політики стосовно малих підприємців.

Таким чином Глава держави відгукнувся на заклики представників малого бізнесу, які вийшли з протестами проти законів «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг», що запроваджують електронний чек.

Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України).

16.10.2019

Як оформити субсидію онлайн: покрокова інструкція

Із наближенням опалювального сезону Міністерство соціальної політики отримує все більше запитань від громадськості щодо теми субсидій на житлово-комунальні послуги.

“У проекті бюджету на 2020 рік закладено 47 628,6 млн грн на виплату пільг та субсидій. Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги з оплатою комунальних послуг”, - підкреслює міністр соціальної політики України Юлія Соколовська.

Більше того, сьогодні оформити субсидію можна навіть через мережу Інтернет.

Для цього потрібно:

Детальна інструкція з ілюстраціями на сайті Міністерства соціальної політики України.

15.10.2019

Ніхто не забутий…

13 жовтня, напередодні відзначення Дня захисника України, перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Мазур разом із учасниками спілки ветеранів Афганістану та спілки ветеранів АТО, відвідали могили загиблих побратимів, які мужньо захищали кордони рідної країни.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятників загиблих воїнів часів Другої світової війни, воїнів інтернаціоналістів та пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

Хвилиною мовчання присутні засвідчили шану тим, хто у різні часи історії поклав своє життя за волю і незалежність України.

Далі на усіх чекав святковий концерт підготовлений аматорами та творчими колективами будинку культури та мистецтв.

15.10.2019

Розпочато Європейський тиждень місцевої демократії

З 14 по 20 жовтня 2019 року стартує Європейський тиждень місцевої демократії.

Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною загальноєвропейською кампанією, започаткованою Радою Європи 15 жовтня 2007 року. Тиждень передбачає одночасне проведення національних і місцевих заходів в усіх країнах-членах Ради Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень.

Головною метою є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності населення щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залученню громадян до прийняття управлінських рішень, надання можливостей для ознайомлення з роллю Ради Європи та інших інституцій спільної Європи в області розвитку місцевої демократії.

Відповідно до принципів демократичного розвитку забезпечення вільне отримання інформації стосовно можливостей участі громадян у суспільно-політичному житті їх міст та регіонів є головною передумовою здійснення ефективного та дієвого управління на місцях.

Завданням Тижня є розповсюдження інформації про діяльність місцевих органів влади, ознайомлення громадян з основними принципами їх роботи, привернення уваги населення селищ, міст та регіонів до того, що їхня участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії, поширення інформації про різні форми та можливості участі в прийнятті рішень на місцевому рівні активно сприяє розширенню участі населення у соціальному, культурному, економічному та політичному житті.

Проведення таких заходів на місцях під єдиним «гаслом» на всьому континенті має підсилити розуміння того, що «місцевий» і «європейський» підходи до здійснення самоврядування не протистоять один одному, а взаємно один одного доповнюють. Місцева демократія є загальною європейською цінністю та повинна спиратися на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії.

15.10.2019

Шановні жителі Новоушиччини!

День захисника України - це свято усіх, хто захищає свою Вітчизну, а також нагода згадати звитяги предків, які своїм ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність.

Подвиг захисників України - це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити. Це – постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

В умовах неоголошеної війни, захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави.

Ми вклоняємося кожній родині, яка втратила своїх рідних і близьких та дякуємо всім, хто стоїть на сторожі нашого мирного життя. У цей величний день давайте разом попросимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій державі.

Бажаємо мирного неба, злагоди та взаєморозуміння. Незламності духу та міцного здоров’я нашим захисникам України. Віри в світле майбутнє нашої держави, нашої України!

Слава Україні!

Слава її Героям!

Юні вільховецькі аграрії достойно презентували юннатів і школярів Хмельниччини на Всеукраїнському зльоті

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю Міністерства освіти і науки України на 2019 рік з 07 по 09 жовтня 2019 року на Львівщині відбувся фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти, в якому від Хмельницької області брала активну участь команда юних аграріїв Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Федора Степановича Бацури з Новоушицького району.

У Зльоті, який проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді на базі закладів освіти Львівської області, приймали участь команди кращих учнівський виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань і загонів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, делеговані з усіх областей України.

В рамках заходу проводилися відкриті захисти юними аграріями індивідуальних і колективних науково-дослідницьких робіт у секціях «Рослинництво», «Овочівництво», «Садівництво», сільськогосподарська виставка–презентація «Щедрість рідної землі» та відкриті творчі звіти учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань школярів.

Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації).

11.10.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

«Країна професійного вибору» (.pdf, 0,154 Мб)

11.10.2019

Аудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 17,7 млн гривень за дев’ять місяців 2019 року (.pdf, 0,176 Мб)

10.10.2019

Працівників поштового зв’язку вітали з професійним святом

9 жовтня у Новоушицькому центральному відділенні поштового зв`язку Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» відбулися урочистості з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти.

Голова районної державної адміністрації Юрій Танасійчук та голова районної ради Олександр Проциш привітали колектив з прийдешнім святом.

Юрій Танасійчук зазначив, що «сьогодні Укрпошта виконує важливу соціальну функцію для держави – забезпечує населення якісним поштовим зв’язком. Національний оператор несе життя у найвіддаленіші куточки України – доставляє людям пошту, пенсії та періодичні видання. Навіть там, де немає мобільного зв’язку, інтернету та телебачення, – є поштова скринька…”

Відтак, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня пошти кращих працівників галузі відзначили подяками районної державної адміністрації і районної ради та цінними подарунками.

10.10.2019

Оновлено харчоблок Новоушицької ЦРЛ

Після завершення капітального ремонту відновив свою роботу харчоблок центральної районної лікарні. Приміщення харчоблоку збудоване 1986 року. З того часу там проводилися лише поточні ремонти. Прогнилі вікна та двері, цвіль на стінах, каналізація, яка не працює, та інші недоліки вимагали від керівництва лікарні проведення ремонту.

Роботи планувалися ще з 2014 року, коли вперше був зроблений проєкт на ремонт приміщення харчоблоку. Цього року з державного бюджету були виділені кошти в сумі 694 тис. грн на капітальний ремонт харчоблоку. З районного бюджету виділені кошти на виготовлення проектної документації вартістю 36 тис. грн. Ремонтні роботи виконали працівники місцевого будівельного підприємства ТОВ «БМП Респект».

Вартість проєкту за сьогоднішніми цінами – невелика, але зроблено багато: замінено вікна та двері на металопластикові, проведено внутрішню прибудову виробничих приміщень, стіни та підлога встелені новою сучасною плиткою, реконструйована система водопостачання, каналізації та ін. Чисто, охайно, сучасно, відповідно до санітарних вимог – такий сьогодні харчоблок у нашій лікарні.

10.10.2019

60% голів ОТГ та сільських рад підтримують запровадження обігу земель - Міністерство економіки

10.10.2019

В райдержадміністрації працювала робоча група обласної державної адміністрації

Сьогодні роботу райдержадміністрації проаналізувала робоча група обласної державної адміністрації.

Керівники окремих підрозділів апарату обласної державної адміністрації проаналізували стан організації роботи з питань діловодства, контролю, роботи із зверненнями громадян, ведення Державного реєстру виборців, правової роботи в апараті районної державної адміністрації.

За результатами роботи внесені пропозиції щодо організації роботи за відповідними напрямками з урахуванням скорочення чисельності та упорядкування структури райдержадміністрації.

09.10.2019

Більше 2 млрд євро інвестовано у понад 2500 МВт нових потужностей «чистої» електроенергетики, введених за 9 місяців цього року (.pdf, 0,221 Мб)

Потрійна компенсація за «теплими кредитами» та 50% економії на опаленні – реальний досвід комплексної термомодернізації ОСББ в Чернігові (.pdf, 0,334 Мб)

Як заощадити на комунальних послугах до 70%: Голова Держенергоефективності дає практичні поради (.pdf, 0,215 Мб)

09.10.2019Держпродспоживслужба інформує

Лептоспіроз — небезпечна хвороба для людини і тварин (.pdf, 0,132 Мб)

07.10.2019

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Професія вчителя - це покликання і важка щоденна праця. У цей доленосний для нашої держави час, справа вашого життя – творити Людину, формувати її духовно - надважлива. У ваших руках і доля кожної особистості, і доля держави.

Висловлюємо подяку вчителям, викладачам, керівникам навчальних закладів, талановитим новаторам і ветеранам праці за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас даруєте своїм вихованцям.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди, професійних здобутків у реалізації задумів та планів. Творчої наснаги та успіхів у праці в ім’я процвітання України і нашої рідної Новоушиччини.

Увага! Попередження про погіршення погодних умов

За повідомленням Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, на території Хмельницької області вночі 07-09 жовтня прогнозуються сильні заморозки у повітрі, від 0 до -3 морозу.

04.10.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Електронні сервіси служби зайнятості із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям (.pdf, 0,260 Мб)

04.10.2019

Комплексна термомодернізація ОСББ за «теплими кредитами» дозволяє зменшити на 50% і більше комунальні платежі (.pdf, 0,222 Мб)

04.10.2019

До уваги підприємств та представників бізнесу!

З метою розширення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а також популяризації України за кордоном Посольством України в Грецькій Республіці за організаційної підтримки Грецько-Української палати у листопаді поточного року заплановано проведення в Афінах презентації економічного та інвестиційного потенціалу України.

Зазначений захід відбуватиметься за участі представників ділових кіл Греції, Асоціації експортерів та інвесторів, Федерації підприємців Греції та торгових палат мм. Афіни, Пірей, Салоніки.

З метою поглиблення регіонального співробітництва Посольством опрацьовується можливість відвідання українською делегацією найбільших підприємств Греції, а також організації двосторонніх зустрічей з керівниками муніципалітетів та представниками бізнесу.

Проведення заходу матиме значний іміджевий вплив, сприятиме розвитку двостороннього співробітництва, а також просуванню українських товаровиробників на грецькій ринок.

Посольство готове надати організаційну та інформаційну підтримку українським учасникам.

У разі зацікавленості, просимо до 9 жовтня 2019 року звертатись у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (32600, смт Нова Ушиця, Хмельницької області, вул. Подільська, 17, кабінет 212, economika@nu-rda.gov.ua).

04.10.2019

Свято тих, чиїми зусиллями виховується і плекається найдорожче – наші діти

Щорічно у першу неділю жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

З нагоди свята, сьогодні, у будинку культури та мистецтв, відбувся святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам. У святково вбраній залі зібралися представники влади та увесь педагогічний колектив району – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, а також учні та студенти навчальних закладів району.

Традиційно керівництвом району відзначені грамотами, подяками та цінними подарунками від районної державної адміністрації, районної ради, селищної ради, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації кращих педагогів, вихователів та працівників освітніх установ Новоушиччини.

Гарний, святковий настрій та дружню атмосферу подарували всім присутнім аматори та вихованці будинку культури та мистецтв, які підготували чудовий святковий концерт.

03.10.2019

Виїзний прийом у с.Глібів

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Мазур здійснив виїзний прийом громадян в с.Глібів.

Одразу двоє жителів села звернулися з проханням сприяти ремонту дороги на сполученнях Глібів – Гута Глібівська та Глібів – Капустяни.

Ще одна мешканка виказала своє занепокоєння з приводу призупинення автобусного сполучення за маршрутом Глібів-Нова Ушиця.

Потребували роз’яснення посадовця й щодо процедури одержання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Місцева листоноша, що також завітала на прийом до посадовця , просила сприяти підвищенню рівня заробітної плати.

На думку частини жителів села ціна на закупівлю молока від населення молокопереробними заводами є заниженою, тому вони просили сприяти у її підвищенні.

Ще одне звернення стосувалось забезпечення місцевих жителів балонним скрапленим газом.

За результатами спілкування з заявниками, для вирішення порушених ними питань, посадовцем дані вказівки відповідним органам влади і організаціям.

03.10.2019

На захисті прав та законних інтересів дітей

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Мазура відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

На порядок денний комісії було винесено 7 питань.

Члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації та щорічний звіт про функціонування прийомної сім’ї мешканців с.Каскада.

Служба у справах дітей Голопристанської райдержадміністрації Херсонської області звернулася щодо доцільності позбавлення батьківських прав мешканця с.Цівківці відносно його неповнолітнього сина.

Жителька с.Ставчани звернулася з заявою щодо виконання батьківських обов’язків її дочкою відносно її дітей.

Крім того розглянули питання щодо виконання батьківських обов’язків мешканкою с.Куча відносно її неповнолітніх дітей.

Подружжя з с.Браїлівка звернулося з заявою щодо надання дозволу на вчинення всіх необхідних дій для отримання безоплатно у власність їхньою малолітньою донькою земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства.

На завершення комісія розглянула заяву мешканця с.Глибочок щодо надання дозволу на укладення та підписання від імені його малолітніх дітей, договору оренди ½ земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Члени комісії вивчили усі надані документи, у результаті чого прийняли відповідні рішення.

02.10.2019

Держпродспоживслужба інформує

Щеплення проти правця слід робити кожні 10 років (.pdf, 0,131 Мб)

02.10.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Обласний профорієнтаційний захід «Країна професійного вибору» (.pdf, 0,215 Мб)

02.10.2019

До дня людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

З цієї нагоди у Вільховецькому будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів відбулись урочистості.

Щоб віддати данину глибокої поваги, людям поважного віку до будинку інтернату завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Мазур та голова районної ради Олександр Проциш.

Своїми піснями вітали зі святом присутніх студенти Новоушицького коледжу ПДАТУ, а також вокальні музичні гурти району, які виконали пісні минулих літ та повернули глядачів у свою забуту молодість.

01.10.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Які документи необхідно надати в центр зайнятості для реєстрації як безробітного? (.pdf, 0,299 Мб)

01.10.2019

На зв’язку із жителями району

Сьогодні у райдержадміністрації відбулась пряма телефонна лінія. На дзвінки відповідав голова райдержадміністрації Юрій Танасійчук. За відведений час надійшло 4 телефонних дзвінки.

Перший дзвінок був від жителя смт Нова Ушиця, він звернувся з проханням надати роз`яснення щодо призначення житлової субсидії.

Мешканка с.Хребтіїв звернулася від жителів села та від себе особисто. Вона просила сприяти відновленню роботи сільського магазину.

Жителька с.Філянівка звернулася з запитанням щодо можливості влаштування її до Вільховецького будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів.

Ще один мешканець Нової Ушиці звернувся з проханням щодо надання безоплатної допомоги у порубці деревини на тверде паливо.

У ході проведення прямої телефонної лінії громадянам були надані роз’яснення. Окремі звернення будуть переадресовані за належністю органам влади, установам, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань.

01.10.2019

Кабінет Міністрів України опублікував Програму дій Уряду

01.10.2019


Пропонуємо ознайомитись з порядком денним чергового засідання колегії

31 жовтня відбудеться чергове засідання колегії Новоушицької районної державної адміністрації.

Пропонуємо ознайомитись з порядком денним засідання колегії.

Свої пропозиції з питань порядку денного пропонуємо надавати відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (e-mail: admnu@ukrpost.ua або admin@nu-rda.gov.ua; контактний телефон: (03847)21767, 0688449980; адреса: 32600, смт Нова Ушиця Хмельницької області, вул. Подільська, 17, каб.209) до 30.10.2019.

01.10.2019НОВИНИ за попередні періоди:
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
2015 рік
НА ГОЛОВНУ


© 2005-2019 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International
вул.Подільська, 17, смт Нова Ушиця Хмельницкої області, Україна, 32600;
admin@nu-rda.gov.ua; +380688449980, (03847)21281, (03847)21170, (03847)21878