Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
English          Русский


Карта сайта
Адміністратор сайтаН О В И Н И - П О Д І Ї - І Н Ф О Р М А Ц І Ї


 
Засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог та субсидій малозабезпеченим сім’ям, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

    Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.Мазура відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог та субсидій малозабезпеченим сім’ям, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
    Членами комісії було розглянуто 17 заяв щодо призначення державних соціальних допомог, 6 з яких задоволені.
    Також на розгляд комісії надійшло 113 справ по призначенню субсидій. За рішенням комісії 79 із них були задоволені. Решті заявникам було відмовлено.
    Крім того за рішенням комісії пільги на житлово-комунальну послугу надано за фактичним місцем проживання 4 пільговикам.

    28.02.2019


 

Тільки коли ми будемо вірити у велику мету – ми точно досягнемо цілей – Президент

     Президент Петро Порошенко переконаний, що лише тоді, коли людина щиро вірить у справу, якою займається, її мрія здійснюється і вона досягає поставленої мети.
     Глава держави зауважив, що багато з його ініціатив називали мріями і не вірили у їх реалізацію. Та попри це, всі задуми були втілені у реальність.
     «Ви скажете, що Президент мрійник. Для мене це не вперше. Колись казали, що я мріяв про Угоду про асоціацію. Потім казали, що я мріяв про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. Потім я мріяв про сильну армію, яку ми створимо в надзвичайно короткий термін. Потім я мріяв і ніхто не вірив про безвіз. Потім я мріяв і ніхто не вірив про незалежність і автокефалію Української Православної Церкви», - сказав Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Кіровоградської області.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    28.02.2019


  

Публічний звіт та засідання колегії райдержадміністрації

     Відповідно до частини другої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та на виконання Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» сьогодні, на черговому засіданні колегії районної державної адміністрації, голова адміністрації Ю.Танасічук представив публічний звіт за 2018 рік.
     Крім того на засідання колегії було винесено три питання.
     Про проект програми соціально-економічного розвитку Новоушицького району на 2019 рік інформував перший заступник голови районної державної адміністрації П.Мазур.
     Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Л.Бурденюк інформувала присутніх про проект програми розвитку малого і середнього підприємництва Новоушицького району на 2019-2020 роки.
     На завершення начальник управління фінансів районної державної адміністрації В.Гринчукінформував про виконання районного бюджету за 2018 рік.
     Він зазначив, що до доходів загального фонду місцевого бюджету за звітний період надійшло податку на прибуток комунальних підприємств – 28,1 тис.грн, частина чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств – 24,1 тис.грн, надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном – 19,5 тис.грн, інші надходження 7,7 тис.грн, адміністративні збори та платежі – 32,1 тис.грн.
     За результатами розгляду питань на засіданні колегії райдержадміністрації головою адміністрації будуть прийняті відповідні рішення.

    28.02.2019


  

Засідання Ради регіонального розвитку

     Сьогодні голова районної державної адміністрації Ю.Танасійчук провів засідання Ради регіонального розвитку, на якому обговорено перспективний план розвитку Новоушицького району на 2019-2021 роки.
    У заході взяли участь начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації І.Трунова, селищний голова О.Московчук, голова районної ради О.Проциш заступники голови райдержадміністрації, голови сільських рад, старости, депутати районної та сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, керівники підприємств, фермерських господарств, які здійснюють свою діяльність на території району та представники громадськості.
    На початку заходу Ю.Танасійчук презентував присутнім основні здобутки та окреслив перелік першочергових завдань розвитку району, над реалізацією яких працюватимуть у 2019-2021 роках. Він зазначив: «Робота, яка була проведена, є логічним завершенням довгого процесу, що розпочався в 2015 році безпосередньо з реалізації Стратегії регіонального розвитку країни, ініціатором, якої був Президент України П.Порошенко.
  

    Голова райдержадміністрації наголосив, що влада району ставить перед собою важливі стратегічні цілі на 2019-2021 роки.
     Серед них: енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, водозабезпечення, ремонти дорожнього покриття, соціальні гарантії та соціальний захист місцевого населення, залучення інвестицій, впровадження перспективних проектів розвитку інфраструктури району.
     На основі пропозицій селищної та сільських рад району, підприємств, установ та організацій опрацьовано та визначено інвестиційні програми та проекти, які мають важливе значення для розвитку району і які заплановані для реалізації у 2019-2021 роках за рахунок різних джерел фінансування.
    Чиновник зауважив, що сьогодні за ініціативи Президента України П.Порошенка відбуваються реформи в різних сферах життєдіяльності країни. Найефективнішою виявилася реформа децентралізації влади, створення об’єднаних територіальних громад, які вже зараз мають результат і продовжують удосконалюватися та розвиватися.
     «Надіюся, що наявність перспективного плану розвитку із затвердженими проектами, механізмами їх фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій селищної, сільських рад та району в цілому. Творимо майбутнє разом!» підсумовуючи засідання зазначив голова райдержадміністрації.

    28.02.2019


 

Керівники області зустрілися з представниками місії CANADEM

     Сьогодні на Хмельниччину завітали представники місії Canadem, яка забезпечуватиме участь іноземних спостерігачів у виборах Президента України 31 березня 2019 року. Зустрілися з іноземною делегацією голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний.
     Учасники зустрічі – довгострокові спостерігачі за виборами Роман Мец (Roman Mec) та Стефані Бевськи (Stephanie Bewski) обговорили з очільниками області ситуацію стосовно підготовки до виборів та забезпечення всіх мешканців у реалізації виборчого права.
     Голова адміністрація зауважив, що на сьогоднішній день підготовка до виборів здійснюється згідно плану, зокрема, затверджені виборчі комісії, працюють політичні штаби, розпочалася робота щодо агітації. Крім того, спільно з керівниками силових структур опрацьовується ряд заходів щодо забезпечення правопорядку під час виборів.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    27.02.2019


 

Виїзний прийом громадян

     Голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук та перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур провели виїзний прийом громадян в селах Борсуки, Шебутинці та Березівка.
     Під час спілкування посадовці поінформували присутніх про основні напрямки розвитку району на 2019-2021 роки, шляхи залучення інвестицій, співпрацю з інвесторами, реалізації проектів з соціально-економічного розвитку району та використання коштів, ознайомили із станом впровадження в районі реформ освіти та медицини.
     Серед проблемних питань, які турбують жителів села – вивіз сміття та призначення субсидій.
    Окремі жителі зверталися із особистими проблемами.
    Так одна із присутніх на прийомі мешканка звернулася до представників влади із проханням надати їй допомогу з працевлаштування.
    Ще двоє громадян звернулися з метою отримати роз’яснення щодо оформлення земельної ділянки.
    Не оминули увагою присутні і питання проведення реформи децентралізації влади. Проаналізували стан, перспективи та механізми утворення об’єднаних громад. Голова райдержадміністрації зауважив, що реформа децентралізації влади ініційована Президентом України П.Порошенком безумовно є дієвою та для того щоб і надалі вдосконалюватися та розвиватися закликав громадян долучатися до вирішення проблем власних населених пунктів. Максимально реалізувати потенціал громади, працювати разом, спільно і на результат.
    Посадовці відвідали заклади соціальної сфери: амбулаторію, школу, будинок культури та поштове відділення. Під час своїх звернень до громадян
    У ході проведення прийому громадянам надавались роз’яснення. Окремі звернення будуть переадресовані за належністю органам влади, установам, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань.

    27.02.2019


 

Допомога по безробіттю

     Оскільки більшу половину свого життя людина проводить саме на роботі,важливо, щоб професійна справа приносила не тільки кошти, але й задоволення. Проте, буває, що з тієї чи іншої причини людина втрачає роботу і перед нею постає проблема її пошуку. Та поки бажаного місця роботи не знайшлось, не варто падати духом.
     Відтак, за законодавством кожен українець, який залишився без роботи, має право на отримання державної компенсації у вигляді допомоги по безробіттю. При цьому далеко не всі знають, як стати на облік у центрі зайнятості та отримати грошову допомогу по безробіттю.
     Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування, оскільки в Україні діє Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості.
     Щоб стати на облік на біржі праці, треба зібрати такий перелік документів:

    26.02.2019


 

До уваги жителів району!!!

    З метою недопущення безпідставного хвилювання людей повідомляємо, що відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році», 28 лютого 2019 року з 10.00 до 12.00 години буде проведена комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» із включенням електросирен.
     Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення.
     В зв’язку з цим, звертаємося до жителів району з проханням зберігати спокій.

    26.02.2019


 

    Євросоюз не тільки союзник в протистоянні російській агресії, а й найбільший торговий партнер України – Глава держави

    Президент про стратегічну мету України: Не пізніше 2023 року подати заявку на членство в Євросоюзі і отримати План дій щодо членства в НАТО

    Або Україна стане державою – регіональним лідером, членом ЄС і НАТО, або нас силоміць повернуть у стійло Москви – Президент Порошенко

    Президент: Українська молодь – рушійна сила нашої країни до ЄС та НАТО

    25.02.2019


 

Депутати обласної ради схвалили зміни до обласного бюджету на 2019 рік

     22 лютого голова облдержадміністрації Вадим Лозовий взяв участь у позачерговій двадцять четвертій сесії Хмельницької обласної ради. На порядку денному засідання – внесення змін до обласного бюджету.
     Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич відповів на запитання депутатів обласної ради, які стосувалися необхідності дотримання фінансової дисципліни керівниками бюджетних установ за підвищення ефективності використання бюджетних призначень у поточному та наступних роках, збільшення обсягу фінансування на компенсацію навчання учасників антитерористичної операції у вищих навчальних закладах області.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    25.02.2019


 

Співпраця з роботодавцями: збереження та створення робочих місць

     Сьогодні служба зайнятості є однією із наймобільніших державних служб, яка надає комплекс різноманітних соціальних послуг населенню та роботодавцям. Співпраця з місцевими органами влади, зокрема об’єднаними територіальними громадами, територіальними підрозділами центральних органів влади, соціальних Фондів, роботодавцями, допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення.
    На сьогодні спостерігається тенденція щодо зростання попиту роботодавців на кваліфікованих працівників. Так, з початку 2019 року 21 роботодавець поінформував Новоушицьку районну філію Хмельницького обласного центру зайнятості про наявність 51 вакансії, з яких 56,9% укомплектовано.
     З початку 2019 року розмір оплати праці на 1 вакансію в середньому становив 4359 грн., що на 19,4% більше ніж за відповідний період минулого року.
     Забезпечено роботою 30 осіб, в тому числі за направленням служби зайнятості 21 особа.
     Щороку для незайнятих громадян громад району організовуються громадські роботи по благоустрою території населених пунктів. Прийнято розпорядження Новоушицької РДА та Новоушицької селищної ради щодо організації громадських робіт у 2019 році. На тимчасові робочі місця за рахунок коштів роботодавців працевлаштовано 15 безробітних.
     На новостворені робочі місця з наданням компенсації ЄСВ працевлаштовано 5 осіб, які перебували на обліку у службі зайнятості.
     Організовано професійне навчання 1 безробітної за рахунок коштів фонду ЗДССВБ за професією «манікюрник». Ведеться робота щодо підвищення кваліфікації 13 трактористів, які перебувають на обліку у службі зайнятості.
     За сприянням районної філії започаткував власну справу за напрямком «Розведення нутрій» учасник АТО Сащук А.А., для цього допомогу по безробіттю йому виплатили одноразово для провадження підприємницької діяльності.

    22.02.2018


 

     На Хмельниччині з робочим візитом перебувають представники програми «U-LEAD з Європою»

     За 2018 рік вдалось повністю ліквідувати борги на 9 підприємствах області на суму понад 7 млн. гривень

     Хмельниччина серед лідерів за обсягами виробництва і за темпами росту виробництва молока

    22.02.2019


 

Це визнання прогресу, який зробили українці – Президент у Філадельфії отримав відзнаку «Міжнародний державний діяч»

     Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до США отримав відзнаку «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії.
     «Глибоко зворушений і для мене велика честь отримати відзнаку «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії. Я вважаю це визнанням наших спільних зусиль. Я вважаю це визнанням прогресу, який ми зробили як українська нація. Я вважаю це символом єдності та солідарності з Україною з боку американського народу, Конгресу та Адміністрації», - зазначив Глава держави.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    21.02.2019


 

Оголошення!!!

    Державною казначейською службою України в період з 15.02.2019 по 25.02.2019 проводиться анонімне опитування щодо наявності корупційних ризиків у діяльності органів Казначейства.
     Пропонуємо клієнтам Казначейства, представникам громадськості та експертам, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи Казначейства, іншим особам, долучитись до анонімного процесу підготовки антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік, шляхом надсилання заповненої анкети на електронні скриньки PostnykovM@treasury.gov.ua, anticorrupt@treasury.gov.ua, або поштовим відправленням ( в тому числі анонімно) пропозицій, рекомендацій, зауважень з питань визначення корупційних ризиків в роботі органу на адресу: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська служба України, Комісія з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми.
    Додаткова інформація про анонімне опитування та анкета розміщенні на офіційному веб-сайті Державної казначейської служби України
    Просимо Вас прийняти участь у вказаному процесі.

    21.02.2018


 

Воїни Світла – назавжди в наших серцях

     20 лютого Україна відзначає 5-ту річницю Революції Гідності. 18 лютого 2014 року розпочався найкривавіший і завершальний етап Революції Гідності, який тривав протягом двох днів. Ті дні назавжди змінили Україну та українців, змінила європейську історію. Серед загиблих в героїчному пантеоні десять наших земляків. Вони віддали найдорожче за Гідність і Свободу кожного з нас, за кращий день для України – власне життя.
     Пам’ять про всіх загиблих вже п’ятий рік поспіль гуртує нас, живих, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Стійкість та мужність нашого народу, прагнення до кращих людських цінностей, до волі і справедливості показали всьому світу, що із злом треба боротись, і зло треба перемагати.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    21.02.2019


 

Герої Майдану і українські воїни, захищаючи Україну, боронять східні рубежі Європи – Президент

     Президент Петро Порошенко наголошує, що герої Революції Гідності, українські військовослужбовці, які захищали і продовжують захищати Україну від російської агресії, боронять також і безпеку всієї Європи.
    «Герої Майдану, українські воїни, всі патріоти, захищаючи Україну, я хочу на цьому окремо наголосити – боронили і боронять східні рубежі Європи від навали, яка загрожує знищенням свободи, знищенням демократії, знищенням верховенства права і знищенням, врешті-решт поваги до людської гідності», - наголосив Глава держави під час виступу на спеціальному засіданні Верховної Ради у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    20.02.2019


  

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

    У лютому 2014 року Україна і весь світ стали свідками жорстокості політичного режиму і нестримної, відчайдушної боротьби українців, відданих патріотів за європейське майбутнє української держави, за гідне життя для наступних поколінь. 20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. За бажання жити у новій вільній країні, за нашу з вами свободу, віддали життя кращі сини України – Герої Небесної Сотні.
    Минуло вже 5 років від тих страшних подій, які стали переломним етапом у новітній історії нашої держави.
    Щоб вшанувати загиблих учасників Революції Гідності, новоушичани зібралися у центрі селища. Керівники органів влади району, делегації і представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, жителі селища, молодь пройшли скорботною ходою до знака борцям за незалежність.
    Під виконання пісні «Пливе кача…» присутні запалили свічки і лампадки та поклали квіти до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

    20.02.2019


 

     Вища освіта в Україні: що потрібно змінити та які подальші перспективи її розвитку?

     В облдержадміністрації обговорили питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб

     О. Самолюк: Організація роботи зі зверненнями громадян є одним із пріоритетних напрямів діяльності органів влади

    20.02.2019


 

Відбудеться публічний звіт голови райдержадміністрації Ю.Танасійчука

     28 лютого 2019 року о 09.00 годині в адміністративному приміщенні районної ради та райдержадміністрації (вул.Подільська, 17) відбудеться публічний звіт голови Новоушицької райдержадміністрації Юрія Танасійчука.
     Матеріали публічного звіту
    Запитання та пропозиції надавайте тел.: (03847) 2-17-67, 0688449980, e-mail: admin@nu-rda.gov.ua, infonu@ukr.net.

    19.02.2019


 

Публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік

     Вчора під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулося розширене засідання колегії ОДА. Участь у засіданні також взяли голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови, керівники окремих відділів апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації.
     Основним питанням порядку денного стало публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік. Доповів з даного питання директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Сергій Пенюшкевич (інфографіка).
     Підсумовуючи доповідь голова адміністрації наголосив, що в минулому році було виконано значний об’єм роботи: забезпечено виконання дохідної частини місцевих бюджетів, не допущено заборгованості по заробітній платі. Чимало зроблено за рахунок капітальних видатків.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    19.02.2019


 

СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути пильними

    Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути уважними та обережними.
     Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:
    - про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого процесу;
    - про факти посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії;
    - про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачених статтями 157-160Кримінального кодексу України.
    У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефоном «гарячої лінії» Управління СБУ Хмельницькій області (0382) 65-12-57, 65-72-73, або скористатися електронною скринькою usbu_hml@ssu.gov.ua.
    Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

    Прес-група Управління СБУ у Хмельницькій області

    18.02.2019


 

Запрошуємо до участі у ІІІ Міжнародному економічному форумі «Інвестиційні можливості Хмельниччини»

     14-15 березня 2019 року в Хмельницькому розпочне роботу ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини». Місце проведення Форуму – Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені Михайла Старицького (м. Хмельницький, вул. Соборна, 60).
    Мета Форуму є створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку, формування позитивного іміджу області та популяризація інвестиційних можливостей серед потенційних інвесторів.
    До участі запрошуються члени Уряду, представники міністерств та відомств, іноземних дипломатичних установ та торговельно-економічних місій в Україні, делегації регіонів України та країн, з якими укладено угоди про співробітництво, представники вітчизняних та іноземних ділових кіл, консалтингових та інвестиційних компаній і фондів, банківських установ.
    Очікується, що згідно з попередніми домовленостями у Форумі візьмуть участь представники близько 20 іноземних країн.
    Програма Форуму (Додаток 1) передбачає різні форми участі – від безпосередньої презентації свого інвестиційного проекту на пленарному засіданні, представлення підприємства окремою виставкою експозицією до участі у двосторонніх переговорах В2В, а також можливості стати партнером Форуму чи виступити в якості потенційного інвестора.
    Участь у Форумі безкоштовна.
    Довідки за телефонами: 0382 764792 або 0382 765097.
     Додаток 1: Програма ІІІ Міжнародного економічного форуму «Інвестиційні можливості Хмельниччини»
     Додаток 2: Заявка щодо участі у ІІІ Міжнародному економічному форумі «Інвестиційні можливості Хмельниччини»

    18.02.2019


 

Шановні новоушичани!

     20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. У цей день ми вшановуємо мужніх патріотів, найкращих синів, які віддали життя за незалежність України під час подій на Майдані.
    Вшануймо тих, хто віддав своє життя за наше гідне майбутнє.
    Запрошуємо Вас долучитися до скорботної церемонії, що розпочнеться біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, 20 лютого о 11.30 год.

    18.02.2019


 

Ви виступили в перших рядах на захист держави, і сьогодні залишаєтесь на передовій у боротьбі з російським агресором – Президент ветеранам-афганцям

     Президент Петро Порошенко відзначив значний внесок ветеранів-афганців у захист суверенітету та територіальної цілісності України та у боротьбу проти агресії Російської Федерації. Про це Глава держави сказав під час виступу на урочистому зібрані, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.
     «Наша історія склалася так, що після Другої світової війни російська імперія не раз посилала українців воювати у різних куточках планети. Імперія не рахувалася ні з можливостями економіки, ні з людськими втратами. Наші земляки губили своє здоров’я і життя, воюючи в країнах Близького і Далекого Сходу, в Африці і Латинській Америці, тощо», - зазначив Президент.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    15.02.2019


 

Хмельниччину з робочим візитом відвідала Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна

     14 лютого у приміщенні Хмельницької ТПП, в рамках робочої поїздки на Хмельниччину, Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна взяла участь у семінарі «Відкриті дані і регуляторна політика органів місцевого самоврядування».
     Захід організований ДРС спільно з Хмельницьким Центром розвитку місцевого самоврядування в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка децентралізації в Україні» для представників місцевих органів влади та місцевого самоврядування Хмельниччини.
     Нагадаємо, у 2018 році набули чинності ініційовані громадськістю та підтримані ДРС, зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835, якою затверджено Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. Тобто регулярні органи мають оприлюднювати на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних і на власних сайтах проекти рішень, що підлягають обговоренню, та інформацію, визначену законодавством про засади державної регуляторної політики.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    15.02.2019


  

Вшанували пам'ять полеглих в Афганістані, подякували за героїзм живим…

     Сьогодні ми вшановуємо пам’ять полеглих у боях на території інших держав, віддаємо данину пам'яті та поваги воїнам, які загинули, виконуючи свій військовий обов'язок. Саме цього дня 30 років тому, 15 лютого 1989 року, було завершено виведення радянських військ з території Афганістану.
    Тінь цих кривавих воєн торкнулася чи не кожної української родини. Із Новоушицького району участь в бойових діях в Афганістані взяв 61 військовослужбовець, на Кубі – 10, в Єгипті і Угорщині – 5, в Чехословаччині – 24, в Югославії – 3, у Кореї – 2.
    Традиційно у День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав у райдержадміністрації відбулась зустріч з учасниками бойових дій. На зустрічі були присутні голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, перший заступника голови райдержадміністрації П.Мазур, голова районної ради О.Проциш,заступник селищного голови В.Кокарєв, секретар селищної ради С.Мегель, помічник народного депутата України С.Томчук, керівники установ та структурних підрозділів райдержадміністрації.
  

     Основна мета зустрічі була спрямована на те, щоб поспілкуватись з воїнами-інтернаціоналістами, дати відповіді на питання, які їх турбують та допомогти у вирішенні проблем.
    Після закінчення зустрічі учасники бойових дій на територіях інших держав, керівники району та громадськість поклали квіти до пам’ятника загиблих воїнів-інтернаціоналістів та обеліску загиблим у роки Другої світової війни.
    Далі на усіх чекав святковий концерт підготовлений аматорами та творчими колективами будинку культури та мистецтв.

    15.02.2019


 

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

    15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у 30-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.
    З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм і мужність. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь.
    Вітаємо з цією пам’ятною датою вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.
    Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!
    Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!
    Слава Україні!
    Героям Слава!
    З повагою
    голова Новоушицької райдержадміністрації
    Ю.Танасійчук

    15.02.2019


 

Підсумки діяльності та перспективи роботи закладів охорони здоров’я– головне питання спільної медичної нарадиради району

    В залі засідань Новоушицького районного центру зайнятості відбулося спільна медична наради району, у якій взяли участь голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур, керуючий справами районної ради В.Зваричук, заступники селищного голови В.Кокарєв та О.Гринчук, медичні працівники центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги.
    Про підсумки діяльності лікувально-профілактичних закладів району за 2018 рік та перспективи розвитку у 2019 році інформували головний лікар Новоушицької ЦРЛ В.Гладій та головний лікар центру ПМСД Н.Фінагеєва.
    В 2018 р. лікарня пройшла чергову акредитацію, підтверджено І кваліфікаційну категорію, в січні 2019 року отримали дозвіл на використання Rо-обладнання, заклад має ліцензію на медичну практику.
    У центральній районній лікарні функціонує 110 стаціонарних ліжок. У 2018 році видатки на медикаменти на 1 ліжкодень становили 32, 72 грн., на харчування – 8,22 грн.
    В 2018 році проліковано в стаціонарних відділеннях ЦРЛ 4001 пацієнтів. Медична допомога амбулаторна надається в поліклініці ЦРЛ по 20 лікарським спеціальностям.
    При хірургічному відділенні ЦРЛ організовано роботу 5 хоспісних ліжок, на яких лікуються пацієнти, які потребують догляду та знеболення.
    Лабораторна діагностика проводиться безкоштовно всім пацієнтам Новоушицької ЦРЛ в достатньому об’ємі. Пацієнтам ЦПМСД лабораторні обстеження проводяться за направленням лікарів поліклініки.
    Структура Новоушицького центру ПМСД включає 6 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, 44 ФАПи та ФП. Лікарями центру прийнято 80754 пацієнти, що менше, ніж минулого року. У денному стаціонарі 38 ліжок, де проліковано 1426 хворих. Проведено 135 виїздів, на яких оглянуто 3338 хворих, що дещо менше, ніж у 2017 році.
    Протягом 2018 року активно проводилась робота по впровадженню енергоефективності та енергозбереженню, також велися ремонтні роботи у приміщеннях центру ПМСД, для покращення якості та умов перебування пацієнтів та працівників у лікувально-профілактичних закладах Новоушицького центру ПМСД, що покращило якість надання первинної медичної допомоги в закладах центру.
    Підсумки засідання підвели керівники району. Посадовці подякували медичним працівникам за якісне надання медичних послуг та наголосили, що лише спільними зусиллями можна покращити роботу закладів охорони здоров’я району і зменшити рівень захворюваності та смертності серед населення.

    14.02.2019


 

На захисті прав та законних інтересів дітей

     Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.Мазура відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.
    Члени комісії розглянули 3 питання та затвердили індивідуальний план соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах та зазнала психологічного насильства, яка перебуває на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації.
    Перше питання винесене на порядок денний засідання стосувалося ухвали Мурованокуриловецького районного суду про витребування від Новоушицької районної державної адміністрації висновку щодо визначення місця проживання малолітнього жителя с. Зелені Курилівці.
    Мешканець с. Вівсяники, Козятинського району Вінницької області звернувся з заявою щодо встановлення порядку побачення з його малолітнім сином, який проживає разом з матір’ю в с. Зелені Курилівці, Новоушицького району Хмельницької області.
    Подружжя із с.Івашківці звернулося із заявою щодо повернення малолітньої доньки на виховання в їхню сім'ю.
    Члени комісії поспілкувались із заявниками та вивчили усі надані документи, у результаті чого прийняли відповідні рішення.

    14.02.2019


 

В. Лозовий: Сьогодні головні лікарі центрів ПМСД Хмельниччини отримали ключі від нових легкових автомобілів Renault DUSTER

     Сьогодні на головній площі міста голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та народний депутат України Андрій Шинькович під час урочистої церемонії вручили головним лікарям центрів ПМСД ключі від 23 нових легкових автомобілів Renault DUSTER для амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються на Хмельниччині відповідно до програми Президента України “Доступна медицина”.
     «Здоров’я наших громадян – одна з головних турбот влади і суспільства, тому на державному рівні саме цю галузь визначено другою за важливістю після армії, де негайно потрібні зміни. Уже зараз завдяки системним та чітким крокам керівництва держави ми можемо оцінити результати цих реформ. Довгі роки медицині не приділялася достатня увага, а фінансування здійснювалося за залишковим принципом. Лише в останні роки відбулися докорінні зміни: ремонтуються та будуються нові лікувальні корпуси лікарень, у медичних закладах з’являється сучасне обладнання. Змінюється принцип фінансування медичних послуг, бо відтепер воно починає відбуватися за принципом “гроші йдуть за пацієнтом”. Сьогоднішній день також є яскравим свідченням цих змін, адже ці чудові автомобілі допоможуть лікарям на селі зробити медичні послуги якіснішими та доступнішими навіть для найвіддаленіших куточків області. І це лише перші кроки на цьому довгому і нелегкому шляху реформування медичної галузі, бо здоров’я людей завжди має бути в центрі уваги влади», – сказав Вадим Миколайович.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    14.02.2019


 

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала Національну академію ДПСУ ім. Б. Хмельницького

     Вчора з робочим візитом Хмельниччину відвідала Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.
     Першу зупинку Віце-прем’єр зробила в Національній академії Державної прикордонної служби України. Високопосадовець поспілкувалася з керівництвом області, вишу, особовим складом академії, представниками громадських організацій.
     Іванна Климпуш-Цинцадзе відзначила значний внесок керівництва НА ДПСУ у впровадження принципів гендерної рівності та забезпечення рівних прав чоловіків і жінок у Держприкордонслужбі України: “Ваш вуз є зразком серед інших навчальних закладів сфери безпеки та оборони у питанні забезпечення рівних прав чоловіків та жінок. Маємо надію, що зможемо поширити ваш досвід по всій Україні.”
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    13.02.2019


 

30-та річниця виведення військ з Афганістану – важлива подія в житті усіх, хто брав участь у тих боях

     15 лютого 2019 року минає 30 років з дня виведення військ з Афганістану. Афганська кампанія залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Тридцята річниця виведення військ з Афганістану – важлива подія в житті усіх, хто брав участь у тих боях. Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тисяч 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.
     З метою вшанування пам’яті наших земляків, що віддали життя, виконуючи свій військовий обов’язок, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, голова обласної Спілки ветеранів Афганістану Микола Приступа, керівники силових структур, учасники бойових дій, громадськість поклали квіти до пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та локальних війнах на територіях інших держав.
     Продовжилися урочистості у кінотеатрі «Планета». Присутні хвилиною мовчання вшанувати пам’ять українських військовослужбовців та переглянули документальний фільм про війну в Афганістані.
     В продовження урочистостей, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну громадську і волонтерську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав почесними грамотами та подяками обласної державної адміністрації були нагороджені учасники бойових дій, активісти громадських організацій, воїни-«афганці» серед яких перший заступник голови Новоушицької районної державної адміністрації Петро Мазур.
     За матеріалами сайту Хмельницької обласної державної адміністрації

    12.02.2019


 

Навчання з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та власниками паїв

    Сьогодні голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук взяв участь у районному навчанні з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та власниками паїв, яке відбулося у великій залі засідань райдержадміністрації та районної ради.
    Аби ознайомити аграріїв району із змінами в сфері оподаткування, юридичними аспектами організації сільських господарств усіх форм власності, питаннями державної підтримки аграрного сектора тощо, на захід були запрошені фахівці відповідних департаментів, відділів і служб.
    Особливу увагу було приділено актуальним питанням щодо дотримання земельного законодавства, порядку укладання договорів оренди земельних ділянок, щодо оподаткування земельних відносин, про стан нарахування орендної плати за земельні паї, медичне страхування пайовиків, про порядок введення в обіг насіння і садивного матеріалу та запобігання обігу контрафактного насіння, а також прогноз розвитку шкідливих та карантинних організмів у весняно-літній період на озимих культурах,
    Крім того були розглянуті питання щодо прогресивних технологій в галузі садівництва, нові аспекти і технології вирощування сої, технології вирощування олійних культур та догляд за посівами озимих культур в умовах 2019 року, законодавчі зміни, щодо надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду України, умови кредитування агропромислового комплексу, нові форми співпраці роботодавців та служби зайнятості в сучасних умовах, забезпечення протипожежного захисту об’єктів зберігання сільськогосподарської продукції, та підготовки техніки до збирання врожаю.
    На завершення заходу були заслухані виступи представників торгових фірм ТОВ «БАС-Агро», ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» та ТОВ «Агроскоп Інтернешнл» з рекламною інформацією.
    Підбиваючи підсумки роботи семінару, учасники висловили сподівання, що питання, розглянуті впродовж зустрічі, стануть у нагоді під час подальшої діяльності представників аграрного сектора району.

    12.02.2019


 

Президент підпише зміни до Конституції щодо визначення стратегічного курсу України на членство в ЄС і НАТО

     Президент Петро Порошенко підпише закон про внесення змін до Конституції України щодо визначення стратегічного курсу нашої держави на членство в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору. Про це Глава держави заявив під час виступу на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital.
     «П’ять років тому я брав участь у вашій щорічній конференції як тоді ще народний депутат України. В ці п’ять років вмістилася ціла епоха. Ми з вами, з нашими партнерами і колегами з усього світу, які є інвесторами в Україну, є учасникам вражаючого транзиту України від постколоніальної країни і частини так званого «русского мира» до держави й суспільства, які готуються, і я впевнений досягнуть критеріїв, які дозволять Україні подати заявку на вступ до Європейського Союзу і підписати План дій щодо членства в НАТО», сказав Президент.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    12.02.2019


 

До уваги жителів району!

    За межами с. Пилипківці заплановано будівництво сонячної (фотовольтаїчної) електростанції.
    Пропонуємо ознайомитись з заявою замовника будівництва.
    Зауваження і пропозиції приймаються до 1 березня цього року за адресою: 32600, смт Нова Ушиця, Хмельницької області, вул. Подільська, 17, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, e-mail: arhitektura@nu-rda.gov.ua, телефон: 0688449980, (03847)21281, (03847)21391
    Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки для будівництва сонячної (фотовольтаїчної) електростанції (об’єкту альтернативної енергетики з використанням енергії сонця) земельної ділянки орієнтовною площею 6,0000 га за межами с. Пилипківці Новоушицької об’єднаної територіальної громади Хмельницької області (к.н. 6823382000:06:001)

    12.02.2018


 

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру інформує щодо нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення

     Відповідно до п. 11 Прикінцевих положень Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» у 2018 році за рішенням та в порядку, затвердженому КМУ проведена загальнонаціональна (всеукраїнська) нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення.
     Роботи із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення виконані в повному обсязі відповідно до Порядку проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженого постановою КМУ від 07 лютого 2018р. №105. Таким чином, вперше після 1995 року проведено оцінку всіх земель сільськогосподарського призначення.
     Прийняттям вказаних нормативно-правових актів, з січня 2019 року фактично відмінено необхідність складання технічної документації з нормативної грошової оцінки для окремих ділянок сільськогосподарського призначення, які виготовлялись для визначення розмірів орендної плати, земельного податку, державного мита та інших обов’язкових платежів.
     Всі отримані дані розміщені на порталі загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. На сайті є можливість онлайн-розрахунку нормативної грошової оцінки, як зареєстрованих у Державному земельному кадастрі земельних ділянок, так і несформованих об’єктів.
     Ознайомитись з роботою порталу можна читати далі…

    11.02.2019


 
     Близько 2 млрд євро інвестовано в енергоефективність та «чисту» енергетику України за останні 4 роки

    11.02.2019


 

В. Лозовий: На реконструкцію злітно-посадкової смуги КП «Аеропорт Хмельницький» Мінінфраструктури планує виділити 375 млн. грн.

     Сьогодні за участю голови облдержадміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного та міського голови Олександра Симчишина відбулася робоча нарада щодо подальших кроків відновлення комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».
     У нараді також взяли участь директор комунального підприємства Валерій Сорока, заступник міського голови Володимир Гончарук, начальник управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Едуард Монастирський, начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради Сергій Циц.
     Під час зустрічі було обговорено питання співфінансування відновлення Хмельницького летовища з обласного і міського бюджетів. Окрім того, учасники наради проаналізували юридичні складові можливості створення ефективної наглядової ради КП «Аеропорт Хмельницький». Для облдержадміністрації та обласної ради відновлення роботи Хмельницького аеропорту є одним із пріоритетів діяльності. У грудні 2017 року на пленарному засіданні сімнадцятої сесії обласної ради депутати прийняли Програму відновлення та розвитку КП “Аеропорт Хмельницький” на 2018-2022 роки із загальним фінансуванням 724,5 млн. гривень.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    11.02.2019


 

Голова обласної державної адміністрації взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Хмельниччини

     7 лютого прокурором Хмельницької області Олегом Синишиним проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів регіону, на якій обговорено стан попередження та протидії злочинності.
     До участі у нараді були запрошені голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, представники органів місцевого самоврядування, відповідних підрозділів правоохоронних органів, працівники апарату прокуратури області та місцевих прокуратур.
     «Протидія злочинності та корупції продовжує залишатись головним завданням у роботі правоохоронців краю», – розпочинаючи нараду, наголосив прокурор області Олег Синишин. Очільник відомства відзначив позитивні здобутки, яких досягнуто спільною та злагодженою роботою правоохоронців у 2018 році.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    08.02.2019


 

Увага! Стартував обласний Конкурс кращих практик

     Візьми участь у обласному Конкурсі кращих практик. Стань партнером ПРООН з досягнення 17 Цілей Сталого Розвитку у Хмельницькій області
     Конкурс кращих практик проводиться з метою популяризації Цілей Сталого Розвитку у Хмельницькій області шляхом відбору, відзначення і поширення кращих практик. Виберіть одну або декілька із 17 Цілей Сталого Розвитку та опишіть як реалізований вами проект, програма, комплекс заходів сприяють досягненню ЦСР у вашому місті, селищі, селі, школі, будинку культури, дитсадку тощо.
     Підведення підсумків Конкурсу та нагородження переможців дипломами та грошовими винагородами (перше місце – три тисячі гривень, два других місця – по дві тисячі гривень, три третіх місця – по одній тисячі гривень) відбудеться 21 березня 2019 р. під час проведення Регіонального Форуму сталого розвитку в Хмельницькій області. Додатково до основних переможців, можуть відзначатися заохочувальними призами інші роботи Конкурсу.
     Прийом заявок від 05 лютого до 04 березня 2019 року.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    08.02.2019


 

На Хмельниччині стартує проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН

     Сьогодні під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка проведено засідання Регіональної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, на якому відбулася презентація спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Об’єднаних Націй в Україні «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).
     До участі у засіданні долучилися регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Хмельницькій області В’ячеслав Третяк, регіональний консультант Проекту IFC «Енергоефективність в Україні» Оксана Рафальська, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, зацікавлених установ області, представники районів, об’єднаних територіальних громад області, асоціації ОСББ Хмельниччини.
     Відкриваючи засідання Володимир Кальніченко зазначив, що за підтримки обласної державної адміністрації в цьому році в області буде здійснюватися реалізація Проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку Об’єднаних Націй в Україні. Очікується, що з середини 2019 року учасники Проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти в житловому фонді.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    07.02.2019


 

Виступ Президента у Парламенті щодо закріплення у Конституції стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО

     І зараз ми маємо рішуче рухатись вперед, дорогою до членства в ЄС і НАТО. Великий друг України і великий мій друг Єнс Столтенберг на цьому тижні заявив про те, що двері НАТО відкриті для будь-якої країни, яка здатна реформувати країну і забезпечити виконання цілей Вашингтонського договору. Це саме про Україну. П’ять останніх років ми саме тим і займаємось.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    07.02.2019


 

Нарада керівників навчальних закладів

     Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.Мазура відбулася нарада керівників навчальних закладів Зеленокуриловецької, Пижівської та Борсуківської загальноосвітніх шкіл.
    На порядок денний було винесено питання щодо проблем (перспектив) забезпечення навчального процесу виходячи зі змін тарифів на електроенергію для загальноосвітніх навчальних закладів.
    Було заслухано кожного з директорів. В усіх навчальних закладах дотримується температурний режим, перевищення норм споживання електроенергії немає.
    З метою раціонального використання електроенергії та підтримки належного температурного режиму у навчальних закладах було прийняти рішення змінити графік опалення.
    Крім того для ліквідації усіх можливих наслідків втрати тепла у навчальних закладах, прийнято рішення протягом 2019-2020 навчального року замінити вікна на сучасні металопластикові у Борсуківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

    07.02.2019


 

Україна має обходитися без імпортного газу, нарощуючи власний видобуток та енергозбереження – Президент

     Президент Петро Порошенко наголосив на важливості забезпечення енергетичної незалежності держави і поставив завдання, щоб вже через п’ять років Україна вийшла на забезпечення цих потреб власними ресурсами.
     «Україна має обходитися без закупівель імпортного газу – за рахунок нарощування власного видобутку, за рахунок енергозбереження і за рахунок енергетичної незалежності для забезпечення цього», - сказав Глава держави на нараді у Міністерстві соціальної політики щодо запровадження системи монетизації субсидій для населення.
     «І ставимо завдання за найближчі п’ять років забезпечити енергетичну незалежність держави», - додав Петро Порошенко і підкреслив надзвичайну важливість цього завдання.
     Президент нагадав, що спільна з Урядом робота над цим триває останні роки і вже є надзвичайно оптимістичні показники зменшення споживання імпортного газу.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    07.02.2019


 

Тютюнопаління та його шкідливий вплив для здоров’я.

     Тютюнопаління - найпоширеніша у всьому світі шкідлива звичка. Україна займає друге місце у світі за кількістю викурених цигарок на людину, 45% українських чоловіків і 9% жінок курять щодня. Про те, що курити шкідливо, напевно, знає кожен. Навіть сам надпис Міністерства охорони здоров’я на пачці сигарет попереджає про це. Чому виникає залежність від нікотину? Сам процес паління призводить до того, що виділяється гормон задоволення. Але як за це розплачуються внутрішні органи? Нікотин та інші складові тютюнового диму завдають великої шкоди нервовій системі й мозку, негативно впливають на серцево-судинну і дихальну системи, і спричиняють ряд захворювань.
     За дослідженнями вчених, тютюновий дим – дуже отруйна речовина, яка містить у собі крім нікотину, близько 1000 особливо отруйних твердих і газоподібних речовин. Окрім негативного впливу на нервову систему і мозок, серцево-судинну і дихальну системи, тютюнопаління збільшує ризик захворювання злоякісними новоутвореннями.
     Першою від тютюнового диму потерпає зубна емаль. На ній з’являються мікроскопічні тріщинки, поверхня зубів покривається тютюновим дьогтем, внаслідок чого зуби стають жовтуватого кольору, а з ротової порожнини під час розмови відчувається специфічний запах.
     Читати далі…

    06.02.2019


 

    Глава держави: Україна має стати великим регіональним лідером, який впливає на події в Європі

    Ми повернемо ув'язнених українців. Для Путіна вони вже як «валіза без ручки» – Президент

    Як Верховний Головнокомандувач віддам наказ прикордонній службі не пустити спостерігачів від Росії на вибори в Україну – Глава держави

    Не лише Україні потрібно НАТО, а й Україна потрібна НАТО – Президент

    Глава держави: Нам потрібен мир на українських умовах з урахуванням національних інтересів

    05.02.2019


 

На зв’язку із жителями району

     Сьогодні у райдержадміністрації відбулась пряма телефонна лінія. На дзвінки відповідав перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур.
    За відведений час надійшло три телефонних дзвінка.
    Жителя с.Заборознівці непокоїло питання, щодо роботи стаціонарних телефонів у Новоушицькому РЕМ, Новоушицькій філії ПАТ «Хмельницькгаз» та управлінні соціального захисту населення.
    Мешканець з с.Мала Стружка висловив думку щодо єдності України.
    Останнє звернення надійшло від жительки смт Нова Ушиця. Її непокоїло 4 запитання: щодо відключення вуличного освітлення після півночі на вулиці Українській, відсутність вуличного освітлення на вулиці 8-го Березня, а також ремонт дорожнього покриття та мосту на цій ж вулиці.
    У ході проведення прямої телефонної лінії громадянам були надані роз’яснення. Окремі звернення будуть переадресовані за належністю органам влади, установам, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань.

    05.02.2019


 

В.Лозовий: “Аеропорту Хмельницький” – бути!

     Як уже неодноразово наголошувалося, відновлення роботи Хмельницького аеропорту є одним із пріоритетів роботи облдержадміністрації. 2018 рік став переломним у цьому процесі, адже нарешті за підтримки обласної ради, яка у грудні 2017 року схвалила Програму відновлення та розвитку КП “Аеропорт Хмельницький” на 2018-2022 роки із загальним фінансуванням 724,5 млн. грн., підприємство почало відроджуватися.
     У 2018 році за кошти обласного бюджету у сумі 3,5 млн.грн. розпочато поточний та капітальний ремонти злітно-посадкової смуги, контрольно-пропускного пункту, пожежного депо, адміністративного приміщення. Також було залучено близько 1 млн. грн з місцевих бюджетів та коштів суб’єктів господарювання. Окрім того, своє зацікавлення та готовність до фінансової підтримки висловлюють і в Хмельницькій міській раді.
     Разом з тим, для подальшої реконструкції аеропорту потрібні дуже значні кошти, тому голова облдержадміністрації неодноразово звертався до центральних органів влади з проханням щодо підтримки цього важливого для області проекту на державному рівні.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    05.02.2019


 

4 лютого 2019 року – Всесвітній день боротьби проти раку

     Всесвітній день боротьби проти раку проголошений Міжнародним союзом боротьби з онкологічними захворюваннями (UICC), щорічно відзначається 4 лютого. Мета цього дня – це підвищення обізнаності людей в усьому світі про рак як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації, привернення уваги до проблеми запобігання, виявлення та лікування цього захворювання.
     Міжнародний день боротьби проти раку закликає широку громадськість до завдань, що стоять перед нашим світом в боротьбі з раковими захворюваннями і закликає небайдужих політиків і організацій-членів UICC відноситись до раку, як до одного з соціальних та політичних пріоритетів. Всесвітня організація охорони здоров’я нагадує: хоч рак і залишається смертельно небезпечною хворобою, та у багатьох випадках їй можна запобігти. У березні 2007 року Україна приєдналась до підписантів Паризької хартії боротьби з раком.
     За даними ВООЗ існує більше 100 видів раку і хвороба може розвиватися в будь-якій частині тіла. Від раку щорічно вмирають мільйони людей.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    04.02.2019


 

Пропонуємо ознайомитись з порядком денним чергового засідання колегії

    28 лютого відбудеться чергове засідання колегії Новоушицької районної державної адміністрації.
    Пропонуємо ознайомитись з порядком денним засідання колегії райдержадміністрації.
    Свої пропозиції з питань порядку денного, проекту плану роботи пропонуємо надавати відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (e-mail: admnu@ukrpost.ua або admin@nu-rda.gov.ua; контактний телефон: (03847)21767, 0688449980; адреса: 32600, смт Нова Ушиця Хмельницької області, вул. Подільська, 17, каб.209) до 27.02.2019.

    01.02.2019


 

Президент підписав Закон щодо оптимізації закупівлі іноземної продукції оборонного призначення

     Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення закупівель продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом», прийнятий Верховною Радою України 17 січня 2019 року.
     За словами Президента, цей документ «дозволить Міністерству оборони України, Збройним Силам України, Генеральному штабу напряму закуповувати за кордоном те, що наші партнери по НАТО готові постачати Україні».
     «Сьогодні зростають можливості ефективної закупівлі закордоном. Я, як Президент і Верховний Головнокомандувач, Збройні сили давно цього чекали», - наголосив Петро Порошенко та подякував Уряду і Верховній Раді за підтримку цього рішення.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    01.02.2019


 
     Держенергоефективності набуло право затверджувати істотні умови договорів щодо енергосервісу для об’єктів державної власності

     Енергетична утилізація сміття – перспективний бізнес для розвитку екологічно чистих міст

     Україна та Норвегія започаткували стратегічні ініціативи та угоди у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики

     Близько 7500 приватних домогосподарств в Україні встановили сонячні панелі

    01.02.2019


 

ЗВІТ
щодо діяльності Новоушицької районної філії Хмельницького обласного центру занятості у 2018 році


Порівняльна інформація щодо стану надання послуг безробітним Новоушицькою районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості у 2017-2018 роках


    31.01.2019


 
Засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог та субсидій малозабезпеченим сім’ям, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

     Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.Мазура відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог та субсидій малозабезпеченим сім’ям, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
    Членами комісії було розглянуто 11 заяв щодо призначення державних соціальних допомог, 6 з яких задоволені.
    Також на розгляд комісії надійшло 93 справи по призначенню субсидій. За рішенням комісії 78 із них були задоволені. Решті заявникам було відмовлено.
    Крім того за рішенням комісії пільги на житлово-комунальну послугу надано за фактичним місцем проживання 2 пільговикам.

    31.01.2019


 

Уряд затвердив плани заходів на 2019 рік щодо комунікації у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України

     Кабінет Міністрів України на засіданні 30 січня затвердив План заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.
     Таке рішення дозволить запровадити інструмент для скоординованих дій центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо комунікації у сфері європейської інтеграції, що своєю чергою забезпечуватиме підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері європейської інтеграції.
     План передбачає проведення низки заходів та інформаційних кампаній. Зокрема, запланована кампанія з інформування про успішні практики впровадження європейських стандартів в усіх сферах життя та історії успіху українського бізнесу, науки, культури, громадських ініціатив у ЄС. У межах кампаній заплановано виготовлення інформаційної, аудіовізуальної, друкованої продукції та розміщення її в ефірі загальнонаціональних і регіональних теле- та радіоканалів, в Інтернеті, громадських місцях, закладах освіти.
     Читати далі (на єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України)

    31.01.2019


 

Новоушицький районний відділ державної виконавчої служби
Головного територіального управління юстиції в області інформує

Підписано Меморандуми про співпрацю між Міністерством юстиції України, Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці


    31.01.2019


 
Засідання колегії райдержадміністрації

    Під головуванням голови райдержадміністрації Ю.Танасійчука відбулось засідання колегії районної державної адміністрації. Члени колегії розглянули три питання.
    Про стан справ із розвитку фізкультурно-оздоровчої роботи та спорту в районі проінформував перший заступник голови районної державної адміністрації П.Мазур. Він зазначив, що протягом 2018 року проводилася організаційно-практична робота щодо розвитку фізичної культури і спорту в Новоушицькому районі. Проведено ряд спільних засідань з органами охорони здоров’я, фізкультурно-спортивними активами селища. Питанню розвитку фізичної культури і спорту в районі приділяється належна увага та проблемним залишається питання створення спортивних секцій та забезпеченість спортивним інвентарем.
    Начальник загального відділу районної державної адміністрації Р.Рябова інформувала про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 28 лютого 2008 року №146-р «Про організацію виконання в районі Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». Вона зазначила, що близько третини від усіх звернень до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування району становлять звернення від громадян, що потребують соціального захисту та підтримки. У порівнянні з попереднім роком спостерігається збільшення таких звернень.
    За звітний період до райдержадміністрації із заявами, скаргами та пропозиціями, з урахуванням колективних звернень, звернулося 877 осіб, які порушили у своїх зверненнях 799 питань.
    На завершення керівник апарату районної державної адміністрації В.Костюченко інформував членів колегії щодо стану виконавської дисципліни керівників підрозділів райдержадміністрації.
    За результатами розгляду питань на засіданні колегії райдержадміністрації головою адміністрації будуть прийняті відповідні рішення.

    31.01.2019


 

    Уряд унеможливив неправомірні нарахування постачальників газу для домогосподарств без лічильників

    31.01.2019 

Новоушицький районний сектор
філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області інформує

Пробація – це можливості для змін


    30.01.2019


 
ЗВІТ
про результати службової діяльності Новоушицького відділення поліції Дунаєвецького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за 2018 рік


    30.01.2019


 
Планові завдання щодо забезпечення функціонування територіальної підсистеми цивільного захисту області виконано у повному обсязі, – Ю.Корева

     Про це 29 січня на підсумковому засіданні в ГУ ДСНС у Хмельницькій області повідомив заступник начальника управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрій Корева.
     Як зазначив посадовець, з метою збереження життя та здоров’я людей, забезпечення безпеки населення і територій, усунення загроз виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, терористичних загроз, основна діяльність територіальної підсистеми цивільного захисту області була спрямована на виконання рішень та завдань Президента, Уряду, Державної ТЕБ та НС та вимог Кодексу цивільного захисту.
     Протягом останніх 3-х років територіальна підсистема цивільного захисту функціонує у режимі підвищеної готовності. 3а цей час здійснено ряд практичних заходів з підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту як місцевих ланок так і області в цілому. Підтвердженням цього є висновок комплексної перевірки в минулому році комісією ДСНС України, за результатами якої територіальна підсистема цивільного захисту області оцінена як «відповідає вимогам».
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    30.01.2019


 

Глава держави: Мир – це повне відновлення територіальної цілісності України і беззаперечне визнання Москвою нашого права йти своїм шляхом

     Президент Петро Порошенко під час виступу на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» наголосив, що Україні потрібен мир. Однак, мир цей означає повне відновлення територіальної цілісності України. Глава держави підкреслив, що продовжуватиме політико-дипломатичні зусилля із відновлення суверенітету і територіальної цілісності із забезпеченням єдності проукраїнської коаліції та використанням інструменту санкцій проти Росії.
     «Звичайно, нам потрібен мир з Росією. Холодний, але мир. Люди втомилися від війни. І на цій болісній емоції невтомно грає російська пропаганда, не лише вона, а й її підбріхувачі в Україні. Природно, що тема війни і миру – одна із головних на виборах, бо народ обиратиме не просто Президента, а й Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України», - сказав Глава держави.
     Петро Порошенко зауважив: «Дуже уважно стежу за різними пропозиціями. Верзуть часом таке, ніби ми тут бавимося в олов’яних солдатиків, а не захищаємо країну у війні з другою за потужністю армією світу. Пропонують записати побажання Путіна у блокнот, а потім цей блокнот винести на референдум. Або пропонують стати перед Путіним на коліна, чи в якусь іншу позу».
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    29.01.2019


 

В.Кальніченко: Основне завдання місцевої влади – забезпечення якісного надання населенню адміністративних послуг

     Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації. До участі в засідання були запрошені керівники районів, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад області, а також керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ та організацій.
     На розгляд членів колегії було винесено декілька питань. Зокрема, присутні обговорили заходи щодо вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг в області, результати впровад¬ження реформи місцевого самоврядування у Хмельницькій області, а також стан освоєння у 2018 році коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію ін¬вестиційних проектів со¬ціально-економіч¬ного розвитку регіонів.
     Інформацію щодо роботи центрів надання адміністративних послуг, способів підвищення її ефективності та перспектив модернізації існуючих та створення нових ЦНАПів в області до уваги учасників засідання представила директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Олена Бохонська.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    29.01.2019


 

До уваги виборців!

    Постановою Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.
    Виборцям, які захочуть голосувати на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, але будуть знаходитись у іншому місці, ніж зареєстрована виборча адреса і не зможуть проголосувати на виборчій дільниці, до якої відноситься зареєстрована виборча адреса виборця (реєстрація, що записана у паспорті), за бажанням можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси.
    Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Без документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.
    Виборцям, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя достатньо мати при собі лише паспорт. Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, при собі мати паспорт та довідку внутрішньо переміщеної особи.
    Члени дільничних виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси до якої додають копію посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.
    Заяви на тимчасову зміну місця голосування приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року включно.
    Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно. Якщо за результатом розгляду заяви встановлено її обгрунтованість та наявність підтверджуючих документів, заявник включений до Реєстру, має зареєстровану виборчу адресу і має право голосу на виборах, керівник відділу видає наказ про тимчасову зміну місця голосування виборця. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке діє одноразово.
    Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
    Виборець може відкликати заяву, на підставі якої було тимчасово змінено місце голосування, однак не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування. При цьому посвідчення, що підтверджує таку зміну підлягає поверненню до відділу, який його видав.
    Перевірити наявність себе у попередніх списках виборців, виборці зможуть з 23 березня 2019 року, які повинні будуть знаходитись для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії.
    При необхідності уточнення інформації, виборці можуть звертатись безпосередньо у відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт Нова Ушиця, вул. Подільська,17 районна даржавна адміністрація каб. 304, тел. 3-01-22, 0975178221, 0967477206.

    29.01.2019


 

ВШАНУЙМО ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ

     Бій під Крутами належить до трагічних, але повитих славою сторінок української історії. Той мужній опір, який чинили близько чотирьох сотень київських курсантів майже 5-тисячному більшовицькому війську під проводом Муравйова, закарбувався в національній пам’яті українців, ставши нагадуванням майбутнім поколінням і про велику ціну, яку ми заплатили за власну державність, і про незламність українського духу.
    Бій відбувся 29 січня (16 січня – за старим стилем) 1918 року на залізничній станції Крути поблизу села Пам’ятне Чернігівської області, за 130 кілометрів на північний-схід від Києва. Він тривав 5 годин між багатотисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та загоном з декількох сотень київських курсантів, які встали на захист Української Народної Республіки. Завдяки подвигу молодих героїв просування більшовиків вдалося зупинити на декілька днів.
    Уже в березні 1918 року, після підписання Брестської мирної угоди і поверненням уряду УНР до Києва, за рішенням Центральної Ради тіла воїнів урочисто перепоховали на Аскольдовій могилі у Києві. Виступаючи на церемонії поховання, голова Центральної Ради Михайло Грушевський назвав вчинок молоді героїчним, а Павло Тичина присвятив їхньому подвигу вірш «Пам’яті тридцяти».
    Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства.
    Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща.

    29.01.2019


 

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

     Останнім часом в Україні спостерігалась сніжна негода, яка спричинила непроїзні снігові замети, ожеледь, утворення великої кількості снігу на дахах будівель та утворення крижаних бурульок під час відлиги.
    Тож водіям та пішоходам знову потрібно звернути увагу на свою безпеку.
    На дорогах мокро та слизько, а водії та пішоходи дуже часто переоцінюють свої можливості. Це нерідко призводить до аварійтранспортних засобів та травмування пішоходів.Наведемо основні правила поведінки учасників дорожнього руху.
     Пішоходи пам’ятайте!
     Водії транспортних засобів пам’ятайте!

    28.01.2019


 

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру інформує щодо надання витягів про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) з 10.01.2019 року

    Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 року №552 затверджено технічну документацію із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.
    Згідно із пунктом 22 Порядку дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації за формою згідно з додатком 3 до Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 23.05.2017 року №262, зареєстрованим у міністерстві юстиції України 31.05.2017 року за №679/30547.
    З 01.01.2019 року (відповідно до листа Держгеокадастру від 13.12.2018 року №22-28-0.22-12888/2-18) для формування витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення незалежно від форми власності (крім земель сільськогосподарського призначення в межах населених пунктів) використовуються ВИКЛЮЧНО відомості про загальнонаціональну (всеукраїнську) нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення.
    Функціонал за допомогою якого формуватимуться витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення наявний в Національній кадастровій системі, а тому формувати та видавати такі витяги мають виключно Державні кадастрові реєстратори.
    Зазначена адміністративна послуга надається у строк, що не перевищує трьох робочих днів з дати реєстрації відповідної заяви у територіальному органі Держгеокадастру.
    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1.08.2011 року №835 (із змінами) ця послуга належить до адміністративних послуг, що надаються територіальними органами Держгеокадастру на безоплатній основі.
    Витяг про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, сформований за допомогою НКС, підписується лише Державним кадастровим реєстратором, який його сформував, реєструється у системі документообігу ДОК ПРОФ, після чого передається до центру надання адміністративних послуг.

    28.01.2019


 

До уваги підприємств та організацій району!

    Інформуємо, що у період з 29 по 31 січня 2019 року на території НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. Велика Василькіська, 55) відбудеться Експо-конгрес «Бізнес для розумних Міст». Це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.
     Протягом вказаного заходу заплановано проведення двох конгресів, шести тематичних конференцій, презентацій виставкової експозиції проектів розвитку міст, а також низки локальних подій/семінарів/майстер-класів, організованих з метою обговорення нових світових трендів у сфері трансформації міст. У Експо-конгресі «Бізнес для розумних міст» візьмуть участь представники Уряду України, відомі в усьому світу спікери та регіональні лідери, представники бізнес-спільноти, які будуть розповідати про реальні проекти та механізми їх практичної реалізації.
     Отримати детальну інформацію про захід та умови участі можна за посиланням.

    28.01.2019


 

До уваги членів громадських організацій! Запрошуємо до участі у громадській раді при Новоушицькій районній державній адміністрації

    У зв’язку з припиненням повноважень громадської ради при райдержадміністрації, утвореній у лютому 2017 року, розпочата робота з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.
     Для участі в установчих зборах, які відбудуться 13 березня 2019 року, пропонуємо представникам інститутів громадянського суспільства увійти до складу нової громадської ради. Для цього до ініціативної групи з підготовки установчих зборів з обрання громадської ради при Новоушицькій районній державній адміністрації подаються такі документи:
     - заява;
    - рішення про делегування;
    - біографічна довідка делегованого представника громадської організації;
     - копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та витяг із статуту інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань;
     - інформація про отримання ІГС згоди делегованого ним представника на обробку персональних даних;
     - інформація про результат діяльності громадської організації за 2018 рік;
     - відомості про місцезнаходження та електронну адресу ІГС,номер контактного телефону.
     Зразки документів для участі в установчих зборах можна отримати в каб. №210 адмінбудівлі райдержадміністрації.
     Документи приймає секретар ініціативної групи М.Заєць до 11 лютого 2019 року включно за адресою: смт Нова Ушиця, вул.Подільська, 17, каб. №210 (2 поверх), з 08:00 до 17:00 або електронною поштою: infonu@ukr.net.
     Телефон для довідок: 0680289788.

    25.01.2019


 

З 1 січня 2019 року більше 90% радянських ГОСТів втратили чинність в Україні

     Мінекономрозвитку нагадує, що з 1 січня 2019 року переважна більшість технічних стандартів Радянського Союзу – ГОСТів, розроблених до 1992 року, втратили чинність в Україні.
     Необхідність припинення дії на території України радянських ГОСТів визначена Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Згідно з нею, у 2015 році ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ»), яке виконує функції Національного органу стандартизації, були видані відповідні накази про скасування ГОСТів із втратою чинності протягом 2016-2018 років та з повною відмовою від них, починаючи з 1 січня 2019 року. Всього мали бути скасовані 12090 радянських ГОСТів.
     Водночас з метою зниження ризиків для бізнесу Мінекономрозвитку завчасно запропонувало усім заінтересованим сторонам надати свої пропозиції щодо скасування ГОСТів, які втратили актуальність. Крім того, Національний орган стандартизації постійно надавав роз’яснення та консультації з питань, що виникають у зв’язку зі скасуванням ГОСТів.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    25.01.2019


 
 

ВІДКРИЙТЕ ВЛАСНУ СІМЕЙНУ МОЛОЧНУ ФЕРМУ – СТАНЬТЕ ГОСПОДАРЕМ СВОГО ЖИТТЯ!

    Під таким гаслом 17 січня у будинку культури і мистецтв за ініціативи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та підтримки ТОВ «УКРМІЛКІНВЕСТ відбувся семінар з питань створення сімейних ферм. В заході взяли участь селищний та сільські голови, старости сіл, та представники 7 домогосподарств району, які виявили бажання створити сімейні ферми.
    ТОВ «УКРМІЛКІНВЕСТ» планує реалізувати на Новоушиччинні успішний досвід створення сімейних молочних ферм.
    Як наголосили організатори заходу: «Все, що потрібно для участі у проекті - ініціативній родині звернутися до організаторів та продемонструвати своє бажання та зацікавлення»
    Після подання заявки організатори проекту проводять ретельне вивчення можливостей та серйозності намірів кандидатів.
     Зокрема, важливими критеріями для оцінки кандидатів є наступні:

    24.01.2019


 

    Україна ніколи не буде служити нікому — Президент

    Від Австралії, Нової Зеландії та Японії до Європи, Канади та США ми тримаємо нашу коаліцію міцною – Президент про міжнародну підтримку України

    Глава держави у Давосі: Вірю, що сила України у незворотності реформ

    Президент України провів зустріч із Заступником Голови КНР

    24.01.2019


 

Продовження дії договору оренди землі

    Оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.
    Право оренди земельної ділянки-це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою.
    Договір оренди землі – це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору.
    По закінченню строку, на який було укладено договір оренди землі, орендар, має переважне право перед іншими особами на укладення договору оренди землі на новий строк (поновлення договору оренди землі), що регулюється статтею 33 ЗУ «Про оренду землі».
    Орендар, який має намір скористатися переважним правом на укладення договору оренди землі на новий строк, зобов’язаний повідомити про це орендодавця до спливу строку договору оренди землі у строк, встановлений договором, але не пізніше ніж за місяць.
    Необхідна згода орендодавця як сторони за договором вважається отриманою за відсутності його письмових заперечень протягом одного місяця після закінчення терміну дії договору, тобто шляхом вчинення ним дії - бездіяльності (мовчазна згода) ст.205 ЦК України.
     Для поновлення договору оренди необхідна наступна сукупність юридичних фактів, зокрема:

    23.01.2019


  

На захисті прав та законних інтересів дітей

     Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.Мазура відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.
    Члени комісії розглянули 3 питання, затвердили щорічний звіт про функціонування прийомної сім’ї та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації.
    Мешканець м.Київ звернувся із заявою щодо встановлення порядку побачень з його малолітнім сином, який проживає разом із мамою у смт Нова Ушиця.
    Розглянули заяву жительки с.Слобідка, щодо встановлення порядку побачень з її малолітнім онуком, який проживає разом з батьком у с.Заміхів.
    Подружжя з с.Івашківці звернулося із заявою про повернення їх малолітньої доньки на виховання в їхню сім’ю.
    Члени комісії поспілкувались із заявниками та вивчили усі надані документи, у результаті чого прийняли відповідні рішення.

    23.01.2019


 

Ми відзначаємо видатних українців, які самовіддано долучилися до будівництва Української держави – Президент вручив високі державні нагороди

     Президент Петро Порошенко з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки відзначив високими державними нагородами видатних українців, які самовіддано долучилися до будівництва Української держави.
     Президент зауважив, що сьогодні особливий день, коли Україна святкує столітній ювілей великої історичної події – проголошення Акту злуки. «І сьогодні ми відзначаємо високими державними нагородами видатних українців, які самовіддано долучилися до будівництва Української держави. Їхня діяльність – приклад невтомної та жертовної праці задля утвердження свободи та незалежності України», - наголосив Глава держави.
     «Велика честь від імені держави вручити сьогодні нагороди, якими вшановано видатних українців, які стояли біля витоків незалежності України, і подякувати тим безумовним моральним авторитетам нашої нації», - зазначив Петро Порошенко.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    23.01.2019


 

Хмельниччина та Тернопільщина встановили рекорд до 100-річчя Соборності України

     22 січня 1919 року, 100 років тому, ідея соборності українських земель стала реальністю і, як проголошено в Акті Злуки: «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України».
     Акт Злуки має велике історичне значення. Він дав змогу заявити перед усім світом про неподільність українських земель, єдність і солідарність українського народу, став прологом, дороговказом для сучасної соборної суверенної України.
     В честь дня його проголошення згідно з указом Президента України, 22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Цього дня в державі відбуваються різноманітні заходи, покликані увіковічити пам’ять про цю важливу історичну подію.
     Особливим цей день є для нашого краю, адже саме по західному кордону Хмельниччини проходила умовна межа між ЗУНР та УНР. Уже стало доброю традицією відзначати цю дату символічним єднанням делегацій Хмельниччини та Тернопілля на кордоні областей, символізуючи об’єднання українських земель в одну державу, що було проголошено у Києві Актом злуки УНР та ЗУНР.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    23.01.2019


  

Святкування з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР.

     Традиційно у День Соборності України зустрічаються делегації сусідніх областей, символізуючи об’єднання українських земель в одну державу.
     Вчора у с. Гуків Чемеровецького району на кордоні з Борщівським районом Тернопільської області відбулися міжобласні урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки у яких взяли участь і делегація від Новоушиччини на чолі з головою райдержадміністрації Ю.Танасійчуком, головою районної ради О.Процишем та селищним головою О.Московчуком.
  

     На мосту, що з’єднує Хмельницьку та Тернопільську області з двох частин був складений 50-метровий прапор України. Далі відбулася урочиста хода та молебень біля Пам’ятного Хреста легендарному генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу.
     Окрім того, діяло ярмаркове містечко, де можна було подивитися та придбати витвори народних майстрів та пам’ятні сувеніри.
     Також під час святкування був встановлений рекорд України в категорії “Масові заходи”: “Флеш-моб із максимальною кількістю піднятих національних прапорів жителями Хмельницької і Тернопільської областей. Загальна кількість прапорів, зафіксованих представниками Книги рекордів – 2500.

    23.01.2019


 

Шановні жителі Новоушиччини!

    100 років тому відбулась знаменна подія для всього українського народу, яка навіки вкарбувалася в нашу історію великим державним святом – Днем Соборності України.
     22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – проголосили Акт Злуки.
     Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів і у якій могутньо проявилася творча енергія нації та її прагнення до етнічної й територіальної єдності. Прийняття Акту Злуки стало величним маніфестом єднання східних і західних земель, днем народження соборної держави.
     Шановні новоушиччани!
     Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня соборності України!
    Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної України.
    Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, злагоди, спокою і глибокої віри у гідне майбутнє України та рідного Новоушицького краю. Вірю, що ми виборемо єдину, соборну, незалежну Україну, в якій пануватиме мир.
    Слава Україні! Героям слава!
    З повагою
    голова Новоушицької райдержадміністрації
    Ю.Танасійчук

    22.01.2019


 

Україна так само трепетно береже пам’ять про жертв Голокосту, як і про мільйоні українців, що загинули в роки Голодомору – Президент відвідав Меморіальний комплекс Голокосту «Яд-Вашем»

     Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко в рамках офіційного візиту до Держави Ізраїль відвідав Меморіальний комплекс Голокосту «Яд-Вашем» та Праведники народів світу.
     Президентське подружжя ознайомилося з експозицією «Спалахи пам'яті». Петро Порошенко з дружиною поклали вінок до пам'ятника жертвам Голокосту та відвідали Дитячий меморіал. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих.
     «Ми пам'ятаємо» і «Never again», «Ніколи більше» - так кажуть українці, разом з іншими народами, відзначаючи 27 січня як Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту та вшановуючи пам'ять про мільйони жертв нацистів», - сказав Петро Порошенко.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    21.01.2019


 

     5 ОТГ Хмельниччини візьмуть участь в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах»

     Уряд підтримує розвиток Хмельниччини: досягнення та плани Нові об’єкти: будуємо сильну державу

     У 2018 році підприємства-експортери Хмельниччини для торгівлі з Європою отримали майже 4 тисячі сертифікатів EUR.1

    21.01.2019


 

Виїзний прийом у с.Глібів

    Перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур здійснив виїзний прийом громадян в с.Глібів.
    Одразу двоє жителів села виказали своє занепокоєння з приводу призупинення автобусного сполучення за маршрутом Глібів-Нова Ушиця.
    Потребували роз’яснення посадовця й питання призначення субсидій, державної соціальної допомоги багатодітній сім’ї.
    На прийом до керівника завітала і жителька с.Джуржівка, яка просила сприяти відновленню роботи сільського магазину.
    На думку частини жителів села після заміни трансформатора потребують заміни опори ліній електропередач.
    Ще одне звернення стосувалось отримання дотації на вирощування телят.
    За результатами спілкування з заявниками, для вирішення порушених ними питань, посадовцем дані вказівки відповідним органам влади і організаціям.

    16.01.2019


 

Інформаційний вісник Уряду: Що зміниться в системі охорони здоров’я у 2019 році

    Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець міг отримати якісну та доступну медичну допомогу. З минулого року держава почала фінансувати медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто оплачувати надання допомоги конкретному пацієнту.
    Медреформа стартувала з первинної ланки меддопомоги, яку надають сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Кожна людина отримала можливість вільно обрати свого лікаря, якому довіряє, незалежно від свого місця проживання чи прописки, та підписати з ним декларацію на обслуговування. Відповідно бюджетні гроші почали надходити до того медзакладу, де працює лікар, якого обрала людина.
    Результати реалізації першого етапу медреформи: (читати далі…)

    16.01.2019


    

Держпродспоживслужба інформує

    Інфекції наступають, наступна дифтерія!

    16.01.2019


 

Один з найбільш радісних моментів новорічних та різдвяних свят - це подарунки!

    Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки за таких умов підтримки підростаючого покоління у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Разом із тим, в наш нелегкий час, коли все більше осіб потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все таки є. Адже той, хто надає допомогу іншому, надає не просто матеріальні цінності, а дарує радість та надію на краще життя.
    Саме тому щиро висловлюємо подяку за підтримку та чуйні серця прихожанам громади Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України в смт Нова Ушиця, які в черговий раз стали помічниками-дарувальниками від Святого Миколая для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.
    У ці святкові дні працівники служби у справах дітей райдержадміністрації відвідали дітей за місцем проживання та вручили солодкі та речові подарунки 105 дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також уже традиційним стало вітання службою у справах дітей облдержадміністрації та райдержадміністрації із новорічними та різдвяними святами дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях. Солодкі та речові подарунки отримали 16 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в 7 прийомних сім’ях.

    16.01.2019


 

До уваги жителів району!

    31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.
    З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.
    Особливо це стосується виборців:
    * які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
    * колишніх військовослужбовців строкової служби;
    * громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
    * громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
    * які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них.
    Уточнити свої персональні дані можна за адресою: смт Нова Ушиця, вул. Подільська,17 районна державна адміністрація каб. 304.
    Довідкову інформацію можна отримати за тел. 30122, 0975178221, 0967477206.
    При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України.
    Також є можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному сайті ЦВК в розділі «Державний реєстр виборців» (https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index) є закладка «Особистий кабінет виборця». Зайдіть в нього, натисніть «реєстрація» і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.
    Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви звертайтеся зараз.

    16.01.2019


 

Ціль первинної сільської медицини – зниження смертності за трьома нозологіями, — Зубко

     На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час всеукраїнської селекторної наради щодо стану реалізації реформи сільської медицини.
     Від Хмельниччини участь у селекторі взяли перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    14.01.2019


 

МОЗ інформує: З початку року на кір захворіли уже понад 2 тисячі людей. Захистити може лише вакцинація.

    З 28 грудня 2018 по 3 січня 2019 на кір в Україні захворіли вже 2 305 людей — 966 дорослих та 1 339 дітей. В Хмельницькій області за перший тиждень 2019 року захворіло 143 осіб , з них: 84 дітей, 59 дорослих. З початку 2019 року від ускладнень кору померла дитина.
    У 2018 році на кір захворіли 54 481 людина (20 204 дорослих та 34 277 дітей) та 16 з них померли від наслідків цього захворювання. Серед померлих - ті, хто не мали щеплення взагалі або необхідної їх кількості.
    Кір — надзвичайно заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях — до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. 9 з 10 невакцинованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені. Захворювання на кір може мати тяжкий перебіг і призвести до тяжких ускладнень — пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку — енцефаліту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності та смерті.
     Специфічного лікування від кору немає. Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору — вакцинація. Діти й дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику.
     Захист від кору потрібний, якщо:

    14.01.2019


 

     Головне управління статистики інформує

     Понад 300 тисяч мешканців області скористалися Урядовою програмою “Доступні ліки”

    11.01.2019


 

Без незалежної церкви неможлива незалежна держава - Президент під час подячного молебня за автокефалію ПЦУ

     Під час робочої поїздки до Рівненської області Президент Петро Порошенко взяв участь у подячному молебні за отримання Томосу про автокефалію та утворення Православної Церкви України. Святкова літургія відбулася у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне за участі Святійшого Філарета.
     Томос про автокефалію та утворення Православної Церкви України був урочисто внесений у собор і розміщений біля царських врат.
     Глава держави привітав усіх присутніх у храмі з Різдвом Христовим і нагадав, що цьогоріч воно було дуже особливим, адже Україна і її народ отримали на це свято «великий подарунок від Господа» - українську Православну Церкву.
    «Це те, про що молилися і мріяли покоління українців з самого першого дня хрещення України-Руси святим рівноапостольним князем Володимиром. Українці мріяли отримати від Матері-Церкви автокефалію. І 333 роки тому, коли на українську церкву було одягнуто московське ярмо, всі ці роки покоління українців молилися, щоб Господь послав нам незалежність, автокефалію помісної церкви», - сказав він.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    11.01.2019


 

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру інформує

     Про індексацію нормативно грошової оцінки земель

     Роз’яснення щодо адміністративного збору за надання відомостей з Державного земельного кадастру

    10.01.2019


 

Доступній медицині для мешканців сільської місцевості Хмельниччини – бути!

     Розвиток сільської медицини – важливе завдання, яке поставило перед собою керівництво країни. Завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка у 2018 році понад 5 млрд. грн. з державного бюджету було виділено для того, аби кожен житель сільської місцевості невдовзі мав можливість отримати якісні та доступні медичні послуги. Завдяки цьому розпочато масштабне «перезавантаження» первинної ланки медичної допомоги у сільській місцевості, яке в першу чергу передбачає будівництво нових, сучасних та комфортних амбулаторій.
     В рамках реалізації цього проекту 213,3 млн.гривень отримала Хмельниччина. Як уже повідомлялося, планується побудувати 10 нових амбулаторій (у Білогірському, Віньковецькому, Городоцькому, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Красилівському, Новоушицькому, Ярмолинецькому районах) та 17 будівель для діючих амбулаторій (у Волочиському, Городоцькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Полонському, Старосинявському, Теофіпольському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Шепетівському, районах). З них: 25 амбулаторій на 1-2 лікарі з житлом для лікаря та 2 амбулаторії на 3-4 лікарі без житла.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    10.01.2019


 

ТзОВ "УкрМілкІнвест" пропонує.

     УкрМілкІнвест і кластер «Натуральне молоко» мають намір реалізувати на Хмельничині успішний досвід створення сімейних ферм із залученням власних коштів.
     Укрмілкінвест: одне з найбільших молочних господарств Рівненщини (1500 голів ВРХ, сучасні технології тваринництва).
     Засновник Кластеру «Натуральне молоко».
    Ініціативні та зацікавлнеі люди подають заявку на фінансування для відкриття сімейної ферми.
    Відкривають за фінансового сприяння компанії Укрмілкінвест сімейну ферму – отримують допомогу у фінансуванні на будівництво ферми, придбання обладнання, придбання ВРХ кількістю від 10 голі, консультативний супровід.
    Продають молоко власної сімейної ферми для Укрмілкінвест за ціною на 1 грн. більшу від ціни молокохаводу для населення, що дає додатковий дохід від кожної корови.
    За додатковою інформацією звертайтесь в управління агропромислового розвитку Новоушицької РДА.

    09.01.2019


 

Військовий комісар Новоушицького районного військового комісаріату про міфи і реальність призову на строкову військову службу

     Незабаром весна, а це чи не привід вкотре поговорити про строкову службу у Збройних Силах України про те, що говорить голос народу.
     Сьогодні здебільшого народ говорить із використанням видуманих міфів: не йтиму до війська, бо не хочу дурно згаяти час, солдати голі-босі-нещасні, змусять підписати контракт і відправлятись в АТО, не бажаю мести плац і білити бордюри, усі командири – хабарники, хай підуть з першу депутатські синки тощо…. Адже ці вислови йдуть з уст матерів які не бажають щоб їхні сини відслужили строкову службу, яка є Конституційним обов’язком нашого народу. Від матерів діти яких служать зараз я не почув ні жодного прикрого слова про теперішню службу в армії.
     На п’ятий рік війни наше суспільство й досі перебуває у полоні совкового зразка, а іноді відверто говорить словами ворожої пропаганди, але це окрема тема для обговорення. Я хочу розвіяти подібні закиди у бік українського війська та інформувати про реалії строкової служби в сучасній українській армії, адже ми діти славного роду козацького - козаків яких боялась Російська імперія, яких закликали для допомоги Європеські королі, адже вони були сильні відчайдушні воїни і стояли на захисті українського народу та земель.
     Нещодавно, мав цікаву бесіду із іноземними журналістами на спільних навчаннях на українських полігонах, які упродовж останнього року здійснюють висвітлення бойових дій на Донбасі. Мимоволі зачепили тему строкової служби. Задав цікаве питання чи у арміях країн-членів НАТО відмовились від такої форми виконання військового обов’язку, як строкова служба.
     І от цікавий факт:  читати далі…

    09.01.2019


 

Президент присвоїв Патріарху Філарету звання Герой України

     Президент Петро Порошенко присвоїв Патріарху Київському Філарету (Михайлу Денисенку) звання Герой України з врученням ордена Держави. Відповідний Указ Глава держави підписав вчора, 8 січня.
     «Ще не придумано тої міри, якою можна виміряти внесок Патріарха Філарета в боротьбу за власну помісну церкву. Він був, є і залишається духовним лідером української церкви, духовним лідером українського народу. Ось чому прийняв рішення присвоїти йому звання Герой України», - зазначив Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці у Фейсбук, коментуючи підписання документа.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    09.01.2019


 

Хмельницькі гвардійці провели флешмоб в підтримку захоплених українських моряків

     У військовій частині 3053 Західного оперативно – територіального об’єднання Національної гвардії України гвардійці організували флешмоб на підтримку захоплених у полон українських моряків. У рамках флешмобу 56 нацгвардійців сформували фігуру якоря і передали військове вітання побратимам.
     «На плацу військової частини прийняло участь 56 військовослужбовців Нацгвардії для підтримки українських моряків військово – морських сил України, захоплених у полон росіянами. Вони є зразком військової доблесті. Своєю підтримкою – ми прагнемо допомогти подолати все, що випало на їхню долю» – поділився старший лейтенант Олександр Кругляк.
     Гвардійці військової частини підтримують захоплених моряків, які знаходяться у російському полоні та флешмобом нагадують про необхідність боротися за звільнення українських моряків з місць позбавлення волі Російської Федерації.
     Більше фото (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    09.01.2019


 

Всеукраїнська премія «Диво-Дитина 2019»

     У травні 2019 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 11-й рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни. За цей час зазначена премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».
     Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.
     Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам.
     Номінації премії: «Найрозумніша дитина», «Найтворча дитина», «Найспортивніша дитина», «Найгероїчніша дитина».
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    08.01.2019


  

Пряма телефонна лінія

    
    Сьогодні у райдержадміністрації відбулась пряма телефонна лінія. На дзвінки відповідав голова райдержадміністрації Ю. Танасійчук.
    За відведений час надійшов один телефонний дзвінок.
    Мешканку с.Стара Гута непокоїло питання, щодо відновлення автобусних перевезень за маршрутом Нова Ушиця – Ставчани.
    У ході проведення прямої телефонної лінії голова райдержадміністрації надав роз’яснення стосовно турбуючого питання.

    08.01.2019


 

    Для нас немає нічого неможливого, коли ми діємо спільно – Президент подякував мільйонам українців за їх молитви і віру у створення Православної Церкви України

    Томос про автокефалію Православної Церкви України встановлено в Софії Київській

    Ми визволили нашу Церкву з московської неволі – Президент про отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України

    Президент у Стамбулі взяв участь в урочистому врученні Томосу про автокефалію Православної Церкви України

    08.01.2019


 

Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

     З 2 січня розпочався новий навчальний рік у системі цивільного захисту, який буде тривати до 30 листопада 2019 року.
     Основним Законом України який регламентує організацію цивільного захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій є Кодекс цивільного захисту України, який прийнятий 2 жовтня 2012 року. Однією із задач цивільного захисту є навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
     Так згідно з Кодексом навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях здійснюється:
     1) за місцем роботи - працюючого населення;
     2) за місцем навчання - дітей дошкільного віку, учнів та студентів;
     3) за місцем проживання - непрацюючого населення.
     Навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, здійснюється шляхом проведення функціонального навчання та практичної підготовки у терміни визначені постановою КМ України № 819 від 23 жовтня 2013 року та змінами до неї, які визначені постановою КМУ від 28.03.2018 № 230.
    Читати далі…

    04.01.2019


 

     До уваги суб’єктів декларування! Розпочався черговий етап подання декларацій

     До уваги випускників 2019 року! Розпочинається реєстрація для участі у пробному ЗНО

     “Нашим головним завданням є мінімізація негативного впливу негоди на життєдіяльність населення”, – Микола Чечоткін

    04.01.2019


 

     Пенсійний фонд України розпочав фінансування пенсій січня 2019 року

    У 2018 році землевпорядники Хмельниччини опрацювали 121 714 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

    МОЗ: У Державному бюджеті на 2019 рік на охорону здоров’я передбачено 95,08 млрд грн

    03.01.2019


 

До уваги членів громадських організацій!

     У зв’язку з припиненням повноважень громадської ради при райдержадміністрації, утвореній у лютому 2017 року, розпочата робота з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.
     Відповідно до розпорядження голови Новоушицької районної державної адміністрації від 29.12.2018 року № 638/2018-р для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації утворена ініціативна група. З персональним складом якої можна ознайомитися відкривши розпорядження.

    03.01.2019


  

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах

    Під головуванням заступника голови райдержадміністрації В.Бакулея відбулось перше у поточному році засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Новоушицького району.
    Конкурс проводився відповідно до статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.
    Районною державною адміністрацією в районній газеті «Наддністрянська правда» від 29 листопада 2018 року №48 та на офіційному сайті районної державної адміністрації було розміщено оголошення про конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на приміських автобусних маршрутах загального користування у прямому та зворотному напрямках.
    Об’єктами конкурсу є маршрут Нова Ушиця - Цівківці.
    Заяву на участь у конкурсі подав один перевізник – ТОВ «Тур Авто Плюс».
    Документи для участі у конкурсі на право здійснення перевезення пасажирів перевізником ТОВ «Тур Авто Плюс» були підготовлені у відповідності до вимог статей 45 і 46 Закону України «Про автомобільний транспорт».
    За результатами голосування конкурсним комітетом вирішено подати пропозицію райдержадміністрації визнати ТОВ «Тур Авто Плюс» переможцем конкурсу та укласти договір на обслуговування маршруту Нова Ушиця – Цівківці
     Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах від 03.01.2019 №12.

    03.01.2019


 

Хмельниччина перемістилася з 20 на 10 місце в загальному рейтингу областей

     За даними Держстатистики України всеукраїнське видання «Ділова столиця» вчергове підвело підсумки діяльності рейтингових показників за три квартали 2018 року у 23 територіальних одиниць України (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) за 20 суспільно значущими критеріями.
     За результатами рейтингу область посіла 10 місце. Зокрема, за підсумками трьох кварталів Хмельниччина посіла перше місце по динаміці будівництва, показавши зростання будівельної продукції на 35,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року при середньо українському зростанні на 5,4%. Цей результат отримано завдяки збільшенню в 2,3 рази обсягів будівництва інженерних споруд, насамперед доріг.
     Крім того, область увійшла до трійки лідерів за припливом прямих іноземних інвестицій і по динаміці експорту (зростання на 38,9% в цілому, по товарам – на 39,7%, по послугах – на 6,6%).
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    03.01.2019


 

Новорічне привітання Президента України

     Дорогі співвітчизники!
     Ще мить – і літопис дві тисячі вісімнадцятого року ляже в архів української історії. А місце там для нього особливе. Воно – поруч із тисяча дев’ятсот дев’яносто першим, коли було проголошено нашу державну самостійність.
     15 грудня тут, у Святій Софії відбувся Об’єднавчий собор. Тисячі людей, які зібралися на площі не соромилися сліз. І то були сльози радості. Народилася, нарешті, автокефальна Православна Церква України, визнана світовим православ’ям.
     Боротьба за незалежність нашої церкви тривала сотні років і успіхом увінчалася лише тепер.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    31.12.2018


 

Вітання голови облдержадміністрації з Новим роком та з Різдвом Христовим

     Дорогі подоляни!


     Вітаю вас з Новим роком та з Різдвом Христовим!
     На порозі 2019 року щиро і сердечно хочу подякувати усім за сумлінну працю, за віддану любов до рідної землі, за небайдужі серця, що допомагають нашим захисникам на Сході, за віру в успішну і мирну Україну!
     Саме ваші розум, сили, щире прагнення кращого життя для України та українців допомогли втілити в життя багато проектів з розвитку Хмельниччини: зміцнити громади, збудувати кращі дороги, відкрити нові навчальні та медичні заклади, виростити гарні врожаї, створити робочі місця.
     На Поділлі здавна люди жили в злагоді. Я впевнений, що наша спільна праця, взаєморозуміння, повага один до одного допоможуть нам рухатись і надалі по обраному шляху до успіху.
     Щиро бажаю щоб до кожної родини завітали щастя та достаток, щоб здійснились найпотаємніші мрії! Здоров’я вам, миру рідній землі, радості кожному материнському серцю, дочекатись додому здоровими наших захисників!
     Нехай Боже Благословення буде завжди з нашою Хмельниччиною, з усією Україною!
     Щедрих, гарних і радісних вам новорічних та Різдвяних свят!
     Слава Україні!
     З повагою
     голова Хмельницької облдержадміністрації
     Вадим Лозовий© 2005-2019 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області

UkrNET - поисково-информационный ресурс


Версія сайта для осіб з вадами зору

Основний дизайн сайта

Ласкаво просимо!

Зворотній зв'язок:

e-mail:
admin@nu-rda.gov.ua поштова адреса:
вул.Подільська, 17,
смт Нова Ушиця
Хмельницкої області,
Україна, 32600

телефони:
+380688449980, (03847)21281, (03847)21170
fax: (03847)21878


"Гаряча лінія" з головою адміністрації:
перший вівторок місяця
з 10.00 до 11.30
за телефонами
+380688449980, (03847)21170


Режим роботи райдержадміністрації:

понеділок-четвер:
8.00-17.15
п'ятниця:
8.00-16.00
перерва на обід:
12.00-13.00
вихідні дні:
субота, неділя

Каталог
корисних
посилань