Адміністратор сайтаГРОМАДСЬКА РАДА
при районній державній адміністрації***


СКЛАД ПОЛОЖЕННЯ РЕГЛАМЕНТ


 
Новостворена громадська рада при райдержадміністрації провела перше засідання

Сьогодні відбулось перше засідання новообраної громадської ради при райдержадміністрації.
Члени громадської ради обрали голову, заступника та секретаря. Уже втретє поспіль представники громадськості довірили свої голоси заступнику голови районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) М.Глуговському і обрали його головою громадської ради. Заступником голови громадської ради обрано голову районної спортивної громадської організації «Районна федерація футболу» А.Гаєвського, обов’язки секретаря виконуватиме головний спеціаліст відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю М.Заєць.
Рішенням громадської ради затверджено регламент та Положення про громадську раду.
Також обговорили план роботи на 2019 рік. Було висловлено багато пропозицій щодо подальшої роботи. Зокрема, обговорити питання, щодо стану утримання, навчання та виховання дітей в соціально вразливих сім’ях району, про роботу підвідомчих установ з питань військово-патріотичного виховання на кращих історичних традиціях району тощо.
Наступне засідання громадська рада планує провести у 18 квітня 2019 року.
Протокол №1 засідання громадської ради при Новоушицькій районній державній адміністрації

21.03.2019


 

Сформовано новий склад громадської ради при райдержадміністрації

13 березня відбулися установчі збори по обранню нового складу громадської ради при Новоушицькій райдержадміністрації.
З 25 січня до 11 лютого включно тривав прийом документів. До ініціативної групи надійшло 9 заяв від 8 громадських організацій та 1 профспілкової організації району.
Учасники зборів ухвалили рішення про відкриту процедуру голосування, обрали головуючого, секретаря та одноголосно проголосували за персональний склад громадської ради.
Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 березня 2019 року №50/2019-р «Про затвердження нового складу громадської ради при райдержадміністрації» затверджено новий склад громадської ради на 2019-2020 роки
Перше засідання оновленої громадської ради відбудеться 21 березня 2019 року.
Протокол засідання установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Новоушицькій райдержадміністрації

15.03.2019


 

До уваги членів громадських організацій! Запрошуємо до участі у громадській раді при Новоушицькій районній державній адміністрації

У зв’язку з припиненням повноважень громадської ради при райдержадміністрації, утвореній у лютому 2017 року, розпочата робота з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.
Для участі в установчих зборах, які відбудуться 13 березня 2019 року, пропонуємо представникам інститутів громадянського суспільства увійти до складу нової громадської ради. Для цього до ініціативної групи з підготовки установчих зборів з обрання громадської ради при Новоушицькій районній державній адміністрації подаються такі документи:
- заява;
- рішення про делегування;
- біографічна довідка делегованого представника громадської організації;
- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та витяг із статуту інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань;
- інформація про отримання ІГС згоди делегованого ним представника на обробку персональних даних;
- інформація про результат діяльності громадської організації за 2018 рік;
- відомості про місцезнаходження та електронну адресу ІГС,номер контактного телефону.
Зразки документів для участі в установчих зборах можна отримати в каб. №210 адмінбудівлі райдержадміністрації.
Документи приймає секретар ініціативної групи М.Заєць до 11 лютого 2019 року включно за адресою: смт Нова Ушиця, вул.Подільська, 17, каб. №210 (2 поверх), з 08:00 до 17:00 або електронною поштою: infonu@ukr.net.
Телефон для довідок: 0680289788.

25.01.2019


 

До уваги членів громадських організацій!

У зв’язку з припиненням повноважень громадської ради при райдержадміністрації, утвореній у лютому 2017 року, розпочата робота з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.
Відповідно до розпорядження голови Новоушицької районної державної адміністрації від 29.12.2018 року № 638/2018-р для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації утворена ініціативна група. З персональним складом якої можна ознайомитися відкривши розпорядження.

03.01.2019


 

Відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації

3 липня у залі засідань районної ради та райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.
    Першим розглянули питання про стан утримання, навчання та виховання дітей в соціально вразливих сім’ях району. Інформацію надали начальник відділу у справах дітей райдержадміністрації Н.Мельник, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур та заступник голови громадської ради А.Гаєвський.
    Це питання викликало найбільше обговорення, оскільки, як було зазначено молодь є надією нації. І тому стан утримання, навчання та виховання дітей в соціально вразливих сім’ях району повинен бути на постійному контролі у органів влади та місцевого самоврядування. Крім того присутні отримали інформацію, що на території району спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації проводяться рейди для виявлення та попередження про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.
    Про співпрацю відділення поліції в Новоушицькому районі з відповідни ми органами місцевої влади і місцевого самоврядування з питань профілактики наркоманії, алкоголізму і злочинності серед дітей і молоді інформував начальник сектору превенції Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області С.Глущенко.
    Також члени громадської заслухали інформацію завідуючої сектором відділу освіти, культури, молоді та спорту В.Пресліцької-Юнчик про план роботи сектору на ІІІ квартал 2018 року. Вона зазначила, що основне спрямування сектору зараз направлено на реалізацію концепції «Нова українська школа».
    На завершення члени громадської ради прийняли рішення провести наступне засідання громадської ради при райдержадміністрації у вересні 2018 року.

04.07.2018


 

У центрі уваги громадської ради - тарифи на комунальні послуги та упорядкування сміттєзвалищ на території району

Сьогодні відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації. На порядок денний було винесено три питання. Першим розглянули питання про інформування населення щодо змін тарифів на комунальні послуги та реалізацію пільг по сплаті комунальних послуг. Інформацію надали запрошені начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту райдержадміністрації В.Погомій та представник Новоушицької дільниці ПАТ «Хмельницькгаз».
Це питання викликало найбільше обговорення, оскільки норми споживання газу та електроенергії, ціна на газ для населення, порядок призначення пільг та субсидій наразі є дуже актуальним. Крім того, присутні отримали інформацію і про новий порядок призначення та надання населенню субсидій та відшкодування витрат на оплату комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Про стан поводження з твердими побутовими відходами і упорядкування сміттєзвалищ на території району інформував головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації В.Кульбідюк.
Так, представники громадськості отримали інформацію про те, що на території району налічується 26 полігонів твердих побутових відходів загальною площею близько 8,4 га, 19 – на території об’єднаної територіальної громади, решта – на територіях сільських рад. Сміттєзвалища що розташовані на території ОТГ паспортизовані. У смт Нова Ушиця встановлено 6 контейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів (пластик, папір, скло). Було проведено ряд акцій з благоустрою та поліпшення стану довкілля.
Заслухавши це питання, члени громадської ради зазначили, що вкрай негативним є те, що зростає кількість стихійних сміттєзвалищ, смітники створюються вздовж автомобільних доріг, у місцях масового відпочинку людей, а подекуди жителі населених пунктів створюють стихійні смітники безпосередньо в межах своїх вулиць. Громадська рада прийняла рішення підготувати звернення до населення району щодо цієї проблеми та розглянути це питання ще раз.
Також члени громадської ради обговорили питання посилення співпраці з райдержадміністрацією, зокрема у частині захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

11.10.2017


 

Відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації

На черговому засіданні громадської ради при райдержадміністрації, яке відбулось сьогодні, було розглянуто 6 питань.
На початку засідання члени громадської ради прийняли рішення включити до свого складу заступника голови Новоушицької спілки ветеранів АТО М.Дмитришина.
Про порядок публічного обговорення проектів розпоряджень голови райдержадміністрації проінформував керівник апарату райдержадміністрації В.Костюченко. Він звернувся до присутніх членів громадської ради з проханням брати активну участь в обговоренні публічних документів.
Присутні обговорили питання про харчування хворих на 1 ліжко день. Інформацію про це надала заступник головного лікаря О.Гаврилюк. У 2017 році на харчування хворих, які перебувають на стаціонарному харчуванні виділено 7 грн. 33 коп. бюджетних коштів, що становить 1,8 % бюджету центральної районної лікарні. Третя частина всіх коштів, виділених на харчування, використовується на закупівлю хлібобулочних виробів. Додатковими позабюджетними надходженнями є заготівля картоплі та овочів. Уся продукція, яка постачається в лікарню, є сертифікованою, харчування трьохразове та приготовлене з дотриманням усіх техногологічних норм. Покращити харчування хворих допоможе зниження закупівельних цін на продукти. Заслухавши це питання, члени громадської ради прийняли рішення підготувати звернення до приватних підприємців району з проханням посприяти в зниженні цін на продукти.
Також члени громадської ради обговорили питання про роботу народних колективів району й ансамблю баяністів та про роботу та висвітленні інформації у газеті «Наддністрянська правда», зокрема у частині редагування та скорочення статей.

19.04.2017


 

Новостворена громадська рада при райдержадміністрації провела перше засідання

Сьогодні відбулось перше засідання новообраної громадської ради при райдержадміністрації.
Члени громадської ради обрали голову, заступника та секретаря. Уже вдруге поспіль представники громадськості довірили свої голоси заступнику голови районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) М.Глуговському і обрали його головою громадської ради. Заступником голови громадської ради обрано голову районної спортивної громадської організації «Районна федерація футболу» А.Гаєвського, обов’язки секретаря виконуватиме головний спеціаліст відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю О.Кремінська.
Рішенням громадської ради затверджено регламент та Положення про громадську раду.
Окрім організаційних питань члени громадської ради внесли до порядку денного питання про підтримку звернення патріотичних сил Хмельниччини щодо розгону блокади терористів.
Також обговорили план роботи на 2017 рік. Було висловлено багато пропозицій щодо подальшої роботи. Зокрема, обговорити питання, що стосуються особливості організації та діяльності органів влади у районі, збереження та поширення історичної спадщини та історії Новоушицького району, розміщення статей у районній газеті «Наддністрянська правда» тощо.
Наступне засідання громадська рада планує провести у 19 квітня 2017 року.

15.03.2017


 

Сформовано новий склад громадської ради при райдержадміністрації

Сьогодні відбулися установчі збори по обранню нового складу громадської ради при Новоушицькій райдержадміністрації.
З 19 січня до 07 лютого включно тривав прийом документів. До ініціативної групи надійшло 10 заяв від 8 громадських організацій та 2 профспілкових організацій району.
Учасники зборів ухвалили рішення про відкриту процедуру голосування, обрали головуючого, секретаря та одноголосно проголосували за персональний склад громадської ради.
За підсумками голосування до складу громадської ради увійшли:
Бурлик Лариса Борисівна - голова Новоушицької районної організації профспілок працівників охорони здоров’я;
Габрук Людмила Андріївна – голова Малостружківської громадської організації «Світанок Людмили»;
Гаєвський Анатолій Миколайович – голова районної спортивної громадської організації «Районна федерація футболу»;
Глуговський Михайло Людвигович – заступник голови районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);
Корчовий Олег Григорович – заступник голови районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»;
Малюгіна Ірина Володимирівна – член Новоушицької районної організації профспілки працівників культури;
Мамкута Микола Миколайович – голова районного товариства Всеукраїнської організації «Союз інвалідів України»;
Польовий Сергій Геннадійович – голова громадської організації «Центр соціальних і психологічних досліджень «Екоментал»;
Смішко Василь Іванович – голова районної ради ветеранів війни та праці;
Шуріпа Лідія Яківна – голова районної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».
Перше засідання оновленої громадської ради відбудеться 15 березня 2017 року.
За рішенням громадської ради на нього запрошуються представники всіх громадських організацій, які проводять діяльність на території району.

20.02.2017


 

Громадська рада при райдержадміністрації підвела підсумки своєї діяльності

Відповідно до законодавства та затвердженого положення, громадська рада при райдержадміністрації обирається строком на 2 роки. Сьогоднішнє засідання було останнім, обраної на початку 2015 року, громадської ради.
Традиційно члени громадської ради зібрались разом з керівництвом райдержадміністрації, щоб підвести підсумки своєї діяльності.
Перше питання порядку денного: про розгляд питань на засіданні колегії райдержадміністрації у 2016 році. Інформував керівник апарату райдержадміністрації В.Костюченко. Всього за 11 місяців відбулось 11 засідань колегії на яких розглянуто 41 питання порядку денного (близько 4 на одному засіданні), за результатами яких головою райдержадміністрації видано 30 розпоряджень, підписано 11 протокольних рішень.
Щоквартально розглядались питання виконавської дисципліни керівників підрозділів адміністрації, бюджету, розвитку освіти, тричі - питання соціально-економічного розвитку району, соціального захисту населення, планування, виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, щопівроку – діяльності в сфері АПК, ЖКГ, організації роботи із зверненнями громадян, стан організації роботи з кадрових питань, крім того, аналізувались питання благоустрою, захисту дітей, законності, заробітної плати, розвитку культури, стану медицини, з питань містобудування, надання адміністративних послуг, оплати праці.
Підсумовуючи це питання, представники громадськості відзначили, що райдержадміністрація завжди активно співпрацює та підтримує громадську раду, керівники району були присутні на кожному її засіданні і завжди були відкриті для співпраці.
З інформацією про підсумки роботи громадської ради за 2015-2016 роки виступив її голова М.Глуговський. За звітний період було проведено 8 засідань громадської ради при райдержадміністрації, сьогодні – 9 засідання. За цей час було переобрано трьох голів громадської ради.
На засіданнях розглянули 40 питань, багато з яких були організаційними. Серед них: направили звернення до Новоушицького селищного голови про перейменування однієї з вулиць селища на честь героїв Чорнобиля (питання було розглянуто на громадських слуханнях); звернулись до конкурсної комісії при Новоушицькій районній раді з пропозицією відтермінувати конкурс на заміщення вакантної посади редактора районної газети «Наддністрянська правда» (відтерміновано); заслухали прокурора Новоушицького району з питання про заходи, які проводяться в районі з питань запобігання і протидії корупції; заслухали питання про готовність ФАПів району до опалювального сезону 2015-2016 рр.; заслухали питання про передачу в оренду основного залу районного кінотеатру; обговорили ряд питань, що стосуються покращення роботи закладів культури з питань обслуговування різних верств населення, особливо дітей та молоді; з метою покращення роботи усіх закладів і служб, особливо бюджетної сфери з обслуговування жителів району, для реагування на можливі недоліки, допущені в сферах обслуговування жителів району, створено групу оперативного реагування. Розглянули ряд інших питань.
Свою діяльність громадська рада спрямовувала на співпрацю з органами влади і місцевого самоврядування з метою спільного вирішення проблем і побажань жителів району.
Оскільки громадська рада завершує свою діяльність, було створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу ради. Ініціативною групою буде підготовлене повідомлення про дату, час, місце проведення установчих зборів та порядок подання документів до нового складу громадської ради.
Також члени громадської ради озвучили ряд питань, які б хотіли запропонувати до обговорення новому складу: перереєстрація громадських організацій, реформування медичної галузі, стан забезпечення вакцинами та ін.

14.12.2016 

Громадська провела чергове засідання

Сьогодні відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. На порядок денний було винесено питання, які стосувались дозвілля дітей і молоді, співпраці з органами влади та місцевого самоврядування.
Керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Зваричук проінформував про роботу, яка виконується в районі для відновлення роботи районного кінотеатру і створення на його базі центру кінообслуговування й дозвілля. Так, на засіданні сесії районної ради було прийнято рішення про надання дозволу на передачу в оренду частини залу кінотеатру «Юність» й оголошено конкурс. Оскільки документи ніхто не подав, конкурс було оголошено повторно. Представники громадськості висловили надію, що все-таки центр кінообслуговування і дозвілля буде створений.
Начальник відділу культури, туризму та з питань ЗМІ селищної ради В.Сідлецький проінформував про роботу відділу культури над питанням обслуговування різних верств населення, особливо дітей та молоді. Він зазначив, що впродовж І кварталу 2016 року відділ культури забезпечував доступність всіх видів культурних послуг і культурної діяльності. Безпосередньо для дітей та молоді проводились танцювальні вечори, заняття гуртків художньої самодіяльності, виставки дитячої творчості, тематичні та оглядові екскурсії та ще ряд навчально-виховних заходів.
Члени громадської ради підтримали пропозицію заступника голови громадської ради щодо створення групи оперативного реагування на недоліки, допущені чиновниками органів влади і місцевого самоврядування, інших служб, які займаються обслуговуванням жителів району. У склад групи буде включено як членів громадської ради, так і фахівців галузей, які забезпечують життєдіяльність району.

27.04.2016
  

Відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації

Сьогодні голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук взяв участь у черговому засіданні громадської ради при райдержадміністрації. Крім затвердженого складу, на засіданні також були присутні голови інших районних громадських організацій.
Про вирощування органічної продукції в умовах кооперації представників громадськості проінформував регіональний менеджер кооперативу «Перший національний аграрний кооператив» Г.Гринчук.
Кооператив «Перший національний аграрний кооператив» є сільськогосподарським багатофункціональним обслуговуючим кооперативом, який утворюється шляхом об’єднання фізичних або юридичних осіб-виробників сільськогосподарської продукції для організації обслуговування, спрямованого на зменшення витрат та збільшення доходів членів кооперативу під час провадження ними сільськогосподарської діяльності та на захист їхніх інтересів.
Г.Гринчук ознайомив з програмами кооперативу та запросив до співпраці. Члени громадської ради запропонували йому подати інформацію в районну газету, щоб ознайомити з суттю кооперативу якомога більше мешканців району.
Районна газета «Наддністрянська правда» та її редакція стали на шлях реформування. Про Закон України «Про реформування державних і комунальних засобів масової інформації» та вже зроблені кроки щодо реалізації цього закону проінформувала заступник редактора М.Гоцуляк. Райдержадміністрація та районна рада вийшли із співзасновників газети і, після завершення реформування, газета та її редакція стане самостійним суб’єктом господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості. Голова районної організації ветеранів В.Смішко відзначив позитивну тенденцію у розвитку газети і побажав плідної праці її колективу.
Про співпрацю громадської ради з органами влади і місцевого самоврядування говорив заступник голови громадської ради А.Гаєвський. Він вкотре наголошував на ролі громадської ради як консультативно-дорадчого органу, на важливості залучення представників громадськості до прийняття рішень органами місцевого самоврядування та до здійснення державної політики.
Найбільше обговорення викликав розгляд заяви фракції ВО «Свобода» у Новоушицькій районній раді, у якій ідеться про недопустимість повернення одіозних керівників району до влади.
Довго сперечавшись про те, що важливіше: партійна приналежність керівника чи реально виконана робота по забезпеченню функціонування району, його професіоналізм та компетентність, члени громадської ради прийняли рішення не займатись «політичними переслідуваннями» без наявних на те фактів та рекомендували голові райдержадміністрації Ю.Танасійчуку розглянути заяву фракції ВО «Свобода».
Також було розглянуто питання про передачу в оренду основного залу районного кінотеатру та заслухано директора територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Д.Ковбасюка, який повідомив про створення на базі територіального центру відділення соціально-психологічної реабілітації.

02.03.2016


 

Громадська рада при райдержадміністрації підвела підсумки роботи за 2015 рік

Сьогодні відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.
Члени громадської ради включили до свого складу голову районної організації профспілки працівників охорони здоров’я Л.Бурлик та обрали заступником голови громадської ради голову районної спортивної громадської організації «Районна федерація футболу» А.Гаєвського.
Підсумки роботи за 2015 рік підвів голова громадської ради М.Глуговський. Так, у 2015 році було проведено 4 засідання новообраної громадської ради. За цей час було переобрано трьох голів громадської ради. На засіданнях розглянули 25 питань, багато з яких були організаційними.
Серед них: направили звернення до Новоушицького селищного голови про перейменування однієї з вулиць селища на честь героїв Чорнобиля; звернулись до конкурсної комісії при Новоушицькій районній раді з пропозицією відтермінувати конкурс на заміщення вакантної посади редактора районної газети «Наддністрянська правда»; заслухали інформацію прокурора Новоушицького району з питання про заходи, які проводяться в районі з питань запобігання і протидії корупції; заслухали головного лікаря Новоушицького центру первинної медико-санітарної допомоги Н.Фінагеєву з питання про готовність ФАПів району до опалювального сезону 2015-2016 рр. та розглянули ряд інших питань.
Незважаючи на те, що звернення громадської ради до органів місцевої влади не направлялись, керівники району були присутні на кожному її засіданні і завжди були відкриті для співпраці з представниками громадськості.
Звичайно, існує багато важливих питань, які потребують детальнішого вивчення і спільного з органами влади вирішення. Ці питання стосуються створення в районі реабілітаційного центру для демобілізованих учасників АТО, впровадження молодіжної політики, організація дозвілля дітей та молоді.
Ці та інші питання буде внесено до плану роботи громадської ради на 2016 рік.

25.12.2015


 

Відбулось засідання громадської ради

Сьогодні відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації, участь у якому взяв голова районної державної адміністрації Ю.Танасійчук.
Оскільки головою громадської ради не може бути посадова особа органу влади П.Мазур склав з себе повноваження голови ради. Члени громадської ради обрали нового голову. Ним став голова Новоушицької районної організації профспілок працівників охорони здоров’я Я.Бабій, який до цього часу виконував обов’язки заступника голови. У свою чергу, заступником голови було обрано М.Глуговського – представника районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), якого громадська рада включила до свого складу.
У засіданні взяв участь також прокурор Новоушицького району В.Гурняк. Представники громадськості запросили його, щоб дізнатись про заходи, які проводяться в районі з питань запобігання і протидії корупції. В.Гурняк зазначив, що насправді виявляти і доводити факти вчинення корупційних правопорушень досить складно. Проте з початку 2015 року працівниками прокуратури та управління боротьби з організованою злочинністю складено три протоколи про вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, пов’язаних з корупцією (за 2014 рік – 2 протоколи). Серед них – конфлікт інтересів та неправомірне використання бюджетних коштів посадовими особами району. Усі правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Користуючись нагодою, члени громадської ради поспілкувались з прокурором і на тему законності продажу стрілецького тиру та передачі в оренду приміщення колишнього кінотеатру, притягнення до відповідальності за ухилення від військової служби.
Про виконання цільової комплексної програми розвитку футболу в Новоушицькому районі на 2014-2017 роки інформував голова районної спортивної громадської організації «Районна федерація футболу» А.Гаєвський.
Він відзначив, що, навідміну від інших районів, футбол на Новоушиччині активно розвивається. Так, допомогою спонсорських коштів за звітний період було проведено ряд футбольних матчів серед дорослих та дітей. Збірні команди району неодноразово брали участь і займали призові місця в обласних та міжобласних турнірах. У минулому запровадилася нова форма – чемпіонати з футболу серед учнівської молоді, у яких брали участь 12 команд із шкіл району.
Заслухавши це питання, члени громадської ради висловили пропозицію щодо проведення безперервних чемпіонатів та розвитку футболу в сільських місцевостях, оскільки ця гра є найбільш популярною серед молоді.
Серед різного – порушили проблему готовності медичних закладів району до опалювального сезону 2015-2016 рр та вирішили до наступного засідання вивчити це питання.

24.06.2015


 

У полі зору громадської ради – впровадження в районі реформи децентралізації та ряд інших важливих питань

Сьогодні відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова районної державної адміністрації Ю.Танасійчук і голова районної ради В.Гребенюк.
Головним питанням порядку денного стало питання впровадження в районі реформи децентралізації. Керівник апарату райдержадміністрації В.Костюченко проінформував про суть та основну мету реформи територіальної організації влади та ознайомив з методикою формування спроможних територіальних громад.
Члени громадської ради активно взяли участь в обговоренні питання, адже громадськість має бути максимально проінформована про перспективи об’єднання громад та результати впровадження реформи. В.Костюченко зазначив, що основний акцент у процесі децентралізації буде зроблений на кардинальне розширення повноважень органів місцевого самоврядування і максимальне наближення адміністративних і соціальних послуг до громадян. Це можливо лише за умови функціонування самодостатніх громад, наділення їх більшими повноваженнями щодо вирішення питань місцевого соціально-економічного розвитку і, відповідно, збільшення їх відповідальності за досягнуті результати. Водночас, відзначив, що ініціатива з питань практичної реалізації реформи має належати виключно громаді.
Про проведення благоустрою, збереження та упорядкування парків і скверів на території району інформував начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва О.Гринчук. У районі продовжується місячник з благоустрою. До Великодніх свят було упорядковано усі кладовища, братські могили, місця почесних поховань, вулиці та дороги сіл та селища. На території району знаходиться 7 парків і сквери. Проводиться робота по їх упорядкуванню і очищенню. До 8 травня робота з благоустрою буде завершена.
Голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук зауважив, що проведення благоустрою на території району і приведення в належний стан парків і скверів також перебуває на контролі у влади, але, насамперед, це завдання сільських і селищного голів.
За словами голови районної організації «Районна федерація футболу» А.Гаєвського, паркам та скверам, особливо у сільській місцевості, не приділяється належна увага. Так, на території Глібівської сільської ради парк знаходиться у не привабливому стані і потребує розчищення. Тому він, запропонував членам громадської ради здійснити виїзд і рекомендувати сільському голові упорядкувати парк до закінчення місячника з благоустрою.
Також члени громадської ради розглянули питання про перейменування однієї з вулиць селища на честь героїв Чорнобиля, про хід виконання програми поліпшення кінообслуговування різних верств населення району на 2013-2017 роки та затвердили зразок посвідчення члена громадської ради.
Серед різного – прийняли рішення рекомендувати конкурсній комісії відтермінувати розгляд документів поданих на конкурс на заміщення вакантної посади редактора районної газети "Наддністрянська правда".

15.04.2015


 

У Новоушицькому районі може з'явитися новий об'єкт рекреаційного призначення

27 березня відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури облдержадміністрації під головуванням головного архітектора області Дунаєвської Ірини Михайлівни.
На засіданні розглянуто детальний план території Вільховецької сільської ради (за межею населених пунктів) Новоушицького району Хмельницької області для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.
На засідання були запрошені:
- власник земельної ділянки Міжнародна громадська організація «НАША СПАДЩИНА», директор Московка Сергій Олександрович
– головний архітектор Новоушицького району Гринчук Олександр Володимирович, замовник;
- головний архітектор проекту, ПП «Проект-Менас», м. Кам’янець-Подільський Ткачук Анатолій Олексійович, генеральний розробник.
Основною метою даної містобудівної документації є визначення можливості щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення в землі рекреаційного призначення та будівництва об’єкту рекреаційного призначення (туристичної бази) на земельній ділянці, площею 2,0 га. В ході обговорення члени ради схвалили детальний план території та рекомендували для подальшого затвердження відповідно до законодавства.

За матеріалами сайту Хмельницької обласної державної адміністрації


30.03.2015 
Громадська рада знову в робочому режимі

Сьогодні відбулось перше засідання новообраної громадської ради при райдержадміністрації.
Члени громадської ради обрали головою Мазура П.А., голову районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), заступником голови громадської ради обрано Бабія Я.П., голову Новоушицької районної організації профспілок працівників охорони здоров’я, обов’язки секретаря виконуватиме головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації О.Кремінська.
П.Мазур, якому представники громадськості вдруге довірили свої голоси, висловив побажання, щоб і надалі продовжувалась співпраця між громадською радою і райдержадміністрацією, оскільки громадська рада представляє насамперед інтереси громади.
Заступник голови адміністрації В.Бакулей відзначив, що думки представників громадськості важливі при прийнятті рішень органами місцевої влади, а всі ініціативи і пропозиції обов’язково враховуються у подальшій роботі.
Рішенням громадської ради затверджено регламент та внесено зміни до Положення про громадську раду. Зокрема, Положення доповнено ще одним пунктом, згідно з яким кожен член громадської ради може мати спеціальне посвідчення. Вирішили, що до наступного засідання буде виготовлений зразок посвідчення. Також обговорили та внесли зміни до плану роботи громадської ради на 2015 рік.
Голова районної спортивної громадської організації «Районна федерація футболу» А.Гаєвський проінформував присутніх про програму поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району на 2015-2017 рр., прийняття якої дало б можливість жителям району змістовно проводити своє дозвілля.
За рішенням громадської ради, наступне засідання буде проведено 15 квітня 2015 року.

10.02.2015 

Шановні члени районних громадських організацій!


За рішенням громадської ради запрошуємо вас взяти участь у першому засіданні оновленої громадської ради при районній державній адміністрації, яке відбудеться 10 лютого 2015 року.
Також пропонуємо вам внести пропозиції до орієнтовного плану роботи громадської ради на 2015 рік.
Початок засідання о 14.00 в приміщенні райдержадміністрації за адресою: смт Нова Ушиця, вул. Подільська, 17, 2-й поверх.
Довідки за тел. 22685, 0978485186.

31.01.2015 

Сформовано новий склад громадської ради при районній державній адміністрації

Сьогодні відбулися установчі збори по обранню нового складу громадської ради при Новоушицькій райдержадміністрації.
До ініціативної групи подали необхідні документи представники 8 громадських організацій району. Тому учасники зборів ухвалили рішення встановити чисельний склад створюваної громадської ради у кількості 8 осіб.
Під час засідання була заслухана інформація про роботу громадської ради попереднього складу. Про основні напрямки роботи ради та результати її діяльності проінформував голова громадської ради попереднього скликання П.Мазур.
Учасники зборів ухвалили рішення про відкриту процедуру голосування, обрали головуючого, секретаря та одноголосно проголосували за персональний склад громадської ради.
За підсумками голосування до складу громадської ради увійшли:
Бабій Яків Петрович – голова Новоушицька районної організації профспілок працівників охорони здоров’я;
Гаєвський Анатолій Миколайович – голова районної спортивної громадської організації «Районна федерація футболу»;
Мазур Петро Андрійович – голова районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);
Мамкута Микола Миколайович – голова районного товариства Всеукраїнської організації «Союз інвалідів України»;
Польовий Сергій Геннадійович – голова районної громадської організації «Центр соціальних і психологічних досліджень «Екоментал»;
Семенюк Володимир Петрович – голова районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України»;
Смішко Василь Іванович – голова районної ради ветеранів війни та праці;
Шуріпа Лідія Яківна – голова районної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».
Перше засідання оновленої громадської ради відбудеться 10 лютого 2015 року.
За рішенням громадської ради на нього запрошуються представники всіх громадських організацій, які проводять діяльність на території району.

27.01.2015 

До уваги членів громадських організацій!

Запрошуємо до участі у громадській раді при Новоушицькій районній державній адміністрації


У звязку з припиненням повноважень громадської ради при райдержадміністрації, утвореній у січні 2013 року, розпочата робота з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.
Пропонуємо представникам ініститутів громадянського суспільства увійти до складу нової громадської ради. Для цього до ініціативної групи з підготовки установчих зборів з обрання громадської ради при Новоушицькій районній державній адміністрації подаюються такі документи:
заява (завантажити форму);
рішення керівника громадської організації (завантажити зразок);
витяг із протоколу засідання органу управління громадської організації про делегування представника для участі в установчих зборах (завантажити зразок);
біографічна довідка делегованого представника громадської організації (завантажити зразок);
інформація про результат діяльності громадської організації (завантажити зразок);
копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.
У випадку, якщо Ваша громадська організація має інформаційні матеріали про свою діяльність, які Ви б хотіли презентувати для ознайомлення учасникам зборів, Ви можете розмістити свою інформацію на інформаційному стенді райдержадміністрації (зарезервована площа для однієї громадської організації - не більше 1 комірки для аркуша формату А-4) і/або на сторінці "Громадська рада" офіційного сайта (www.nu-rda.gov.ua) Новоушицької райдержадміністрації (з розрахунку не більше 100 КБ для одного ІГС). Звертаємо увагу, що матеріали для розміщення на стенді і сайті надаються разом із заявою.
Увага! За рішенням ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації документи приймає секретар ініціативної групи О.Кремінська до 20 січня 2015 року за адресою (каб 215 адмінбудівлі райдержадміністрації, смт Нова Ушиця, вул. Подільська, 17) або електронною поштою: rda-nu@gov.ua, admnu@ukrpost.ua, infonu@ukr.net.
У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номерами телефонів 0978485186, (03847)22685.

17.12.2014


 

Відбулися збори ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації


У зв’язку з тим, що повноваження громадської ради при райдержадміністрації припинено, сьогодні відбулась нарада з питання створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. Участь у нараді взяв керівник апарату райдержадміністрації В.Костюченко та представники громадськості.
На початку засідання В.Костюченко проінформував про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та ознайомив із порядком формування ініціативної групи.
Присутні вирішили, що до складу ініціативної групи ввійдуть діючі представники громадської ради, керівник апарату райдержадміністрації В.Костюченко та головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю О.Кремінська.
Головою ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради обрано голову районної ради ветеранів В.Смішка.
У ході засідання присутні призначили датою проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради 27 січня 2015 року, а також обговорили формат заяви та зміст оголошення про проведення зборів.

16.12.2014 

До уваги членів громадських організацій!

Відповідно до постанови Кабінет Міністрів України від 26 листопада 2014 року №688 повноваження громадської ради при райдержадміністрації припинено.
Запрошуємо Вас взяти участь у нараді з питання створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.
Захід розпочнеться о 14 годині 16 грудня 2014 року і відбудеться в приміщенні райдержадміністрації за адресою: смт Нова Ушиця, вул. Подільська, 17, 2-й поверх, каб. 214.
Довідки за тел. 22685, 21148.

08.12.2014


 

Громадська рада у робочому режимі


23 липня 2014 року відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. Крім членів дорадчого органу на зібранні були присутні голова районної ради В.Гребенюк, заступник голови райдержадміністрації В.Бакулей, керівник апарату райдержадміністрації В.Костюченко.
Першим питанням порядку денного було реорганізація Дошки пошани. З ініціативою покращити та осучаснити районну Дошку пошани «Честь і шана трударям» виступила голова районної ради В.Гребенюк. За її словами, відсутність чітких критеріїв відбору кандидатів для занесення на дошку пошани ставлять під сумнів доцільність подальшого існування такого об’єкта. За пропозицією В.Гребенюк можна замінити традиційну дошку стендом з назвою на кшталт «Життя Новоушиччини», що міститиме актуальну інформацію про район, його карту, досягнення та фотографії дітей, які своїми спортивними, культурними та іншими талантами прославляють наш край тощо.
Присутні підтримали ідею виступаючої та погодилися в тому, що дошка пошани як спадщина радянського часу вже не виконує потрібної функції.
На досить важливе і актуальне питання звернув увагу присутніх депутат районної ради С.Дзекар. За його словами, у складний для держави час селищна рада погодила передачу у власність фізичної особи приміщення стрілецького тиру, що знаходиться на території стадіону і належить місцевому спортивно-технічному клубу. Аргументовано виступаючий розповів про грубі порушення у самому процесі передачі та закликав громадськість не стояти осторонь, коли продаються за безцінь капітальні приміщення.
Члени громадської ради одноголосно підтримали депутата районної ради С.Дзекара та вирішили направити звернення до прокуратури району щодо законності дій селищної ради.
Голова громадської ради П.Мазур детально розповів про використання коштів, які збиралися на допомогу Збройним силам України. В ході звітної інформації він також поділився побаченим під час доставки допомоги військовим у зону АТО.
З пропозиціями щодо змін до Основного Закону (Конституції) України, які підготовлені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, ознайомив членів ради завідуючий сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації В.Сідлецький. В ході обговорення законопроекту присутні схвально висловились щодо пропозицій, підготовлених Мінрегіонбудом.
Представники громадськості обговорили ще ряд питань, по кожному з яких ухвалили відповідні рішення. Йшлося, зокрема, про стан виконання рішення громадської ради щодо організації дозвілля для дітей і молоді, особливо на літній період, про маркування російських товарів та широку інформаційну кампанію на підтримку українського товаровиробника в районі, про присвоєння звання «Почесного громадянина селища» А.Пасічнику.

23.07.2014  

Громадськість радить – влада дослухається.
Відбулося засідання громадської ради


Главою держави особлива уваги приділяється питанню виховання здорового підростаючого покоління, про що йдеться в нових соціальних ініціативах Президента України В.Януковича «Діти – майбутнє України».
В районі проводиться активна робота із залучення більшої кількості молоді до занять спортом, зокрема у поєднанні масових спортивних свят та індивідуальних форм спортивного захоплення за місцем проживання.
З метою вивчення питання забезпечення зайнятості дітей і молоді району у вихідні, святкові дні та вечірній час заступником голови громадської ради, головою районної федерації футболу А.Гаєвським проводилося аналітичне дослідження. Результати проведеної роботи винесено на позачергове засіданні громадської ради, яке відбулося 13 серпня за участі голови райдержадміністрації О.Московчука.
Частіше за інші у молодіжному середовищі обговорюються такі проблеми, як проведення вечірнього дозвілля та гурткової зайнятості. Серед пропозицій опитаної молоді були побажання про відкриття секції жіночого футболу, відновлення роботи фонтану в райцентрі та секції картингу, створення притулку для тварин тощо.
Учасники засідання громадської ради намітили можливі шляхи вирішення проблем для покращення дозвілля дітей та молоді. Як зазначив голова райдержадміністрації О.Московчук: «Метою діяльності органів влади є тісна співпраця з громадськістю у напрямку реалізації завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для реалізації права громадян на заняття фізичною культурою і спортом, задоволення їх потреб в оздоровчих послугах за місцем проживання та організації культурного дозвілля в місцях масового відпочинку».
По завершенню засідання, прийнято рішення заслухати питання зайнятості молоді, їх потреб рухової активності та пропаганда здорового способу життя на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації.
Члени громадської ради обговорили проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення Дня партизанської слави в районі у 2013 році», розробленого відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України з цього питання.

13.08.2013


 

Відбулось засідання громадської ради


26 березня, за участю керівника апарату райдержадміністрації В.Костюченка, відбулося чергове засідання громадської ради при Новоушицькій районній державній адміністрації.
На засіданні обговорено стан справ медицини в Новоушицькому районі в цілому.
Зокрема йшлося, про шляхи реформування галузі охорони здоров’я в районі, створення Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) і його функціонування та роботу пологового відділення центральної районної лікарні. Про ці та ряд інших питань інформувала та відповідала на запитання присутніх членів громадської ради головний лікар Новоушицької центральної районної лікарні В.Гладій.
Співдоповідачами головного лікаря були: заступник головного лікаря центральної районної лікарні В.Маршевський, голова райкому профспілки медичних працівників Я.Бабій.
Про стан поліпшення соціально-побутових умов, медичного обслуговування і медикаментозного забезпечення інвалідів ВВ війни, ветеранів війни та праці, людей похилого віку; покращення роботи закладів, що надають послуги та дотримання чинного законодавства по забезпеченню соціальних пільг та гарантій населенню району присутніх ознайомив начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації П.Мазур.
Громадською радою взято до відома інформацію доповідачів, враховано ряд пропозицій та поправок до орієнтовного плану роботи на 2013 рік.
Рішенням громадської ради наступне засідання призначено на другу половину квітня 2013 року.

26.03.13


 

Засідання громадської ради при райдержадміністрації


19 лютого відбулось перше засідання громадської ради при райдержадміністрації другого скликання.
Головою громадської ради при Новоушицькій райдержадміністрації обрано Мазура П.А., голову районної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), заступником - Гаєвського А.М., голову районної федерації футболу, обов’язки секретаря виконуватиме завідуюча сектором з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Лиськова О.О.
Також, рішенням громадської ради затверджено регламент, положення про громадську раду та план роботи громадської ради на 2013 рік.
Наступні збори громадської ради будуть проведені 20 березня 2013 року. За рішенням громадської ради на нього запрошуються представники інших громадських організацій, зареєстрованих в районі, які не увійшли до складу громадської ради.

19.02.2013ОГОЛОШЕННЯ
про проведення установчих зборів громадської ради за участю представників громадських організацій при Новоушицькій районній державній адміністрації

Шановні члени районних громадських організацій!

Запрошуємо вас взяти участь у засіданні установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Новоушицькій районні державній адміністрації, які відбудуться 5 лютого 2012 року в приміщенні райдержадміністрації. Початок зборів о 13 годині.
Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах необхідно подати документи згідно з наведеним нижче переліком.
Документи приймаються ініціативною групою до 14 січня 2013 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт Нова Ушиця, вул. Подільська, 17, приміщення райдержадміністрації, 2-й поверх каб.№211, з 8.00 до 17.00 год.ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,
що подаються до ініціативної групи з підготовки установчих зборів
ІГС по обранню громадської ради при Новоушицькій районній державній адміністарції

Заява
Рішення керівника громадської організації
Витяг із протоколу засідання органу управління громадської організації про делегування представника для участі в установчих зборах
Біографічна довідка делегованого представника громадської організації
Інформація про результат діяльності громадської організації
Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту ГС протягом останніх 2-х років

У випадку, якщо Ваш ІГС має інформаційні матеріали про свою діяльність, які Ви б хотіли презентувати для ознайомлення учасникам зборів, а також засобам масової інформації, Ви можете розмістити свою інформацію на інформаційному стенді райдержадміністрації (зарезервована площа для одного ІГС - не більше 1 комірки для аркуша формату А-4). Зверніть увагу, що матеріали для розміщення на інформаційних стендах надаються разом із заявою.

У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номерами телефонів 0679657271, (03847)22685.

Повернутись© 2005-2020 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International
вул.Подільська, 17, смт Нова Ушиця Хмельницкої області, Україна, 32600;
admin@nu-rda.gov.ua; +380688449980, (03847)21281, (03847)21170, (03847)21878