Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
English          Русский


Карта сайта
Адміністратор сайта


Повноваження голови Новоушицької районної державної адміністрації Хмельницької області

Розпорядженням Президента України від 31 березня 2015 року №383/2015-рп головою Новоушицької районної державної адміністрації Хмельницької області призначено Танасійчука Юрія Сергійовича.

 

ПОВНОВАЖЕННЯ І КОМПЕТЕНЦІЯ.

Відповідно до розподілу обов'язків між головою, першим заступником, заступником голови, керівником апарату адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 квітня 2015 року № 155/2015-р

голова районної державної адміністрації:

очолює районну державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю, несе відповідальність за виконання покладених на районну державну адміністрацію (далі - райдержадміністрація) завдань і за здійснення нею своїх повноважень.

Спрямовує діяльність райдержадміністрації на виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови обласної державної адміністрації (далі - облдержадміністрація), нормативних актів інших органів виконавчої влади вищого рівня.

Представляє райдержадміністрацію у відносинах з іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами.

Призначає на посади та звільняє з посад першого заступника, заступника голови, керівника апарату, керівників структурних підрозділів, структурних підрозділів апарату райдержадміністрації у порядку встановленому порядку.

Координує та контролює діяльність першого заступника, заступників голови, керівника апарату, керівників структурних підрозділів, структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.

Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління райдержадміністрації.

Погоджує у встановленому порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, крім керівників установ, підприємств і організацій Збройних Сил та інших військових формувань України, Міністерства внутрішніх справ України, а також керівників навчальних закладів, що призначаються на посаду за умовами конкурсу.

Координує діяльність територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та сприяють їм у виконанні покладених на ці органи завдань.

Здійснює управління об‘єктами, що перебувають у державній власності та передані до сфери управління райдержадміністрації, приймає рішення про створення, реорганізацію та ліквідацію підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління райдержадміністрації, а також контролює здійснення делегованих районною радою функцій управління майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад.

У межах затвердженого бюджету виступає розпорядником коштів райдержадміністрації, використовуючи їх лише за цільовим призначенням.

Регулярно інформує Президента України, Кабінет Міністрів України, голову облдержадміністрації та щорічно звітують перед ними про виконання райдержадміністрацією покладених на неї повноважень, а також суспільно-політичне, соціально-економічне, екологічне та інше становище на території району, вносить пропозиції з питань удосконалення чинного законодавства України і практики його реалізації, системи державного управління.

Регулярно інформує населення про стан виконання повноважень, покладених на місцеву державну адміністрацію.

Щорічно звітує перед районною радою з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку району та делегованих повноважень.

Координує реалізацію повноважень районної державної адміністрації в галузі бюджету та фінансів.

Організовує виконання районного бюджету.

Взаємодіє з органами військового управління під час планування та проведення потенційно небезпечних заходів за участю особового складу Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів з використанням озброєння і військової техніки.

Утворює для сприяння здійсненню повноважень райдержадміністрації консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби та комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції та персональний склад.

В межах своїх повноважень, на виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, актів Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які відповідно до закону забезпечують нормативно-правове регулювання власних і делегованих повноважень видає розпорядження.

Визначає граничну чисельність, фонд оплати праці працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, в межах виділених асигнувань.

Затверджує положення про апарат райдержадміністрації, положення про її структурні підрозділи, регламент райдержадміністрації.

Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня.

У межах своїх функціональних повноважень та повноважень, наданих чинним законодавством спрямовує, координує і контролює роботу:

першого заступника, заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації;

управління фінансів райдержадміністрації;

колегії райдержадміністрації;

комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації;

комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації;

робочої групи з питань координації заходів щодо впровадження в районі реформи децентралізації;

тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Забезпечує взаємодію з:

громадською радою при райдержадміністрації;

Новоушицьким районним відділом Управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області;

Новоушицьким районним судом;

органами місцевого самоврядування району;

прокуратурою Новоушицького району;

районним підрозділом (представником) Державної фінансової інспекції України в Хмельницькій області;

районним підрозділом Державної фіскальної служби України;

районними організаціями громадських організацій і політичних партій;

районними підрозділами банківських установ;

управлінням Державної казначейської служби України в Новоушицькому районі.

 


Повернутись© 2005-2018 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області

UkrNET - поисково-информационный ресурс


Версія сайта для осіб з вадами зору

Основний дизайн сайта

Ласкаво просимо!

Зворотній зв'язок:

e-mail:
admin@nu-rda.gov.ua поштова адреса:
вул.Подільська, 17,
смт Нова Ушиця
Хмельницкої області,
Україна, 32600

телефони:
+380688449980, (03847)21281, (03847)21170
fax: (03847)21878


"Гаряча лінія" з головою адміністрації:
перший вівторок місяця
з 10.00 до 11.30
за телефонами
+380688449980, (03847)21170


Режим роботи райдержадміністрації:

понеділок-четвер:
8.00-17.15
п'ятниця:
8.00-16.00
перерва на обід:
12.00-13.00
вихідні дні:
субота, неділя

Каталог
корисних
посилань