НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

03.11.2014

 

 

Нова Ушиця

 

268/2014-р

 

Про районні заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів

 

На підставі статті 6, частини 3 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року № 830/2014 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів», відповідно до розподілу обов’язків між головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 13 лютого 2012 року № 67/2012-р, з метою гідного вшанування в районі пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні:

1. Затвердити районні заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів (додаються).

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам селищної, сільських рад, іншим виконавцям затверджених заходів забезпечити їх реалізацію відповідно до компетенції, про що проінформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 1 грудня 2014 року.

3. Розпорядження голови райдержадміністрації від 4 вересня 2013 року №282/2013-р «Про районні заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні» визнати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Костюченка.

 

Заступник голови адміністрації                                                В.Бакулей

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження заступника голови районної державної адміністрації
03.11.2014 № 268/2014-р

 

РАЙОННІ ЗАХОДИ
у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів

 

1. Забезпечити належний благоустрій пам’ятників та пам’ятних знаків жертвам голоду 1932-1933 років в Україні.

Виконавчі комітети селищної, сільських рад
До 22 листопада 2014 року

 

2. Організувати у музеях, бібліотечних та клубних закладах району заходи, спрямовані на висвітлення трагічних сторінок історії України та вшанування пам’яті жертв голодоморів.

Відділи освіти, молоді та спорту, культури райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної, сільських рад, районний історико-краєзнавчий музей
Протягом листопада 2014 року

 

3. Провести обстеження матеріально-побутових умов осіб, які пережили голод, вжити заходів щодо поліпшення соціально-побутового та медичного обслуговування. Розглянути питання щодо надання зазначеній категорії осіб адресної матеріальної допомоги.

Управління соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центральна районна лікарня, виконавчі комітети селищної, сільських рад
До кінця 2014 року

 

4. Забезпечити приспущення на території району Державного прапора України, обмежити проведення у населених пунктах району розважальних заходів.

Виконавчі комітети селищної, сільських рад
22 листопада 2014 року

 

5. Вжити організаційних заходів для залучення громадськості до загальнонаціональної хвилини мовчання, оголошеної на 22 листопада 2014 року о 16.00, на вшанування пам’яті жертв голодоморів.

Виконавчі комітети селищної, сільських рад
22 листопада 2014 року

 

6. Ініціювати перед керівниками релігійних громад району проведення в День пам’яті жертв голодоморів (22 листопада) у храмах панахид за загиблими від голоду, а також проведення спільних панахид біля пам’ятних знаків жертвам голодоморів за участю керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості.

Відділ культури райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної, сільських рад
До 22 листопада 2014 року

 

7. Організувати до Дня пам’яті жертв голодоморів проведення в усіх освітніх закладах району «Уроків пам’яті». Поновити та оформити кутки та тематичні шкільні експозиції, присвячені трагічним подіям голодоморів в Україні, вшануванню пам’яті загиблих у роки тоталітарного режиму.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, адміністрація Новоушицького коледжу ПДАТУ
До 22 листопада 2014 року

 

8. Організувати в населених пунктах району проведення мітингів, покладання траурних вінків, квітів, встановлення лампад і свічок до пам’ятників, пам’ятних знаків жертвам голодоморів, інших заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів.

Виконавчі комітети селищної, сільських рад
22-24 листопада 2014 року

 

9. Організувати показ тематичних документальних та художніх фільмів про трагічні сторінки історії, пов’язані з голодом 1932-1933 років в Україні.

Відділ культури райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної, сільських рад
Листопад-грудень 2014 року

 

10. Забезпечити в місцях проведення заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів охорону громадського порядку, дотримання вимог безпеки дорожнього руху та належне медичне супроводження.

РВ УМВС України в Хмельницькій області, центральна районна лікарня, виконавчі комітети селищної, сільських рад
22 листопада 2014 року

 

11. Забезпечити висвітлення у районній газеті «Наддністрянська правда», офіційному веб-сайті райдержадміністрації скорботних заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів.

Сектор інформації та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, редакція районної газети «Наддністрянська правда»
Листопад 2014 року

 

Керівник апарату адміністрації                                                 В.Костюченко