НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11.09.2014

 

 

смт Нова Ушиця

 

223/2014-р

 

Про затвердження мережі та штатних нормативів навчальних закладів району на 2014/2015 навчальний рік

 

Відповідно до статей 6, 22, частини 3 статті 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 36 Закону України “Про загальну середню освіту”, Указу Президента України від 2 червня 1998 року № 580/98 “Про заходи щодо поліпшення функціонування та розвитку загальної середньої освіти”, відповідно до розподілу обов’язків між головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 13 лютого 2012 року № 67/2012-р, з метою створення оптимальних умов для забезпечення конституційних прав на здобуття учнями загальної середньої освіти:

1. Затвердити на 2014/2015 навчальний рік:

1.1. Мережу загальноосвітніх шкіл, класів (додається).

1.2. Мережу загальноосвітніх шкіл, які обслуговуються Струзьким міжшкільним навчально-виробничим комбінатом трудового навчання і професійної орієнтації учнів (додається).

1.3. Штатні нормативи педагогічного персоналу загальноосвітніх навчально-виховних закладів (додаються).

1.4. Штатні нормативи обслуговуючого персоналу загальноосвітніх навчально-виховних закладів (додаються).

1.5. Штатні нормативи бюджетних дошкільних закладів (додаються).

1.6. Мережу загальноосвітніх навчальних закладів, які тимчасово призупинили діяльність у зв’язку з відсутністю дітей (додається).

1.7. Списки дітей і підлітків шкільного віку.

2. Створити:

2.1. Міжшкільні факультативи у загальноосвітніх закладах (10 год. на тиждень).

2.2. При будинку дитячої творчості гуртки дитячої самодіяльності (100 год.) на базі загальноосвітніх закладів І-ІІІ ступенів.

2.3. Ввести посаду методиста з навантаженням 0,5 ставки в штатний розпис будинку дитячої творчості.

2.4. Ввести до штатного розпису методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації одну штатну одиницю завідувача районної психолого-педагогічної консультації.

3. Запровадити інклюзивне навчання на базі Струзької ЗОШ І-ІІІ ступенів та ввести посаду вихователя (асистента вчителя) для роботи з учнями, які мають вади розумового (або) фізичного розвитку, з розрахунку 0,5 ставки на клас, у якому навчаються такі діти.

4. Встановити вартість обіду для харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій у розмірі 4,50 грн.

5. В зв’язку з відсутністю учнівського контингенту призупинити діяльність освітніх округів на базі Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Глібівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Струзької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

6. Координацію робіт з виконання цього розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації М.Власову.

7. Розпорядження голови райдержадміністрації від 16 вересня 2013 року №291/2013-р “Про затвердження мережі та штатних нормативів навчальних закладів району на 2013/2014 навчальний рік” визнати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Костюченка.

 

Заступник голови адміністрації                                                В.Бакулей