НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23.01.2014

 

 

смт Нова Ушиця

 

4/2014-рк

 

Про встановлення надбавок

 

Відповідно до статті 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»:

1. Встановити надбавку за виконання особливо важливої роботи начальнику управління фінансів районної державної адміністрації у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця і вислугу років.

2. Встановити надбавку за виконання особливо важливої роботи заступнику начальника – начальнику бюджетного відділу управління фінансів районної державної адміністрації у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця і вислугу років.

3. Начальнику відділу бухгалтерського обліку і контролю та господарського обслуговування – головному бухгалтеру управління фінансів райдержадміністрації видатки пов’язані з прийняттям цього розпорядження, здійснювати в межах асигнувань на оплату праці, передбачених у кошторисі райдержадміністрації.

 

Голова адміністрації                                                                  О.Московчук