НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09.01.2014

 

 

смт Нова Ушиця

 

2/2014-рк

 

Про проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями районної державної адміністрації покладених на них обов'язків і завдань

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року № 1922 «Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців», Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань, затвердженого наказом Головного управління державної служби України від 31 жовтня 2003 року №122, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 листопада 2003 року за №1063/8З84, розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 грудня 2009 року № 781/09-р «Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями районної державної адміністрації покладених на них обов'язків і завдань»:

1. Провести щорічну оцінку виконання державними службовцями апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації покладених на них обов’язків і завдань з 20 січня до 5 лютого 2014 року.

2. Сектору кадрової роботи відділу організаційно-кадрової роботи апарату  райдержадміністрації організувати проведення щорічної оцінки в апараті та відділах культури, освіти, молоді та спорту, архівному, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва, економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури, службі у справах дітей районної державної адміністрації.

3. Керівникам управлінь соціального захисту населення, агропромислового розвитку та фінансів районної державної адміністрації забезпечити необхідну організаційну роботу з проведення у вказані терміни щорічної оцінки та до 7 лютого 2014 року надати до сектору кадрової роботи відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації інформацію про результати щорічної оцінки.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Костюченка.

 

Голова адміністрації                                                                  О.Московчук