НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

21.02.2013

 

 

смт Нова Ушиця

 

32/2013-р

 

Про виконання програми соціально-економічного розвитку Новоушицького району на 2012 рік

 

На підставі статей 6, 17, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", за результатами аналізу на засіданні колегії райдержадміністрації виконання програми соціально-економічного розвитку Новоушицького району на 2012 рік:

1. Відзначити, що протягом 2012 року органами влади району вжито необхідних заходів щодо впровадження економічних реформ у районі, забезпечення його комплексного розвитку, належного життєвого рівня населення та збереження стабільної суспільно-політичної ситуації.

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

2.1. Провести аналіз причин низької врожайності в окремих сільськогосподарських підприємствах та надати їм методичну і практичну допомогу в освоєнні нових технологій вирощування сільськогосподарських культур.

2.2. Проводити роботу з керівниками та спеціалістами агроформувань з питань розвитку тваринництва.

2.3. Сприяти залученню коштів державного та обласного бюджетів через відповідні програми на розвиток галузі тваринництва.

3. Управлінню агропромислового розвитку, відділам економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури, культури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації спільно з виконкомами сільських та селищної рад сприяти розробці конкретних інвестиційних пропозицій (проектів) та доведенню інформації до потенційних інвесторів.

4. Управлінням агропромислового розвитку, соціального захисту населення, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації сприяти:

4.1. Зростанню рівня реальної заробітної плати працівників підприємств, установ, організацій району.

4.2. Виконанню завдань щодо створення нових робочих місць в районі.

5. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації розробити до 1 квітня 2013 року інвестиційний паспорт району.

6. Управлінню агропромислового розвитку, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації:

6.1. Активізувати роботу щодо стимулювання підприємств, які здійснюють свою діяльність на території району, до експорту власної продукції.

6.2. Спрямовувати зусилля на забезпечення стабільної роботи промислових підприємств, сприяти освоєнню нових видів конкурентоздатної продукції на основі впровадження нових технологій, збільшенню кількості інноваційно-активних підприємств в районі.

7. Новоушицькій філії ПАТ «Хмельницькгаз» та Новоушицькому РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго» вжити заходів щодо забезпечення стовідсоткової оплати підприємствами, установами, організаціями району за спожиті природний газ та електроенергію.

8. Управлінню фінансів райдержадміністрації тримати на контролі наповнення дохідної частини місцевих бюджетів та ефективне використання бюджетних коштів.

9. Рекомендувати:

9.1. Управлінню Пенсійного фонду України в Новоушицькому районі вживати заходів щодо погашення заборгованості економічно-активних платників до Пенсійного фонду України.

9.2. Новоушицькому відділенню Дунаєвецької міжрайонної державної податкової інспекції вжити заходів щодо скорочення податкового боргу з податків, що надходять до державного та місцевого бюджетів.

9.3. Головним розпорядникам коштів районного бюджету, сільським, селищному головам з метою підвищення ефективності використання бюджетних коштів при закупівлі продуктів харчування в заклади соціальної сфери надавати перевагу безпосереднім товаровиробникам, оптовим постачальникам продуктів харчування.

9.4. Сільським, селищному головам, начальникам відділів освіти, молоді та спорту, культури райдержадміністрації, головному лікарю центру первинної медико-санітарної допомоги забезпечити виготовлення документації, що підтверджує право користування земельними ділянками, які закріплені за закладами соціальної сфери.

9.5. Сільським головам спільно з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечити облаштування внутрішніх вбиралень в ДНЗ району.

9.6. Сільським головам вживати заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району.

10. Головному лікарю центральної районної лікарні:

10.1. Тримати на контролі надання медичної допомоги пільговим категоріям населення.

10.2. Забезпечувати виконання протитуберкульозних заходів в районі.

10.3. Продовжувати роботу з оптимізації ліжкового фонду центральної районної лікарні.

11. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

11.1. Вжити відповідних заходів щодо покращення матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів району.

11.2. Забезпечувати надання якісної дошкільної освіти в ДНЗ району.

11.3. Здійснювати координацію виконання заходів, передбачених програмою розвитку освіти Новоушицького району на 2011-2015 роки.

12. Службі у справах дітей райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, рекомендувати виконавчим комітетам сільських та селищної рад активізувати роботу щодо влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання.

13. Відповідальним за організацію роботи з виконання показників, за якими проводиться оцінка результатів діяльності районної державної адміністрації, визначеним розпорядженням голови райдержадміністрації від 6 серпня 2012 року №413/2012-р, вживати вичерпних заходів для поліпшення показників, які погіршилися або мають низькі значення.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                                  О.Московчук