НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14.11.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

606/2012-р

 

Про районні заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів

 

На підставі статті 6, частини 3 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 26 листопада 1998 року №1310/98 «Про встановлення Дня пам’яті жертв голодоморів», розпорядження голови облдержадміністрації від 13 листопад 2012 року №336/2012-р «Про план обласних заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів», з метою гідного вшанування в районі пам’яті жертв голоду, забезпечення належної організації та проведення заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів:

1. Затвердити районні заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів (додаються).

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам селищної, сільських рад, іншим виконавцям затверджених заходів забезпечити їх реалізацію відповідно до компетенції про що проінформувати сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації до 1 грудня 2011 року.

3. Розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 21 листопада 2011 року №583/10-р «Про районні заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» визнати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Ковальську.

 

Голова адміністрації                                                                  О.Московчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної державної адміністрації
14.11.2012 № 606/2012-р

 

РАЙОННІ ЗАХОДИ
у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів

 

1. Забезпечити належний благоустрій пам’ятників та пам’ятних знаків жертвам голоду 1932-1933 років в Україні.

Виконавчі комітети селищної, сільських рад
До 23 листопада 2012 року

 

2. Організувати у музеях, бібліотечних та клубних закладах району заходи, спрямовані на висвітлення трагічних сторінок історії України та вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років.

Відділи освіти, культури і туризму райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної, сільських рад, районний історико-краєзнавчий музей
23-30 листопада 2012 року

 

3. Провести обстеження матеріально-побутових умов осіб, які пережили голод, вжити заходів щодо поліпшення соціально-побутового та медичного обслуговування. Розглянути питання щодо надання зазначеній категорії осіб адресної матеріальної допомоги.

Управління праці та соціального захисту населення, центральна районна лікарня, районна рада, виконавчі комітети селищної, сільських рад
До кінця 2012 року

 

4. Забезпечити приспущення на території району Державного прапора України, обмежити проведення у населених пунктах району розважальних заходів.

Виконавчі комітети селищної, сільських рад
24 листопада 2012 року

 

5. Ініціювати перед керівниками релігійних організацій району проведення в День пам’яті жертв голодоморів (24 листопада) у храмах панахид за загиблими від голоду, а також проведення спільних панахид біля пам’ятних знаків жертвам голодоморів за участю керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної, сільських рад
До 23 листопада 2012 року

 

6. Організувати до Дня пам’яті жертв голодоморів проведення в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району «Уроків пам’яті». Поновити та оформити кутки та тематичні шкільні експозиції, присвячені трагічним подіям голоду 1932-1933 років в Україні, вшануванню пам’яті загиблих у роки тоталітарного режиму.

Відділ освіти райдержадміністрації
До 23 листопада 2012 року

 

7. Організувати в населених пунктах району проведення мітингів, покладання траурних вінків, квітів, встановлення лампад і свічок до пам’ятників, пам’ятних знаків жертвам голодоморів, інших заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів.

Виконавчі комітети селищної, сільських рад
23-24 листопада 2012 року

 

8. Організувати показ тематичних документальних та художніх фільмів про трагічні сторінки історії, пов’язані з голодом 1932-1933 років в Україні.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної, сільських рад
Листопад-грудень 2012 року

 

9. Забезпечити в місцях проведення заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів охорону громадського порядку, дотримання вимог безпеки дорожнього руху та належне медичне супроводження.

Райвідділ УМВС України в Хмельницькій області, центральна районна лікарня, виконавчі комітети селищної, сільських рад
23 листопада 2012 року

 

10 Забезпечити висвітлення у районній газеті «Наддністрянська правда», офіційному веб-сайті райдержадміністрації скорботних заходів з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, редакція районної газети «Наддністрянська правда»
Листопад 2012 року

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                 В.Костюченко