НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12.10.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

548/2012-р

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

 

Керуючись статтями 17, 122, 124, 134, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, статтями 6, 21, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статтями 20, 50, 51 Закону України „Про землеустрій”, пунктами 3, 11 постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року № 677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам (за списком згідно з додатком):

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення громадянам (за списком згідно з додатком) земельної ділянки площею 0,1995 га в оренду для обслуговування нежитлової будівлі кузні, що належить їм на праві спільної часткової власності за рахунок земель державної власності, які відносяться до категорії земель сільськогосподарського призначення (угіддя – під господарськими будівлями та дворами) на території Івашковецької сільської ради.

2. Передати громадянам (за списком згідно з додатком) земельну ділянку площею 0,1995 га. в оренду терміном на 49 років для обслуговування нежитлової будівлі кузні, що належить їм на праві спільної часткової власності за рахунок земель державної власності, які відносяться до категорії земель сільськогосподарського призначення (угіддя – під господарськими будівлями та дворами) на території Івашковецької сільської ради.

3. Відділу Держкомзему у Новоушицькому районі розробити договір оренди та подати його на розгляд райдержадміністрації.

 

Голова адміністрації                                                                О.Московчук

 

Додаток

до розпорядження голови районної державної адміністрації
12.10.2012 № 548/2012-р

 

СПИСОК
громадян, яким затверджується проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,1995 для обслуговування нежитлової будівлі кузні, що належить їм на праві спільної часткової власності за рахунок земель державної власності, які відносяться до категорії земель сільськогосподарського призначення (угіддя – під господарськими будівлями та дворами) на території Івашковецької сільської ради

 

Васильєва Олена Павлівна

Гребенюк Олександра Леонтіївна

Гречанюк Валерій Тимофійович

Слободянюк Ірина Степанівна

Трофанюк Анастасія Іванівна

Трофанюк Ганна Йосипівна

Трофанюк Ксенія Антонівна

Трофанюк Михайло Прокопович

 

Керівник апарату адміністрації                                                 В.Костюченко