НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27.09.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

515/2012-р

 

Про готовність підприємств житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах

 

Керуючись статтями 6, 20, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства, своєчасного початку опалювального сезону 2012-2013 років, за результатами розгляду цього питання на засіданні колегії райдержадміністрації:

1. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищної рад до 1 жовтня 2012 року завершити ремонти закладів соціальної сфери.

2. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Л.Громяк забезпечити в повному обсязі фінансування бюджетних установ на оплату використаної електричної енергії, природного газу в межах кошторисів, передбачених в місцевих бюджетах.

3. Рекомендувати сільським, селищному головам, начальнику філії «Новоушицький райавтодор» О.Когуту, директору ГП «Водоканал» О.Цимбалюк створити необхідний запас паливо-мастильних та посипочних матеріалів, підготувати техніку і механізми для забезпечення безперебійної роботи в зимовий період мереж водопроводу, водовідведення, належного утримання доріг району та вулиць і тротуарів населених пунктів району.

4. Начальникам відділів культури і туризму (М.Довганюк), освіти райдержадміністрації (М.Власова), рекомендувати головному лікарю центральної районної лікарні (В.Гладій) спільно із виконкомами сільських, селищної рад вжити заходів щодо вчасного початку опалення відомчих закладів в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

5. Виконавцям, визначеним цим розпорядженням, про проведену роботу інформувати відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації до 30 жовтня 2012 року.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Бакулея.

 

Голова адміністрації                                                                  О.Московчук