НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

06.09.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

465/2012-р

 

Про заходи щодо попередження вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних та тютюнових виробів

 

Відповідно до статті 8 Закону України „Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", статті 15 Закону України „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи рішення засідання круглого столу з питань координації діяльності органів виконавчої влади, громадських організацій з попередження вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних напоїв та тютюнових виробів, з метою підвищення ефективності попередження вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних та тютюнових виробів:

1. Затвердити заходи з поліпшення роботи з попередження вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних та тютюнових виробів (додаються).

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації рекомендувати іншим виконавцям затверджених заходів забезпечити їх реалізацію, про що інформувати відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Ковальську.

 

Голова адміністрації                                                                  О.Московчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної державної адміністрації

06.09.2012 № 465/2012-р

 

ЗАХОДИ
з поліпшення роботи з попередження вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних та тютюнових виробів

 

1. Посилити контроль за виконанням вимог Законів України та інших нормативно-правових актів підприємцями району щодо заборони продажу неповнолітнім тютюнових, алкогольних та слабоалкогольних виробів, вжити дієвих заходів щодо недопущення вживання цих виробів у місцях заборонених законодавством України.

Новоушицький РВ УМВС України у Хмельницькій області, служба у справах дітей райдержадміністрації

Протягом року

 

2. Розглянути питання запровадження обмеження щодо реалізації алкогольних напоїв на територіях населених пунктів сільських, селищної рад.

Виконавчі комітети селищної, сільських рад

Протягом вересня-жовтня 2012 року

 

3. Активізувати виховну роботу в закладах освіти з питань попередження вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. Провести додаткову роз'яснювальну роботу з батьками неповнолітніх, включивши питання попередження вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів до планів виховної роботи та тематики проведення класних, загальношкільних та студентських батьківських зборів.

Відділ освіти райдержадміністрації, Новоушицький технікум Подільського державного аграрно-технічного університету, Новоушицький РВ УМВС України у Хмельницькій області

Протягом року

 

4. Провести обстеження житлово-побутових умов проживання, способу життя та поведінки в суспільстві неповнолітніх, батьки яких зловживають алкогольними напоями та ведуть аморальний спосіб життя; молоді схильної до вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, психотропних речовин та прекурсорів.

За результатами обстеження вжити превентивних заходів (надання психологічної, інформаційної, правової допомоги, індивідуальних консультативних послуг).

Новоушицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Новоушицький РВУМВС України у Хмельницькій області, виконавчі комітету селищної, сільських рад

Протягом року

 

5. Посилити роз'яснювальну роботу працівників закладів охорони здоров’я в населених пунктах району з питань профілактики вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних напоїв та тютюнових виробів, психотропних речовин та прекурсорів, забезпечити проведення зустрічей медичних працівників з неповнолітніми та молоддю.

Новоушицька центральна районна лікарня, Новоушицький районний центр соціальних ;служб для сім'ї, дітей та молоді, виконавчі комітети селищної, сільських рад

Протягом року

 

6. Організувати проведення рейдів-перевірок місць громадського відпочинку з метою попередження вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних та тютюнових виробів.

Новоушицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, відділи у справах сім'ї, молоді та спорту, освіти райдержадміністрації, Новоушицький РВ УМВС України у Хмельницькій області

Протягом року

 

7. Забезпечити висвітлення питань попередження вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів в районній газеті „Наддністрянська правда".

Редакція районної газети Наддністрянська правда, Новоушицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, відділи у справах сім'ї, молоді та спорту, освіти райдержадміністрації, Новоушицький РВ УМВС України у Хмельницькій області

Постійно

 

8. Посилити контроль за дотриманням правил торгівлі алкогольними напоями, у тому числі слабоалкогольними, не допускати їх реалізації у непристосованих приміщеннях, навчальних закладах, місцях проживання студентів та учнів.

Новоушицьке відділення Дунаєвецької міжрайонної державної податкової інспекції, Новоушицький РВ УМВС України у Хмельницькій області

Протягом року

 

9. Збільшити кількість соціальної реклами щодо переваг здорового способу життя та надання інформації про негативні наслідки вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, у тому числі неповнолітніми.

Новоушицька центральна районна лікарня, Новоушицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, відділи у справах сім'ї, молоді та спорту, освіти райдержадміністрації, редакція районної газети „Наддністрянська правда"

Протягом року

 

10. Систематично проводити у навчальних закладах лекції та семінари про шкідливий вплив вживання алкогольних та тютюнових, виробів на здоров'я людини.

Відділ освіти райдержадміністрації, Новоушицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Новоушицька центральна районна лікарня, Новоушицький технікум Подільського державного аграрно-технічного університету

Протягом року

 

11. При уточненні показників районного бюджету на 2012 рік і формуванні проекту районного бюджету на 2013 рік передбачити виділення коштів для забезпечення проведення виїзних рейдів-перевірок місць громадського відпочинку в населених пунктах району, з метою попередження вживання неповнолітніми та молоддю алкогольних та тютюнових виробів, на виконання районної програми «Молодь Новоушиччини».

Фінансове управління райдержадміністрації

Вересень-грудень 2012 року

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                 В.Костюченко