НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

21.06.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

362/2012-р

 

Про виконання виконавчим комітетом Вільховецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади

 

Керуючись статтями 6, 35, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року №339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», розглянувши на засіданні колегії райдержадміністрації акт, складений за результатами перевірки виконання виконавчим комітетом Вільховецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади:

1. Рекомендувати виконавчому комітету Вільховецької сільської ради:

1.1. Звернути увагу на проведення щомісячного детального аналізу виконання бюджету.

1.2. Проводити відповідну роботу щодо стовідсоткового використання земель, придатних для використання в сільськогосподарському виробництві, слідкувати за охороною та використанням земель.

1.3. Привести до державних будівельних норм під’їзні доріжки для людей з обмеженими фізичними можливостями обладнані до об’єктів соціальної сфери та сприяти їх облаштуванню до культових споруд.

1.4. Тримати на контролі сплату земельного податку фізичними особами, які уклали договори оренди земельних ділянок із суб’єктами господарювання

1.5. Виготовити технічні паспорти на об’єкти нерухомості, в яких розміщені установи соціальної сфери.

1.6. Розробити та оновити генеральні плани населених пунктів сільської ради.

1.7. Покращити роботу комунального підприємства з надання різних видів послуг.

1.8. Вивчити питання взяття на баланс сільської ради місцевого водопроводу.

1.9. Забезпечувати виконання всіх вимог Інструкції з обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, що видаються державними органами реєстрації актів цивільного стану на підтвердження юридичних фактів в Україні.

1.10. Поновити інформаційні стенди щодо порядку державної реєстрації актів цивільного стану.

1.11. Систематично проводити обстеження житлово-побутових умов проживання неблагополучних сімей.

1.12. Приділяти більше уваги наданню допомоги в грошовій та натуральній формі ветеранам війни і праці, одиноким пристарілим громадянам.

1.13. Вирішити питання проведення ремонту житла для медичних працівників амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

1.14. Розробити та затвердити на засіданні виконкому сільської ради заходи щодо ліквідації недоліків з виконання делегованих повноважень та забезпечити їх виконання.

1.15. Вживати всіх, наданих законом заходів для вирішення, у найкоротші терміни, питання облаштування території під кладовище в с.Маціорськ.

2. Рекомендувати Вільховецькому сільському голові А.Шевчуку:

2.1. Взяти на особистий контроль підготовку проектів рішень виконавчого комітету, власних розпоряджень, чітко дотримуватись вимог законодавства при їх виданні.

2.2. Встановити чіткий контроль за виконанням прийнятих виконкомом рішень та розпоряджень сільського голови.

2.3. Проінформувати депутатів сільської ради про результати вивчення робочою групою райдержадміністрації питання виконання виконавчим комітетом Вільховецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади і розгляд цього питання на засіданні колегії райдержадміністрації.

2.4. Про виконання цього розпорядження проінформувати до 1 листопада 2012 року.

3. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Костюченка.

 

Голова адміністрації                                                                  О.Московчук