НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23.05.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

291/2012-р

 

Про організацію спільної роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Пенсійного фонду України в районі щодо забезпечення збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України

 

На підставі статей 13, 23 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, законів України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування ”, “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ”, з метою виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича, закріплення та розвитку позитивних тенденцій щодо збільшення у 2012 році надходжень власних коштів до бюджету Пенсійного фонду України в районі, посилення соціальних гарантій працюючих шляхом попередження порушень законодавства про оплату праці, її легалізації та законодавства про єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, за результатами розгляду питання на засіданні колегії райдержадміністрації:

1. Розглядати щоквартально хід виконання завдання з погашення заборгованості із платежів до Пенсійного Фонду України на засіданнях районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з управлінням Пенсійного фонду України в Новоушицькому районі та Новоушицьким відділенням Дунаєвецької міжрайонної державної податкової інспекції з метою збільшення чисельності працюючих і мобілізації надходжень до бюджетів усіх рівнів у 2012 році активізувати діяльність робочої групи з питань легалізації заробітної плати та “тіньової” зайнятості населення.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювати постійний моніторинг кількості суб’єктів господарювання, які нараховують працівникам заробітну плату на рівні, меншому ніж встановлено законом за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Заслуховувати на засіданнях робочої групи зі сприяння легалізації тіньової зайнятості населення та тіньової заробітної плати керівників підприємств, що виплачують заробітну плату в розмірах, менше мінімально встановленого рівня.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації тримати на постійному контролі стан дотримання законодавчо встановлених мінімальних гарантій з оплати праці на підприємствах району.

5. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації сприяти ліквідації боргів до бюджету Пенсійного фонду України економічно активних сільськогосподарських підприємств та підприємств із безнадійним боргом.

6. Державному реєстратору райдержадміністрації при видачі дозвільних документів на здійснення торгівельно-посередницької діяльності підприємницької діяльності вказувати в документації такі реквізити: адреси місць торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, графік їхньої роботи, кількість робочих місць із зазначенням повноти зайнятості.

7. Рекомендувати:

7.1. Новоушицькому районному центру зайнятості при укладенні трудових договорів із застрахованими особами звертати увагу на інформацію в дозвільних документах про кількість робочих місць і повноту зайнятості; при реєстрації трудових договорів проводити роз’яснювальну роботу із громадянами – підприємцями, що використовують найману працю.

7.2. Управлінню Пенсійного фонду України в районі:

7.2.1 Вжити вичерпних заходів щодо виконання планових завдань з наповнення бюджету Пенсійного фонду України у 2012 році.

7.2.2 Застосовувати, передбачені законодавством України, заходи до платників, які порушують порядок сплати єдиного внеску, платежів до Пенсійного фонду України.

7.2.3 Забезпечити своєчасне реагування на негативні тенденції у провадженні справ про банкрутство зокрема, затягування процедур внаслідок бездіяльності арбітражних керуючих.

7.2.4 Забезпечити координацію роботи з районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування, соціальними партнерами та контролюючими органами з питань наповнення бюджету Пенсійного фонду України в районі та зменшення заборгованості.

7.2.5. Вжити вичерпних заходів щодо ліквідації заборгованості економічно активних підприємств зі сплати внесків до Пенсійного фонду України.

7.3. Новоушицькому районному управлінню юстиції:

7.3.1 Забезпечувати постійний контроль щодо стягнення коштів за виконавчими документами Пенсійного фонду України в районі.

7.3.2 Активізувати роботу щодо звернення стягнення заборгованості на майно боржника, що перебуває в інших осіб, а також на майно та кошти, належні боржникові від інших осіб (дебіторська заборгованість), з метою вжиття заходів із забезпечення погашення боргів до Пенсійного фонду України в районі.

8. Управлінням, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади забезпечити виконання цього розпорядження, про що інформувати районну державну адміністрацію щомісяця, не пізніше 15 числа, наступного за звітним.

9. Розпорядження першого заступника голови районної державної адміністрації від 16.06.2011 року №304/2011-р “ Про організацію спільної роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Пенсійного фонду України в районі щодо забезпечення збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України" та від 27 жовтня 2011 року № 529/2011-р ”Про хід виконання розпорядження першого заступника голови районної державної адміністрації від 16.06.2011 року №304/2011-р “Про організацію спільної роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Пенсійного фонду України в районі щодо забезпечення збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України", визнати такими, що втратили чинність.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації                                                                  О.Московчук