НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

05.04.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

206/9/2012-ср

 

Про відзначення в районі 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

 

Керуючись статями 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 22.03.2012 року №207/2012 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.03.2012 року №154-р «Про заходи з підготовки і відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, з метою належного відзначення в районі 6ї-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, гідного вшанування подвигу захисників Батьківщини:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки відзначення в районі 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (додається) та план заходів з відзначення в районі 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (додається).

2. Затвердити кошторис витрат для фінансування заходів з нагоди відзначення 67-ї річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні (додається).

4. Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Л.Громяк профінансувати районну раду з районного бюджету згідно затвердженого кошторису.

5. Бухгалтеру районної ради Г.Стандрійчук провести відповідні розрахунки згідно із затвердженим кошторисом.

6. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчому апарату районної ради, рекомендувати селищному, сільським головам, іншим виконавцям затверджених заходів забезпечити їх реалізацію відповідно до компетенції, про що інформувати сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації до 20 числа щомісячно протягом 2012 року.

7. Розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації від 28 квітня 2011 року «Про відзначення в районі 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» визнати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Костюченка.

 

Голови адміністрації

Голова ради

О.Московчук

В.Барчишин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради

05.04.2012 № 206/9/12-ср

 

Склад організаційного комітету з підготовки відзначення в районі 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

 

МОСКОВЧУК Олександр Євгенович

- голова районної державної адміністрації, співкерівник робочої групи

БАРЧИШИН Віктор Володимирович

- голова районної ради, співкерівник робочої групи

ВЕРБІЦЬКИЙ Олександр Іванович

- селищний голова (за згодою)

ВЄТРОВ Михайло Миколайович

- начальник цеху електрозв’язку (за згодою)

ВЛАСОВА Маргарита Миколаївна

- начальник відділу освіти райдержадміністрації

ГАРБУЗ Василь Васильович

- начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

ГЛАДІЙ Валентина Євгенівна

- головний лікар центральної районної лікарні

ГНАТУЦЬ Леся Ярославівна

- редактор районної газети «Наддністрянська правда»

ГРИНЧУК Олександр Володимирович

- начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації

ГРОМЯК Лілія Петрівна

- начальник фінансового управління райдержадміністрації

ГРУШКО Наталія Василівна

- начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

ДЕРГУНОВА Марія Прохорівна

- заступник голови районної ради

ДИТИНЮК Світлана Анатоліївна

- голова правління районного споживчого товариства (за згодою)

ДІДИК Ірина Григорівна

- начальник архівного відділу райдержадміністрації

ДОВГАНЮК Микола Михайлович

- начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації

ЛИСЬКОВА Оксана Олексіївна

- завідуюча сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

МЕЛЬНИК Олександр Борисович

- військовий комісар Віньковецько-Новоушицького об’єднаного районного комісаріату (за згодою)

МУЖИЛО Олександр Леонтійович

- начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації

СЕМЕНЮК Володимир Петрович

- директор районного центру кінообслуговування населення

СМІШКО Василь Іванович

- голова районної ради ветеранів (за згодою)

ЯЦЕНКО Сергій Михайлович

- начальник Новоушицького РВ УМВСУ в Хмельницькій області (за згодою)

 

Керівник апарату адміністрації

Керуючий справами виконавчого апарату ради

В.Костюченко

В.Зваричук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради

05.04.2012 № 206/9/12-ср

 

ПЛАН

 заходів з відзначення в районі 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

1. Посилення соціального захисту ветеранів війни:

1.1. Забезпечити виконання обласної та районної комплексних програм соціального захисту населення на 2012 рік, надаючи першочергову перевагу виконанню заходів, спрямованих на поліпшення соціального захисту та життєзабезпечення ветеранів війни, насамперед інвалідів війни, учасників бойових дій, вдів загиблих у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

Протягом року

 

1.2. Активізувати роботу з виконання плану дій щодо поліпшення життєзабезпечення ветеранів війни на 2012 рік, затвердженого постановами Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2011 року №341 «Про розміри разової грошової допомоги, що виплачується у 2012 році відповідно до Законів України «Про статус ветерана війни та гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань».

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, центральна районна лікарня, виконкоми сільських, селищної рад

До 1 червня 2012 року

 

1.3. Здійснити додаткове медичне та матеріально-побутове обстеження умов проживання ветеранів війни з проведенням першочергової диспансеризації та наданням адресної грошової допомоги та допомоги у вирішенні соціальних та побутових проблем.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, центральна районна лікарня, виконкоми сільських, селищної рад

Протягом року

 

1.4. При коригуванні місцевих бюджетів передбачити видатки на виконання програм, якими передбачено заходи з поліпшення добробуту та медичного забезпечення ветеранів війни.

Фінансове управління райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

Протягом року

 

1.5. Сприяти забезпеченню ветеранів війни слуховими апаратами, кардіостимуляторами, ендопротезами суглобів, інвалідними візками, проведенню протезування кінцівок та зубопротезування осіб, які перебувають на обліку в медичних та протезно-ортопедичних закладах.

Центральна районна лікарня, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

Протягом року

(учасників бойових дій – до травня 2012)

 

1.6. Вживати заходів для забезпечення житловою площею відповідно до законодавства ветеранів війни, які потребують поліпшення житлових умов, проведення ремонту їх житлових будинків і квартир, виділення ветеранам війни твердого палива та скрапленого газу.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

Протягом року

 

2. Організаційні заходи:

 

2.1. Забезпечити упорядкування військових кладовищ, братських та одиноких могил, скульптурних, архітектурних та інших споруд і об'єктів, що увічнюють пам'ять про Перемогу та подвиги її учасників, святкове тематичне оформлення місць проведення урочистих та меморіальних заходів.

Виконкоми сільських, селищної рад

До 8 травня 2012 року

 

2.2. Організувати відвідування інвалідів та учасників бойових дій, які перебувають на лікуванні в лікарнях, інтернатних закладах системи соціального захисту населення, з метою роз’яснення внесених змін та доповнень до діючого законодавства у сфері охорони здоров’я, соціального захисту та пенсійного забезпечення населення.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, центральна районна лікарня, управління Пенсійного фонду України у Новоушицькому районі

До 8 травня 2012 року

 

2.3. Забезпечити проведення у Вільховецькому будинку-інтернаті, територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) тематичних вечорів, зустрічей, святкових концертів та обідів для ветеранів війни, вручення ветеранам війни квітів, святкових та цінних подарунків.

Управління праці та соціального захисту населення, відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

До 8 травня 2012 року

 

2.4. Організувати оновлення і поповнення у закладах освіти і культури експозицій та ремонт кімнат бойової слави, обладнання тематичних полиць, виставок літератури, присвячених 67-річчю Великої Перемоги.

Відділи освіти, культури і туризму райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

До 9 травня 2012 року

 

2.5. Забезпечити запалення з 9.00 до 12.00 години 9 травня 2012 року Вічного вогню біля пам’ятника загиблим воїнам в смт Нова Ушиця, несення біля нього Почесної варти з числа учнів навчальних закладів.

Виконком селищної ради, відділ освіти райдержадміністрації

9 травня 2012 року

 

2.6. Провести у загальноосвітніх навчальних закладах тематичні уроки, лекції, краєзнавчі конференції, літературні читання, «круглі столи», бесіди з історії Великої Вітчизняної війни за участю ветеранів, учасників бойових дій, працівників тилу періоду війни, екскурсії до музеїв, походи по місцях бойової слави.

Відділ освіти райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

До 9 травня 2012 року

Вересень-грудень 2012 року

 

2.7. Провести у населених пунктах району урочисті і меморіальні заходи (мітинги з покладанням вінків і квітів до відповідних пам’ятників, урочисті зустрічі керівників місцевих органів влади з ветеранами війни, святкові концерти, обіди тощо), присвячені 67-й річниці Перемоги.

Виконкоми сільських, селищної рад

До 9 травня 2012 року

 

2.8. Сприяти участі делегації ветеранів-жителів району в обласних урочистих зборах та святковому концерті і урочистому прийомі (фуршеті) з нагоди відзначення 67-ї річниці Перемоги.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

9 травня 2012 року

 

2.9. Організувати виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів в музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, проведення творчих зустрічей, концертних програм з виконанням пісень воєнних часів.

Відділи культури і туризму райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

Травень 2012 року

 

2.10. Організувати безкоштовний показ у населених пунктах району хронікально-документальних та художніх фільмів про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 років із залученням максимальної кількості населення, особливо студентів, молоді та старшокласників загальноосвітніх шкіл.

Відділи освіти, культури і туризму райдержадміністрації, районний центр кінообслуговування населення

Травень 2012 року

 

2.11. Організувати широке висвітлення заходів з відзначення в районі 67-ї річниці Перемоги, сторінок історії Великої Вітчизняної та Другої Світової війн.

Редакція газети «Наддністрянська правда», сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

До 9 травня 2012 року

 

2.12. Забезпечити у місцях проведення заходів з відзначення 67-ї річниці Перемоги:

2.12.1. Охорону громадського порядку та дотримання вимог безпеки дорожнього руху.

РВ УМВС України в області;

2.12.2. Медичне супроводження та належний санітарний стан.

Центральна районна лікарня, виконкоми сільських, селищної рад

9 травня 2012 року

 

Керівник апарату адміністрації

Керуючий справами виконавчого апарату ради

В.Костюченко

В.Зваричук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради

05.04.2012 № 206/9/12-ср

 

КОШТОРИС ВИТРАТ

для фінансування заходів щодо святкування 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

 

№ з/п

Заходи

Сума (грн.)

Примітка

1

Транспортні витрати на перевезення делегації району для участі в обласних заходах

300,00

30 л х 10,00 грн. = 300,00

2

Квіткова продукція

300,00

60 ветеранів = (60 гвоздик х 5,00 грн.) = 300,00 грн.

3

Придбання вінків

400,00

2 шт. х 200,00 = 400,00

Всього

1000,00

 

 

Керівник апарату адміністрації

Керуючий справами виконавчого апарату ради

В.Костюченко

В.Зваричук