НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

22.03.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

178/2012-р

 

Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів

 

Керуючись статтею 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтею 9 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, з метою належного виконання Указу Президента України від 4 листопада 2008 року № 995/2008 „Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів і зелених насаджень”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2009 року № 1320-р «Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки», від 31 березня 2010 року № 777-р «Про деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», розпорядження голови облдержадміністрації від 21 березня 2012 року № 65/2012-р «Про проведення в області щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів»:

1. Провести з 25 березня до 8 травня 2012 року щорічну акцію «За чисте довкілля» та день благоустрою територій населених пунктів району у третю суботу квітня.

2. Утворити робочу групу для координації робіт з організації проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів у складі згідно з додатком.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам селищної та сільських рад вжити заходів щодо:

3.1. Ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів у межах смуг, вулиць та доріг населених пунктів, зонах відпочину, на берегах водойм, річок, струмків.

3.2. Облаштування та впорядкування відповідно до санітарних та екологічних норм полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів.

3.3. Висадження дерев, кущів, квітників на території парків, скверів та вздовж алей, у межах смуг вулиць і доріг за участю учнівської та студентської молоді.

3.4. Проведення заліснення територій у межах прибережних захисних смуг, крутих схилів та ярів.

3.5. Благоустрій кладовищ, упорядкування братських могил та місць почесних поховань.

3.6. Виявлення, впорядкування, збереження, запобігання актам вандалізму та руйнуванню місць поховань осіб, зокрема, які загинули на території України під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

4. Запропонувати:

4.1. ДП «Новоушицьке лісове господарство» забезпечити посадковим матеріалом підприємства, установи, організації, які беруть участь у заходах.

4.2. Керівникам підприємств, установ організацій незалежно від форм власності, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, торгівлі провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих територій.

4.3. Філії «Новоушицький райавтодор» ДП «Хмельницький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України», дорожньо-ремонтному пункту № 2 Дунаєвецької дорожньо-експлуатаційної дільниці, ГП «Комунальник» провести першочергові заходи щодо впорядкування та ремонту доріг і тротуарів, привести в належний санітарний стан об’єкти дорожнього сервісу.

5. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, редактору районної газети «Наддністрянська правда», з метою залучення до участі в місячнику громадськості забезпечити висвітлення в районній газеті «Наддністрянська правда» ходу проведення акції.

6. Рекомендувати виконкомам сільських, селищної рад проінформувати про хід виконання цього розпорядження до 4 травня 2011 року.

7. Розпорядження голови райдержадміністрації від 14 березня 2011 року №129/11-р «Про проведення в районі місячника з озеленення, благоустрою та санітарної очистки населених пунктів» визнати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Бакулея.

 

Голова адміністрації                                                             О.Московчук

 

Додаток

до розпорядження голови районної державної адміністрації

22.03.2012 № 178/2012-р

 

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ
для координації робіт з організації проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів

 

БАКУЛЕЙ
Валерій Михайлович

-

заступник голови райдержадміністрації, голова робочої групи

ГРИНЧУК
Олександр Володимирович

-

начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, заступник голови робочої групи

БАЖАН
Діна Петрівна

-

головний державний санітарний лікар району (за згодою)

ГНАТУЦЬ
Леся Ярославівна

-

редактор районної газети „Наддністрянська правда” (за згодою)

КОГУТ
Олександр Вікторович

-

начальник філії „Новоушицький райавтодор” ДП „Хмельницький облавтодор” ВАТ „ДАК „Автомобільні дороги України” (за згодою)

МОСКОВЧУК
Олег Васильович

-

начальник відділу Держкомзему в Новоушицькому районі (за згодою)

СТЕЦЮК
Петро Антонович

-

директор державного підприємства „Новоушицьке лісове господарство” (за згодою)

САПОГОВСЬКИЙ

Андрій Юрійович

-

заступник начальника міжрайонного відділу координації природоохоронної діяльності державного управління охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області (за згодою)

 

Керівник апарату адміністрації                                                      В.Костюченко