НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16.03.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

165/2012-р

 

Про надання дозволу ТзОВ «Промінь Поділля» на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь на території Браїлівської сільської ради

 

Керуючись статтями 17, 22, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, статтями 6, 21, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статтями 22, 25, 52 Закону України „Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2011 року № 1134 «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь», розглянувши клопотання ТзОВ «Промінь Поділля»:

1. Надати дозвіл ТзОВ «Промінь Поділля» на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь площею 228,41 га що орендуються ТзОВ «Промінь Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Браїлівської сільської ради за межами населеного пункту.

2. ТзОВ «Промінь Поділля» замовити розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Бакулея.

 

Голова адміністрації                                                                                О.Московчук