НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

03.03.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

128/2012-р

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку

 

Керуючись статтями 17, 118, 186, 121 та пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, статтями 6, 21, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статтею 50 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши подані громадянами (за списком згідно з додатком) матеріали технічних документацій:

1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності громадян (за списком згідно з додатком) на земельні ділянки для ведення садівництва за рахунок земель державної власності, які відносяться до категорії земель сільськогосподарського призначення (угіддя –рілля) на території Новоушицької селищної ради.

2. Посвідчити право власності громадян (за списком згідно з додатком) на земельні ділянки для ведення садівництва за рахунок земель державної власності, які відносяться до категорії земель сільськогосподарського призначення (угіддя-рілля) на території Новоушицької селищної ради та видати державні акти на право власності на земельні ділянки.

 

Голова адміністрації                                                                      О.Московчук

 

ДОДАТОК

до розпорядження голови районної державної адміністрації

03.03.2012 № 128/2012-р

 

СПИСОК
громадян, яким затверджується технічна документація із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення садівництва за рахунок земель державної власності, які відносяться до категорії земель сільськогосподарського призначення (угіддя-рілля) на території Новоушицької селищної ради

 

№ з/п

Прізвище, ім`я, по батькові

Площа, га

1.      

Лапчук Олександр Васильович

0,0700

2.      

Лапчук Ганна Іванівна

0,0700

 

Керівник апарату адміністрації                                                      В.Костюченко