НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01.03.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

124/2012-р

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність

 

Керуючись статтями 17, 118, 121, 186, пунктом 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, статтями 6, 21, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статтями 20, 50, 51 Закону України „Про землеустрій”, пунктом 11 постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року №677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення безоплатно у власність громадянам (за списком згідно з додатком) земельних ділянок для ведення садівництва за рахунок земель державної власності, які відносяться до категорії земель сільськогосподарського призначення (угіддя – пасовище) на території Зеленокуриловецької сільської ради.

2. Передати безоплатно у власність громадянам (за списком згідно з додатком) земельні ділянки для ведення садівництва за рахунок земель державної власності, які відносяться до категорії земель сільськогосподарського призначення (угіддя – пасовище) на території Зеленокуриловецької сільської ради та видати державні акти на право власності на земельні ділянки.

 

Голова адміністрації                                                                      О.Московчук

 

Додаток

до розпорядження голови районної державної адміністрації

01.03.2012 № 124/2012-р

 

СПИСОК
громадян, яким затверджуються проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність для ведення садівництва за рахунок земель державної власності, які відносяться до категорії земель сільськогосподарського призначення (угіддя – пасовище) на території Зеленокуриловецької сільської ради

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Площа, га

Примітка

АНТОНЕВИЧ Наталія Іванівна

0,0800

пасовище

НИКИТЮК Ольга Костянтинівна

0,0800

пасовище

ПАНАСЕВИЧ Галина Іванівна

0,0789

пасовище

 

Керівник апарату адміністрації                                             В.Костюченко