НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23.02.2012

 

 

смт Нова Ушиця

 

94/2012-р

 

Про виконання виконавчим комітетом Березівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади

 

Керуючись статтями 6, 35, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади», розглянувши на засіданні колегії райдержадміністрації акт, складений за результатами перевірки виконання виконавчим комітетом Березівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади:

1. Рекомендувати виконавчому комітету Березівської сільської ради:

1.1. Щомісяця проводити детальний аналіз виконання бюджету.

1.2. Проводити роботу щодо стовідсоткового використання земель, придатних для використання в сільськогосподарському виробництві, слідкувати за охороною та використанням земель.

1.3. Привести до державних будівельних норм під’їзні доріжки для людей з обмеженими фізичними можливостями обладнані до об’єктів соціальної сфери та сприяти їх облаштуванню до культових споруд.

1.4. Взяти на контроль сплату земельного податку фізичними особами, які уклали договори оренди земельних ділянок із суб’єктами господарювання.

1.5. Виготовити технічні паспорти на об’єкти нерухомості, в яких розміщені установи соціальної сфери.

1.6. Розробити та оновити генеральні плани населених пунктів сільської ради.

1.7. Передбачити в планах роботи виконкому сільської ради на І півріччя 2012 року розгляд питання «Про охорону, збереження та використання пам’яток історії, які знаходяться на території сільської ради».

1.8. Паспортизувати криниці загального користування.

1.9. Поновити інформаційні стенди щодо порядку державної реєстрації актів цивільного стану.

1.10. Систематично проводити обстеження житлово-побутових умов проживання неблагополучних сімей, одинокопроживаючих громадян.

1.11. Приділяти більше уваги наданню допомоги в грошовій та натуральній формі ветеранам війни і праці, одиноким пристарілим громадянам.

1.12. Вирішити питання забезпечення роботи працівників закладів культури на повні ставки.

1.13. Забезпечити вчасну оплату послуги доступу до мережі Інтернет у сільський бібліотеці.

1.14. Розробити та затвердити на засіданні виконкому сільської ради заходи щодо ліквідації недоліків з виконання делегованих повноважень та забезпечити їх виконання.

2. Рекомендувати Березівському сільському голові Л.Шиманській:

2.1. Взяти на особистий контроль підготовку проектів рішень виконавчого комітету, власних розпоряджень, чітко дотримуватись вимог законодавства при їх виданні.

2.2. Встановити чіткий контроль за виконанням прийнятих виконкомом рішень та розпоряджень сільського голови.

2.3. Забезпечити дотримання вимог:

2.3.1. Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року №339, зокрема в частині вчасного надсилання копій актів, прийнятих з питань здійснення делегованих повноважень райдержадміністрації.

2.3.2. Інструкції з обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, що видаються державними органами реєстрації актів цивільного стану на підтвердження юридичних фактів в Україні.

2.4. Винести на розгляд сесії сільської ради питання доцільності створення комунального підприємства з надання послуг членам територіальної громади.

2.5. Вирішити питання придбання і впровадження програмного комплексу «Погосподарський облік для сільських, селищних рад».

2.6. Проінформувати депутатів сільської ради про результати вивчення робочою групою райдержадміністрації питання виконання виконавчим комітетом Березівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади і розгляд цього питання на засіданні колегії райдержадміністрації.

2.7. Про виконання цього розпорядження проінформувати до 1 липня 2012 року.

3. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Костюченка.

 

Голова адміністрації                                                             О.Московчук